WWE RAW 09/06/2014: Raport


John Cena przybył na pomoc Romanowi Reignsowi i Deanowi Ambrose'owi, po tym jak zostali wcześniej zaatakowani przez The Wyatt Family, znany jest już także main event gali :).

Walka: John Cena i The Shield vs. The Wyatt Family

Tuż przed pojedynkiem obie ekipy spoglądają na siebie, mamy tradycyjnie krótki brawl, który zwyciężyli face'owie. W ringu pozostał Dean Ambrose i Erick Rowan, mamy gong, więc starcie się rozpoczyna. Początke należy do członka The Shield, który świetnie radzi sobie z przeciwnikiem, powala go running cross body, swoje oberwał również Harper, który znajdował się przy narożniku. Po chwili mamy pierwszą zmiane, do ringu wchodzi Roman Reigns. Rowan oberwał 10 razy pięścią w głowę przy narożniku, został powalony także clotheslinem. Po chwili wykorzystał okazję i zdołał się zmienic z Luke'm Harperem, ten chciał wykonac na nim suplexa, jednak akcja została trzykrotnie zablokowana, i to Reigns wykonał tą akcje. Mamy zmianę powrotna, Dean skupia się na atakch nogi rywala, przechodzi do Boston Crabu, Harper wydostaje się, Ambrose atakuje swoich rywali w narożniku, lecz od Harpera otrzymał big boota! Pin - 2 count. Do ringu przybywa Bray Wyatt, ten chwilę pokrzyczał, dostał raz w twarz, a oddał kilkukrotnie. Zmiana z Erick'em Rowanem. Akcja przenosi się poza ring, Rowan wbija rywala w barierkę. Próbował również w stalowe schodki, ale spotkał się z kontrą. Powrót do ringu, zmiana, wchodzi Bray Wyatt. Ten ponownie zadał kilka ciosów i robi zmianę. Uppercut dla Ambrose'a, pin - 1 count. Mamy chin lock, a w tle słychac ''Let's Go Cena, Cena Sucks''. Dean wydostał się, lecz szybko został powalony na matę, pin - 2 count. Czas na reklamy..

Wracamy po przerwie, Dean wydostaje się z akcji osłabiające, lecz i tak otrzymuje side walk slam od Rowana, pin - 2 count. Do ringu wchodzi Bray Wyatt, wbija się splashem w przeciwnika, który był przy narożniku, druga próba już nieudana. Były mistrz Stanów Zjednoczonych skacze z narożnika.. Bray go złapał  i wykonał boleśnie wyglądającą urange!! Pin - 1..2..przerywa Reigns! Roman zadał kilkanaście ciosów Wyattowi, Harper nie był obojętny i pomógł swojemu liderowi. Zmiana, Harper powraca do ringu. Dean otrzymał trzykrotnie uppercut, dopiero za trzecim razem na to odpowiedział, powalił przeciwnika potężnym clotheslinem. Mamy zmiany w dwóch zespołach, wchodzi John Cena oraz Erick Rowan. Lider Cenation wykonał swoje combo, Harper chciał przeszkodzic, dlatego też John się nim zajął. Były WWE Champion zostaje rozproszony przez Braya, Rowan to wykorzystuje. Po chwili do ringu przychodzi Bray Wyatt, który wykonuje back splash na rywalu, pin - 1..2..kick out. Wyatt zostaje zaskoczony dropkickiem od Ceny, szykowało się na zmiane, jednak John został przyblokowany. John Cena został zupełnie zdominowny przez rywali, ''obudził się'', lecz wiele to mu nie pomogło, otrzymał fallaway slam od Rowana. Zmiana, Bray Wyatt wchodzi do ringu. Mamy krótki taniec z Johnem Ceną, który po chwili otrzymuje potężny suplex, pin - 1..2..kick out. Wyatt chybia z back splashem, po chwili mamy zmiany w obydwóch drużynach, wchodzi Roman Reigns oraz Luke Harper. The Shield zupełnie zdominowało swoich rywali, Harper otrzymał flying clothesline, pin - 1..2..przerywa Rowan! John Cena ma dla niego cross body z narożnika, próba Attitude Adjustment już nieudana, Cena otrzymuje Sister Abigail od Wyatta!! Jeśli chodzi o Braya, to ten otrzymał Superman Punch!! Rowan zostaje wyrzucony z ringu, tam czeka na niego suicide dive od Deana Ambrose'a! Reigns się odwraca, a Harper ma dla niego potężny super kick!! Pin - 1..2..kick out! Harper szykował się do akcji kończące, gdy nagle jego przeciwnik zaskakuje go spearem!! Pin - 1..2..3!!!

Zwycięzcy: John Cena & The Shield
 

Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

1 komentarze:

Kliknij tutaj komentarze
11 czerwca 2014 19:43 ×

Fajny raport, Dean, Roman i Cena hmm..ciekawe zestawienie ;D

Mateusz Hustle
Odpowiedz
avatar

ConversionKonwersja BuźkiBuźki