WWE RAW 02/06/2014: Raport


Do ringu kieruje się Stephanie McMahon, która mówi, że Daniel Bryan podczas Payback pokazał swoje prawdziwe oblicze. On jest samolubny, wybierał między żoną i fanami a tym, co jest najlepsze dla tego biznesu. Nie chciał oddac pasa WWE. My potrzebujemy walczącego mistrza. Brie powinna byc zwolniona już kilka tygodni temu, gdy ją po raz pierwszy spoliczkowała, dała im szansę, a za to dostała liścia w twarz. Bryan będzie bronił pasy na gali Money in the Bank przeciwko Kane'owi w stretcher matchu. Jeśli na Money in the Bank nie będzie mógł walczyc, to wtedy pasy zostaną mu odebrane. Do ringu przychodzi... John Cena. Steph mówi, że takich ludzi jak on, lubi się. Gratuluje mu zwycięstwa nad Brayem Wyattem i pyta się go, czy wszystko z nim w porządku. Lider Cenation mówi, że ostatnio nie widział się z Brayem, słychac ''Cena Suck's''. Słucha głosu WWE Universe, to jest to, co kocha. Stephanie ma kilka decyzji do podjęcia, niektóre są dobre a inne wątpliwe. On jest 14-krotnym mistrzem, wie co znaczy wygrac i stracic mistrzostwo. On wie, co znaczy oddac tytuł. John rozumie, że Stephanie nie lubi Daniela Bryana, ale on jest naprawdę bardzo dobry. Na SummerSlam Daniel Bryan pokonał go uczciwie i zdobył pas WWE, Stephanie za każdym razem to wszystko psuje. Steph mówi, że Daniel Bryan jest dobry, ale nie świetny, nie jest w stanie rywalizowac w tej chwili, nie trzymał nawet pasa przez 30 dni. John mówił, że miał 4 operacje, które wykluczały go z akcji, Triple H miał operacje, także nie mógł walczyc... Stephanie też miała operacje. Biznes to jest to, co najlepsze dla firmy. John mówi, aby fani przyznali Stephanie ocenę od 1 do 10 za jej pracę,  dostała zero, co oznacza, że jest do bani. Fani dali Stephanie zero. W zamian za to, Stephanie daje Johnowi walkę na dzisiejszym RAW, zmierzy się z Kane'm, a starcie odbędzie się właśnie teraz!

Walka: John Cena vs. Kane

Wracamy po przerwie, a walka już dawno się rozpoczęła. John Cena próbował zatakowac swojego rywala, lecz ten powalił go big bootem. Pin - 2 count. Kane ma dużą serię kopnięc, gdy podniósł Johna, to ten zaskoczył go dropkickiem. Lider Cenation chciał dalej byc w ofensywie, jednak został zaskoczony side walk slamem, pin - 2 count. Na trybunach chanty ''Let's go Cena, Cena Sucks''. Nieudana próba Chokeslamu, John rusza z dwoma shoulderblockami, proto bombem oraz five knuckle shuffle. Kane wydostaje się z Attitude Adjustment, zaczyna atakowac rywala w narożniku, sędzia próbował go odciągnąc, jednak to nie pomogło, sędzia zakończył pojedynek.

Zwycięzca: John Cena przez dyskwalifikacje

Po walce Kane wbił irish whipem Johna Cenę w stalowe schodki. Ulubiony demon diabła chciał wykonac Tombstone Piledriver na nie, jednak lider Cenation się wydostał i wbił go w ring post. Na sam koniec Kane oberwał schodkami.

Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

1 komentarze:

Kliknij tutaj komentarze
3 czerwca 2014 16:10 ×

Ciekawe co dalej z Johnem bo po tym Raw raczej się tego nie dowiedzieliśmy xD

Mateusz Hustle
Odpowiedz
avatar

ConversionKonwersja BuźkiBuźki