Podróż Johna Ceny po Extreme Rules


Mimo, że lider Cenation nie stoczy pojedynku na Extreme Rules, to chciałbym zaprosić was przegląd jego występów podczas tego PPV :).

Extreme Rules 2009
Na pierwszej edycji gali Extreme Rules John Cena zmierzył się z Big Showem. Starcie miało stypulacje, mianowicie był to Submission Match. Lider Cenation miał problem z zapięciem swojej koronnej dźwigni STF, jednak wykazał się niebywałym sprytem, ponieważ kiedy znaleźli się koło lin, John zablokował jedną nogę na linie i zapiął Cross Face! Show odklepał co przyczyniło się do wygranej Lidera Cenation. (Raport)

Extreme Rules 2010
Przenosimy się do 25 Kwietnia 2010 roku! Last Man Standing Match pomiędzy Ceną a Batistą w dodatku na szali mistrzostwo WWE, które posiadał John Cena. Walka była dosyć długa i pełna akcji, która zakończyła się zwycięstwem Lidera Cenation. Animal próbował dosłownie wszystkiego, nie pomogła koronna dźwignia: Batista Bite...rozpoznawcze akcję Spinebuster czy Batista Bomb. Warto dodać że ta pierwsza akcja została wykonana na stół. John także zawiódł się na swoich akcjach kończących! A jak zakończyła się walka? John wbił kroczem rywala w Steal Post i zakleił taśmą! Batista nie potrafił wyjść z tego i sędzia doliczył do 10 co przyczyniło się do jego porażki. (Raport)

Extreme Rules 2011
Rok 2011 i Triple Threat Match w wykonaniu Johna Ceny w dodatku w stalowej klatce! Na szali tytuł WWE, który był w posiadaniu The Miza. Trzecim zawodnikiem, który walczył był John Morrison. Walka trwała..pod koniec pojawił się R-Truth, który zaatakował rywali i wyszedł z klatki pokazując jakby było gdyby to on walczył w tej walce a nie Morrison(warto dodać że to Truth miał walczyć w tym pojedynku, ale na Raw postawił to miejsce na szali przeciwko Johnowi i przegrał). Po tej interwencji walka poprzestała..jako pierwszy ocknął się Miz i próbował wyjąć z klatki górą, jednak Lider Cenation dopadł go i zaczęła się bójka. The Awesome One próbował Scull Crushing Finale ale John nie dał tego wykonać i sprzedał rywalowi Attitude Adjustment z górnej liny! Sędzia po tej efektownej akcji odliczył do trzech i John został nowym mistrzem WWE. (Raport)

Extreme Rules 2012
Na tym Extreme Rules John miał bardzo trudne zadanie, ponieważ jego rywalem była Bestia-Brock Lesnar! Walka odbywała się w stypulacji „Extreme Rules”. Pojedynek był jednostronny..Brock cały czas obijał Cene, na początku walki pojawiła się krew na głowie Johna. Lider Cenation nie poddawał się i wstał po F5 czy nie odklepał po Kimurze. W pewnym momencie John stał na krawędzi ringu a Lesnar wbił się w niego, wybijając się z schodków. Bestia także trochę ucierpiała. Brock chciał ponownie wykonać akcję, ale tym razem John był gotowy i poczęstował oponenta ciosem z łańcucha w głowę! Cena wykończył pojedynek Attitude Adjustment na schodki! Po walce obolały John wypowiedział się do fanów WWE. (Raport)

Extreme Rules 2013
Sytuacja taka sama jak na ER w 2010 roku. Lider Cenation jako mistrz musiał bronić tytułu w Last Man Standing Matchu, tym razem rywalem był Ryback. Walka nie miała zwycięscy, ponieważ Ryback z Ceną wbił się bandy oświetleniowe LED i walka zakończyła się remisem. Takie zakończenie przyczyniło się do obrony złota przez Johna. (Raport)

Extreme Rules 2014
Na tej gali, John Cena zmierzył się po raz drugi z Brayem Wyattem. Tym razem ich starcie miało stypulacje, obaj zmierzyli się w Steel Cage Matchu. Starcie wygrał Bray Wyatt, który pokonał Johna po tym, jak ten został przestraszony przez dzieciaka ze zmienionym głosem. (Raport)


Extreme Rules 2015
Po zdobyciu pasa Stanów Zjednczonych na WrestleManii, lider Cenation bronił tytułu w kolejnej walce przeciwko Rusevowi. Tyle, że tym razem walka odbyła się na zasadach Russian Chain Matchu. Mimo małych trudności, to John Cena wyszedł zwycięsko z tej konfrontacji. (Raport)

Podsumowując: 
Streak Johna na Extreme Rules jest korzystny, ponieważ na 7 pojedynków, pięć wygrał, jeden przegrał i jeden zakończył się bez rezultatu.

[Oryginalna data postu - 3 maj 2014]
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki