Artykuł: Droga Johna Ceny jako Mr. Money in the Bank


Serdecznie was zapraszam na krótki artykuł, w którym poznacie bądź przypomnicie sobie drogę Johna Ceny po zdobyciu po raz pierwszy w karierze walizki Money in the Bank, no to zaczynamy :).

15 lutego 2012 roku odbyła się gala Money in the Bank, miało to miejsce w Pheonix, Arizona. John Cena wziął udział w main evencie tego PPV, wystąpił pierwszy raz w karierze w RAW Money in the Bank Ladder Matchu, zwycięzca otrzymał szansę zainkasowania walizki w dowolnym momencie oraz czasie na obecnym WWE Championie, w tym wypadku CM Punka, o tym za chwilę. Udzial w walce wzięli także Big Show, The Miz, Chris Jericho oraz Kane. Zwycięzcą został oczywiście John Cena, nie ma co opisywac przebiegu pojedynku, zapraszam pod ten link.

Jesteśmy dzień później na RAW, jest to 999 odcinek poniedziałkowego show, które odbyło się w Las Vegas. W main evencie gali mierzył się obecny WWE Champion oraz Big Show, mistrz wygrał przez dyskwalifikacje, lecz po pojedynku nadal był atakowany. Na pomoc Punkowi przybiegł.. John Cena. Big Show wyszedł z ringu, a John Cena bierze mikrofon, mówi że miał coś ważnego do powiedzenia w sprawie walizki Money in the Bank, Show mówi, że każdy wie, że on ma zamiar teraz zainkasowac zdobytą walizkę, spostrzegł również sędziego, więc jeśli Cena nie wykorzystałby tej okazji, to okazałby się durniem. Lider Cenation odpowiedział stanowczo nie, daje Punkowi cały tydzień na przygotowanie, ponieważ za 1000 odcinku RAW wykorzysta walizkę w normalnej, uczciwej walce! Okaże się, kto jest najlepszy na świecie, na zakończenie zaczyna mówic o ważnej sprawie odnośnie walizki Money in the Bank, w tym momencie uderzył nią w Big Showa, tak zakończyło się to RAW.

Czas na tysięczne Monday Night RAW, jesteśmy w trakcie pojedynku Johna Ceny z CM Punkiem, na początku oboje podali sobie ręcę, w późniejszej fazie do ringu wkroczył Big Show, który zaatakował lidera Cenation, pojedynek został zakończony, Cena jako pierwszy nie wykorzystał walizki Money in the Bank! Pod tym linkiem macie raport z walki. Big Show wciąż atakował Johna Cenę, Punk widocznie nie chciał mu pomóc, więc przybywa.. The Rock! Rocky po chwili powala olbrzyma spinebusterem, szykowało się na People Elbow, lecz w trakcie tej akcji przerywa mu atak CM Punka! Na koniec The Rock otrzymał GTS od obecnego WWE Championa.

Tak zakończyła się dosyc krótka historia Johna Ceny jako Mr. Money in the Bank, mam nadzieję że choc trochę wam się to podobało. Wkrótce pojawi się więcej podobnych artykułów na blogu, pozdrawiam :).
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

2 komentarze

Kliknij tutaj komentarze
28 czerwca 2014 17:49 ×

Nie ma innej opcji. Jasiu musi zostać mistrzem :) i heel turn.

Odpowiedz
avatar
28 czerwca 2014 23:47 ×

Odnośnie zdobycia pasów jestem za, ale heel turn jest przecież wręcz niemożliwy.
btw. fajny artykuł ;)

Odpowiedz
avatar

ConversionKonwersja BuźkiBuźki