WWE RAW 10/03/2014: Raport


Monday Night RAW otwiera Hulk Hogan, które kieruje się w stronę ringu. Hogan chwyta mikrofon i mówi, że ostatnie dwa tygodnie były szalone, ponieważ w ciągu tych ostatnich dwóch tygodni na rynek wypuszczona został kanał WWE Network oraz Hulk dowiedział się, że będzie gospodarzem WrestleManii 30. Hogan oznajmił, że w ciągu dwóch tygodni wpadł na ciekawy pomysł, a mianowicie chodzi o turniej, który odbędzie się na WrestleManii 30 z udziałem 30 gwiazd WWE (Battle Royal Match), a zwycięzca pojedynku otrzyma trofeum Andre the Gianta, czyli Andre the Giant Memorial Trophy. Do ringu przychodzi John Cena, który mówi że podoba mu się dzisiejsza widownia, ponieważ jest energiczna. On widzi znak, w którym Hulk Hogan wciąż góruje. John mówi, że dobrze widzieć go z powrotem w domu. Dzisiejszego wieczoru rozpoczął nową tradycje, WrestleMania III była ulubioną galą Johna, ponieważ Hulk Hogan pokonał Andre The Gianta. On zawsze wiedział, że Hulkomania będzie żyła wiecznie, John ma zamiar umieścić się w tym Battle Royal..nagle przerywa mu nadejście The Wyatt Family. Bray mówi, że zawsze był dumny z tego co robi, ponieważ jest to jego ulubiony grzech. Następnie powiedział, aby dzieci jadły mnóstwo witamin. Wyatt dodaje, że Hulk Hogan i John Cena to kłamcy, którzy dają puste nadzieje fanom. Cena wyśmiewa Braya Wyatta i mówi, że nie chce wziąć udziału w Battle Royal, ponieważ na WrestleManii 30 zmierzy się z Bray Wyattem!!! Bray przerywa mu i mówi, że John zawsze był zabawny, jednak to nie może być wiecznie. Za chwilę walka Johna Ceny z Erickiem Rowanem.

Walka: John Cena (w/Hulk Hogan) vs Eric Rowan (w/Bray Wyatt & Luke Harper)

Wracamy po przerwie, Cena rusza z atakiem, ale zostaje powalony clotheslinem. Rowan wykonuje double atomic noogie, lecz szybko 'rozrywa' tą akcje. John odbija się od lin i otrzymuje kolano w brzuch i po chwili pump handle back breaker, pin - 2 count. Elbow drop dla Ceny, drugi już nietrafiony, John rusza z atakiem, odbija się od lin i zostaje złapany w locie, fallaway slam od Ericka Rowana! Splash w narożniku, pin 1..2..kick out. Lider Cenation unika atak przeciwnika w narożniku, ale znów daje się złapać w powietrzu, Rowan przechodzi do bear hug. Skoop slam dla Johna Ceny, próba drugiego nieudana, były mistrz wagi ciężkiej wykonuje roll up - 1..2..3!!!

Zwycięzca: John Cena


Po walce Erick Rowan i Luke Harper chcieli wejść do ringu, gdzie znajdował się John Cena i Hulk Hogan, ale ostatecznie się wycofali.

Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki