WWE RAW 07/04/2014: Raport


Walka: John Cena, Big E i Sheamus vs. The Wyatt Family

The Wyatt Family już w ringu, Big E i Sheamus znajdują się przed ringiem, czas na Johna Cenę, który wchodzi dumny na rampę. Lider Cenation biegnie, a wraz z nim jego koledzy z drużyny. Erick Rowan i Luke Harper zostali wyrzuceni z ringu, a Cena wziął się za Braya Wyatta. Mamy gong.

John rusza z atakiem, jednak szybko zostaje powalony mocnym ciosem w twarz. Bray zostaje zaskoczony uderzeniami, zmiana z Sheamusem, lider Cenation pierw wbija irish whipem rywala w narożnik i dorzuca do tego bulldoga. Czas na Celtyckiego Wojownika, który wykonuje shoulder tackle wybijając się z krawędzi ringu nad trzecią liną. Wyatt przyjął sporą ilośc ciosów, jedynie się z tego cieszył. Bray zmienia  się z Erickiem Rowanem. Przewaga od razu była u Irlandczyka, który zasypał swojego rywala gradem uderzeń z pięści. Co uderzenie fani krzyczeli ''boo''. Do ringu wchodzi Big E, który całym impetem wbija się w narożniku w rywala. Imponująca akcja ze strony mistrza interkontynentalnego, trzy backbreakery dla swego rodzaju olbrzyma, za ten wyczyn otrzymał oklaski od fanów. Rowan zmienia się z Luke'm Harperem. Mamy uniki Big E, w ten sposób Harper wpadł na swojego kolegę, z którym się wcześniej zmienił. Potężny shoulder tackle dla członka The Wyatt Family, pin - 1 count. Big E zmienia się z Johnem Ceną. Proto Bomb.. You Can't See Me w stronę Braya Wyatta oraz five knuckle shuffle z miejsca dla Harpera. Próba Attitude Adjustment nieudana, Luke wykonuje coś w stylu back suplexa, tylko że zamiast do tyłu rzuca swojego przeciwnika do przodu. Pin 1..2..kick out.

Wracamy po przerwie, Luke Harper ma wciąż przewagę nad swoim przeciwnikiem, John próbował go wyniesc pod Attitude Adjustment, jednak zamiast tego ujrzeliśmy DDT dla lidera Cenation, pin - 2 count. Do ringu wchodzi Rowan, który ma dla Johna Ceny skoop slam oraz leg dropa. Czas na lidera The Wyatt Family, który wściekłymi kopnięciami atakuje swojego przeciwnika, chwila nieuwagi i John powala go potężnym clotheslinem! Bray wykonuje coś w stylu Rock Bottom, pin - 2 count. Po dłuższej chwili do ringu wkracza Sheamus, który praktycznie w pojedynkę zniszczył całe The Wyatt Family. Było blisko Brogue Kicku, jednak Bray Wyatt i Luke Harper zrobili swoje, potężny clothesline od Rowana. Podwójna zmiana, Big E zrobił co chciał z Brayem, było blisko Big Ending, ale wtedy w ringu pojawili się pozostali członkowie Wyatt Family. Cena został szybko powalony wracając do ringu, a zarazem z niego wypadając. Luke Harper wykonał suicide dive na Sheamusie!! Sister Abigail dla Big E, pin 1..2..3!!!

Zwycięzcy: The Wyatt Family
 

Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki