WWE SmackDown 16/05/2014: Raport


Dzisiejsze SmackDown otwiera John Cena, który kieruje się do ringu. Widzimy wideo z RAW, gdzie przemawiał Bray Wyatt. Lider Cenation wziął już mikrofon, powiedział, że najpierw powie kilka słów o czymś innym. Najgorszą rzeczą jest to, jak dzieje się coś złego dobremu człowiekowi. Ma nadzieje, że Daniel Bryan odzyska swoją pełnie zdrowia i powróci do ringu. John mówi, że przybył tutaj, aby odpowiedziec na wyzwanie, lecz on nie wie jakie ono jest. Bray rozmawiał z pasją i charyzmą, jednak mówił o niczym. Mówił kilka słów w kółko. Powiedział ''Last Man Standing''. Cena wie, że ten nie wyzwał go do takiego starcia, ponieważ tam nie ma zasad ani żadnych litości. Nie można wygrac przez pinfall, poddanie, wyliczenie oraz poddanie. Jedynym sposobem na zwycięstwo jest takie pobicie rywala, aby ten nie mógł podniesc się po wyliczeniu sędziego do dziesięciu. Była to jedna z najtrudniejszych walk w jego karierze, jedną z JBL'em. Trudno jest tam walczyc indywidulanie, dlatego tez Bray nie wyzwał go do walki Last Man Standing. Bray jest niebezpiecznym człowiekiem, który manipuluje ludźmi, aby ci za niego wszystko robili. Brakuje mu jednego. Marbles . . . cajones. . . juevos . . . rocks. . . pebbles . . . raisins. Bray powinien śpiewac coś innego. Powinien śpiewac ''He’s got no pearls in my pants''. Jeśli wyzywa go do walki Last Man Standing, to on przyjmuje to wyzwanie. Na Payback będzie ostatni, który będzie stał. A dzisiaj? Cena zapytał się fanów czy chcą się bawic. John powiedział, że chce walczyc, ma otwarte wyzwanie dla każdego członka The Wyatt Family. On pozwala Brayowi wybrac mu rywala. Wyattci pojawiają się na titantronie. Bray przywitał się z Johnem Ceną. Lider The Wyatt Family powiedział, że John myśli iż zna go bardzo dobrze, lecz tak nie jest. Nazywa się Bray Wyatt, a John o tym wie. Mógłby byc najniebezpieczniejszym człowiekiem na świecie, lecz na szczęście dla was wszystkich, twój świat przyszedł błagac o litosc. To będzie koniec ich historii. Teraz John przyjął wyzwanie, Last Man Standing zwycięży wszystko. Przegrany będzie uwięziony we własnych myślach, zastanawiając się jak mogłoby byc inaczej. On współczuje Johnowi. Dziękuje mu. Chce podziękowac mu za znalezienie czegoś, co nie wiedział, że istniało w nim. Znalazł lekarstwo na plagę Johna. Istnieje to zza jego oka. Jego lekarstwem będzie powietrze Johna. Dzisiaj wieczorem, jeden z nich poprowadzi do jutra świat. Wyatt mówi, aby John słuchał, zaczyna śpiewac.

Czas na Main Event gali, w ringu jest już John Cena. The Wyatt Family również znajduje się przy ringu i ewidentnie cała trójka ma zamiar wejsc do ringu, na szczęście Johna Ceny pojawiają się bracia Uso. Wracamy po przerwie, a rywalem Johna Ceny będzie...Erick Rowan!

Walka: John Cena (w/The Usos) vs. Erick Rowan (w/Bray Wyatt & Luke Harper)

Już od samego początku Erick Rowan atakuje swojego rywala, lider Cenation zaczął atakowac, lecz szybko został powalony shoulderblockiem. Do tego mamy skoop slam oraz uderzenie łokciem w plecy. Cena zostaje wyrzucony z ringu, tam zostaje wbity irish whipem w stalowe schodki. Wracamy z powrotem do kwadratowego pierścienia, gdzie mamy pin - 2 count. Mamy Double Atomic Noogie, Cena się wydostaje i powala Rowana dropkickiem! Obaj zawodnicy wstają, były WWE Champion zostaje zaskoczony big bootem! Erick uderza kilka razy przeciwnika i dorzuca do tego backbreakera, John wyturlał się z ringu, gdy wszedł na krawędź ringu, to naciągnął głowę Rowana o linę. John Cena wkracza do ringu.. zostaje powalony clotheslinem. Cena rusza z atakiem, lecz jego shoulderblock został zastopowany. Rowan próbował wykonas splash, lecz trafia tylko w matę. Cena wykonuje shoulderblock, drugi nieudany, ponieważ zostaje złapany i mamy bear hug! Rowan po chwili przeszedł z tej akcji do side slamu, pin -  2 count. Erick Rowan zostaje zablokowany w narożniku, John wyprowadza proto bomb oraz five knuckle shuffle. Nieudana próba Attitude Adjustment, mamy Fallaway Slam od Rowana! Do tego John otrzymuje splash w narożniku. Po chwili lider Cenation przeszedł do STF! W tym momencie do ringu wparował Luke Harper, lecz braci Uso sobie z nim poradzili, poza ring wykonali na nim suicide dive! Cena został powalony przez Rowana, pin - 1..2..kick out. John Cena wydostał się z pump handle slam i wykonał Attitude Adjustment!! Pin 1..2..3!!!

Zwycięzca: John Cena


Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

1 komentarze:

Kliknij tutaj komentarze

ConversionKonwersja BuźkiBuźki