Artykuł: John Cena z nagrodami WWE Slammy Awards

Od dawana pod koniec roku w WWE są przyznawane statuetki dla wyróżniających się zawodników, w ciągu kilku tych lat John Cena zebrał ich trochę, dlatego też chcę wam to wszystko przybliżyc, zapraszam :).


Superstars of the Year:

WWE Slammy Awards 2009:
W tym roku odbył się turniej, w którym czterech zawodników, w tym wypadku John Cena, CM Punk, Randy Orton i Undertaker wyłoni gwiazdę roku. W pierwszym półfinale John Cena zmierzył się z ''najlepszym na świecie'' CM Punkiem, którego pokonał. W drugim półfinale Randy Orton pokonał Undertakera poprzez wyliczenie poza ringowe. Finał należał do Johna Ceny, który pokonał Randy'ego Ortona dzięki Attitude Adjustment. Było to pierwsze zwycięstwo lidera Cenation o statuetkę gwiazdy roku.

WWE Slammy Awards 2010:
Lider Cenation drugi raz z rzędu wygrał statuetkę gwiazdy roku pokonując między innymi Edge'a, The Miza, Kane'a, Randy'ego Ortona i Reya Mysterio. John podczas przemowy chwalił się rzeczami, które zrobił w ciągu roku oraz na zakończenie Monday Night RAW w szybkim pojedynku pokonał Davida Otungę. Po walce John Cena dołożył kilka uderzeń krzesełkiem i mierzył się dalekim wzrokiem z Wade'm Barrettem.

WWE Slammy Awards 2012:
Po roku przerwy John Cena ponownie otrzymał statuetkę gwiazdy roku, mimo że ten rok należał do jednego z najgorszych w jego wykonaniu w karierze, porażka z The Rockiem, CM Punkiem czy z Dolphem Zigglerem mówią same za siebie. John Cena oddał statuetkę Ricowi Flair'owi, któremu powiedział że zasługuje na nią bardziej. Lider Cenation go przywitał i odszedł, zjawił się CM Punk, który odebrał mu statuetkę, mówiąc że zasługuje na nią najbardziej. Holy $#!+ Move of the Year

WWE Slammy Awards 2010:
W tej kategorii John Cena pojawił się i wygrał za razem dzięki wykonaniu Attitude Adjustment Batiscie z samochodu na stage podczas ich walki na Over the Limit w I Quit Matchu. Lider Cenation pokonał w tej kategorii między innymi Johna Morrisona, Kofiego Kingstona oraz Randy'ego Ortona.


Game Changer of the Year

WWE Slammy Awards 2011:
Statuetkę w tej kategorii otrzymała walka Johna Ceny z The Rockiem z WrestleManii XVIII, która była określona mianem ''Once in a Lifetime'', jak chyba każdy pamięta zwycięzcą został oczywiście Dwayne Johnson. Jednak chodziło tutaj o to, że The Rock zaakceptował wyzwanie Johna Ceny na ten pojedynek, było to coś historycznego.


Insult of the Year

WWE Slammy Awards 2012:
"You're the exact opposite. One enjoys eating a lot of nuts and the other is still trying to find his." - To powiedzenie Johna Ceny w stronę Vickie Guerrero i Dolpha Zigglera pozwoliło wygranie w tej kategorii. Wygrana jest niespodziewana, ponieważ John miał takich rywali o tą statuetkę jak Daniel Bryan, Sheamus oraz sam The Rock.


Kiss of the Year

WWE Slammy Awards 2012:
Co prawda ta statuetka powędrowała do AJ, jednak zwycięstwo należy się również Johowi Cenie, który to właśnie całował się z AJ Lee podczas jednego z RAW. Według mnie statuetka jest zmyślna i nie potrzebna, jednak że WWE ma różne pomysły, to nic się z tym nie da zrobic.Match of the Year

WWE Slammy Awards 2013:
John Cena zgarnął tą statuetkę dzięki walce z The Rockiem na WrestleManii 29 o WWE Championship, może i walka nie zasługiwała na nią, lecz to fani na nią zagłosowali, był to ich wybór. Była to ostatnia nagroda Johna Ceny w całej jego karierze, jeśli chodzi oczywiście o WWE Slammy Awards, jest ich sporo, dlatego też ma z czego John się cieszyc.

------------------------------------------------------

Poniżej przedstawiam jeszcze listę, w której przedstawie wam kandydatury Johna Ceny do innych kategorii, w których nie udało mu się zwyciężyc:

WWE Slammy Awards 2008 
- Superstar of the Year; Zwycięzca: Chris Jericho
- ''OMG!'' Moment of the Year; powrót Johna Ceny podczas Royal Rumble

WWE Slammy Awards 2009
- Match of the Year; John Cena vs. Randy Orton - I Quit Match podczas Bragging Rights

WWE Slammy Awards 2010
- Moments of the Year; Wade Barrett zwolnił Johna Cenę

WWE Slammy Awards 2011
- ''OMG!'' Moment of the Year; The Rock wręcza Johnowi Cenie Rock Bottom podczas WrestleManii
- Superstar of the Year; Zwycięzca: CM Punk

WWE Slammy Awards 2013
- Couple of the Year; John Cena i Nikki Bella - Zwycięzcy: Daniel Bryan i Brie Bella
- Fan Participation of the Year; ''Let's go Cena, Cena Sucks''
- Superstar of the Year; Zwycięzca: Daniel Bryan


Mam nadzieję, że choc trochę wam się spodobało i przybliżyłem wam osiągnięcia Johna Ceny w nagrodach Slammy Awards, w najbliższym czasie na blogu pojawi się wiele ciekawych rzeczy, pozdrawiam.

Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki