WWE RAW 16/06/2014: Raport


Na samym początku RAW Triple H oraz Stephanie McMahon ogłosili Battle Royal, zwycięzca zostanie dodany do Ladder Matchu o pasy podczas Money in the Bank, Hunter powiedział, że udział w nim nie weźmie Roman Reigns, Dean Ambrose oraz...John Cena! Nie ma co się martwic, ponieważ John dostaje walkę z Kane'm w Stretecher Matchu, zwycięzca zostanie dodany do walki!

-------
John Cena jest z Renee Young, lider Cenation zapowiedział swoje starcie z Kane'm, powiedział również, że dzisiaj go pokona, a na Money in the Bank zdobędzie pasy WWE World Heavyweight Championship!

Walka: John Cena vs. Kane - Stretcher Match

John Cena rusza ambitnie na rywala, Kane szybko sobie z nimi poradził, akcja przenosi się poza ring. Tam Kane bierze przeciwnika na nosze i próbuje go przeniesc na rampę, jak na początkowę fazę przystało John szybko wstaje z noszy i wpycha nimi w rywala, po chwili robi to samo, tylko że z większą siłą. Cena próbował wykonac irish whip w stalowe schodki, jednak jego rywal to skontrował. Po chwili Kane ponownie próbował przeniesc Johna Cenę na noszach w okolice rampy, lecz ponownie nieudanie. Czas na reklamy..

Wracamy po przerwie, Kane bierze krzesło, którym atakuje swojego przeciwnika, w ringu ustawił je między narożnikiem, chciał wbic tam Johna Cenę, jednak to on tam wylądował. Cena wchodzi na narożnik, skacze.. zostaje złapany za szyję, mamy Chokeslam od Kane'a!! Big Red Monster ruszył poza ring po schodki, wraca z nimi, miał zamiar nimi zaatakowac przeciwnika, jednak John Cena wykazał się sprytem i zaatakował rywala nogę, ten się przewrócił ze schodkami, na dodatek uderzył w nie twarzą. John Cena próbował Attitude Adjustment na schodki, lecz został skontrowany, otrzymał zbotchowane DDT na nie, zapytacie dlaczego zbotchowane, a dlatego że John tak naprawdę się w nie nie wbił, ''zamarkował'' to ręką. Kolejna próba przeniesienia Johna Ceny na noszach w okolice rampy nieudane, John zrywa się z atakiem, wbija Kane'a w ring post, rywal zaskakuje go po chwili i irish whipem wleciał w barierkę. Kane ''rozebrał'' stół, podchodzi do Johna Ceny, który go zaskakuje, ponieważ wynosi go na barki i wykonuje Attitude Adjustment na stół komentatorski!!! Lider Cenation przenosi Kane'a w okolice rampy, gdy nagle pojawia się Seth Rollins i Randy Orton, którzy atakują Johna Cenę!!! Akcja przeniosła się do ringu, gdzie John otrzymał clothesline'a od Rollinsa oraz RKO od Ortona! Na pomoc przybiega Dean Ambrose, który świetnie sobie poradził z tą dwójką, jednak otrzymał Chokeslam od Kane'a. John Cena pozbywa się go z ringu, mamy powtórkę z Payback, ponieważ Cena bierze schodki i rzuca nimi prosto w głowę przeciwnika! Kane zostaje przeniesiony noszami na rampę, jesteśmy bliscy żółtej linii, Kane wstaje niczym Undertaker i łapie za szyję rywala, szykowało się na Chokeslam, jednak John się wydostaje i wykonuje Attitude Adjustment na nosze, John przeciąga go poza żółtą linie!!!

Zwycięzca: John Cena

Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki