WWE RAW 24/03/2014: Raport


Na początku RAW dowiedzieliśmy się, że John Cena zawalczy ponownie z Luke'm Harperem. John znajduje się w łazience, jest pełen skupiony, przemywa twarz i zauważył przez lustro maskę Ericka Rowana, gdy się odwrócił, to jej nie było.

Walka: John Cena vs Luke Harper

Przed walką został puszczony materiał wideo ze SmackDown, gdzie John Cena pokonał Luke'a Harpera. Jako ciekawostek podaje, że lider Cenation ma nową koszulkę 'You Can't Stop Me'.

Początek od samego początku należy do członka The Wyatt Family, mocny podbrudkowy dla Johna Ceny, pin 1..2..kick out. Były mistrz WWE i wagi ciężkiej zrywa się z atakiem, jednak tylko na chwilę, backbreaker od Harpera, pin - 2 count. Fani dopingują Luke'a Harpera, Cena w końcu zaczyna atakowac, splash w narożniku. Druga próba nieudana ponieważ jego rywal zaskakuje go clotheslinem. Fallaway slam od Harpera, John zostaje wyrzucony z ringu. Po chwili zahacza szyją rywala o górną line, gdy powraca do ringu zostaje ponownie powalony.

Wracamy po przerwie, wydawałoby się że John zacznie swoje combo, lecz Luke go zaskakuje, wykonuje atomic drop i dorzuca big boota, pin 1..2..kick out. Cena otrzymuje dwa uppercuty, zaskakuje jednak przeciwnika back suplexem. Wyniesienie pod Attitude Adjustment nieudane, super kick dla Ceny! Pin - 2 count. Lider Cenation kontruje clothesline na proto bomb, szykowało się 'you can't see me', lecz Harper zaskakuje go kopnięciem w głowę. Michinoku Driver od Luke'a Harpera, pin 1..2..kick out! Wyniesienie pod power bomb, Cena wykonuje jednak Hurricanranę!! Przejście do STF, członek rodziny Wyatta pozbywa się rywala z ringu kopnięciem. Luke Harper wykonuje suicide dive!!! Wracamy do ringu, tam mamy STF, Luke wydostaje się po włożeniu palca w oko rywala. Kopnięcie i DDT dla lidera Cenation, pin 1..2..kick out. Akcja przenosi się na narożnik, Cena blokuje akcje przeciwnika i zrzuca go, diving leg drop dla Harpera! Pin 1..2..kick out. Mamy proto bomb i w końcu five knuckle shuffle, ponownie nieudana próba Attitude Adjustment. Harper wykonuje odwrócony suplex, czyli Cena upadł na mate przodem, pin - 2 count. Luke szykował się na clothesline, jednak to jego przeciwnik zaskakuje go potężnym clotheslinem!! Lider Cenation wynosi rywala pod Attitude Adjustment, gasną światła, po chwili ciemności widzimy jak John Cena jest zablokowany na dwóch linach i ma założoną maskę Ericka Rowana, całe The Wyatt Family znajduje się przy Johnie, Bray mówi że jest on z dwoma twarzami, Follow the Buzards!!! Fani skandowali ''This is awesome''.

Zwycięzca: No Contest

Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

4 komentarze

Kliknij tutaj komentarze
25 marca 2014 16:38 ×

Fajny raport ;) Wydaje mi się że na Wrestlemani John przegra pojedynek, przez interwencję pozostałych członków Wyatt Family ;/

Odpowiedz
avatar
26 marca 2014 17:41 ×

szkoda tylko ze raportujecie tylko fragmenty z Ceena a nie cala gale :(

Odpowiedz
avatar
26 marca 2014 17:49 ×

Pisanie raportu z całej gali na tym blogu nie ma sensu, blog jest poświęcony wyłącznie tylko Johnowi :)

Odpowiedz
avatar
Anonimowy
Jakub
26 marca 2014 21:30 ×

Ja tam wole czytać tylko o Johnie :)

Odpowiedz
avatar

ConversionKonwersja BuźkiBuźki