WWE RAW 19/05/2014: Raport


Na samym początku odbył się segment z udziałem The Wyatt Family, Bray Wyatt wygłosił krótkie promo o Cenie. Ogłosił również, że Cena zmierzy się dzisiaj z Luke'm Harperem. Po chwili wybrzmiała muzyka Johna Ceny, Wyatt wysłał swoich koleżków w stronę stage'u, John zjawił się jednak z innej strony, wyprowadził Attitude Adjustment na liderze Wyatt Family.
----
Renne Young jest z Johnem Ceną. Renne pyta się Johna o jego walkę z Harperem. Lider Cenation mówi, że jego plan jest taki sam jak w zeszłym tygodniu, obok niego przy ringu będzie The Usos, aby szanse były wyrównane. On podejmie się walki i zwycięży.

Walka: John Cena (w/The Usos) vs. Luke Harper (w/Erick Rowan & Bray Wyatt) 

 Harper od razu rzuca się na swojego przeciwnika, a w między czasie można usłyszec chant ''Let's Go Cena, Cena Sucks''. Luke zostaje wbity w narożnik, od którego się odbija, Cena wykonuje bulldoga oraz dorzuca big boota. Pin - 2 count. Na trybunach słychac ''Same old shit''. Harper wraca do swojej wcześniejszej przewagi, wykonuje pump handle suplex, pin - 2 count. Czas na reklamy..

 Wracamy po przerwie, Cena rusza z shoulderblockiem, drugi już nieudany, ponieważ Harper ma dla niego big boota! Pin - 2 count. Suplex od członka Wyattów. Pin - 2 count. Harper otrzymuje proto bomb, więc to oznacza you can't see me, nie ma jednak five knuckle shuffle, ponieważ przeciwnik Ceny wstaje i powala go German Suplexem. Pin - 1..2.kick out. Fani nucą sobie theme song Adama Rose'a, a w ringu Luke Harper nie trafia z akcją w narożniku, wypada z ringu. Akcja powraca w kwadratowym pierścieniu, Cena wykonuje proto bomb i five knuckle shuffle z miejsca. Wyniesienie pod Attitude Adjustment, lecz do tej akcji nie doszło. Szykowało się na powerbomb, lecz Cena wydostał się po wykonaniu back body dropu. Harper zaskakuje przeciwnika hurricanraną oraz dropkickiem, John poza ringiem, więc mamy sucidie dive, niemożliwe! Wracamy do ringu, Cena blokuje atak w narożniku, wykonuje tornado DDT! Pin - 2 count. Tym razem to John Cena zaskakuje swojego przeciwnika hurricanraną, jednak gdy wstał to otrzymał super kick! Pin - 1..2..kick out. Lider Cenation znajduje się na narożniku, Harper wynosi go na plecy, inaczej niż zwykle, wykonuje backbreaker! Pin - 2 count. Mocny clothesline od Ceny. Były World Champion kontruje sunset flip na STF! Harper zdołał dojsc do lin. Do ringu wkroczył Jey Uso, który powalił Ericka Rowana potężnym super kickiem. Jimmy dołożył cross body odbijając się od barierek dla Wyatta i Rowana. Bray wkroczył do ringu i wykonał Sister Abigail Jey'owi, po chwili także Jimmy'emu! Chciał także zaatakowac Johna, lecz ten sprytnie pozbył się go z ringu. Harper wykonuje Johnowi Michinoku Driver! Pin - 1..2..kick out! Attitude Adjustment dla Luke'a Harpera! Do ringu wkracza Erick Rowan, który atakuje Lidera Cenation!

Zwycięzca: John Cena przez dyskwalifikacje

Po walce John Cena otrzymał Sister Abigail od Braya Wyatta. Cała czwórka przeniosła się na stage, tam Cena ponownie otrzymał Sister Abigail. Bray Wyatt zaczął śpiewac swoją piosenkę, a w między czasie Harper liczył do 10. Wyattami kończymy to RAW!

Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

2 komentarze

Kliknij tutaj komentarze
Anonimowy
Jakub
20 maja 2014 18:32 ×

Będzie raport z Total Divas sezonu 2 odc. 9 ?

Odpowiedz
avatar
21 maja 2014 14:03 ×

Nie pisze raportów z tego programu:)

Odpowiedz
avatar

ConversionKonwersja BuźkiBuźki