WWE WrestleMania XXVII - Raport


Singles Match o WWE Championship: John Cena vs. The Miz 

Początek starcia jest typowo na uzyskanie przewagi, początkowo miał ją John Cena, jednak na krótko. Irish whip do narożnika, Miz wykonuje clothesline w narożniku, pin - 1 count. Lekceważące uderzenia obecnego WWE Championa, John niespodziewanie atakuje Miza i wykonuje skoop slam, pin - 2 count. Mizianin wykonuje coś podobnego do finishera The Rocka, czyli Rock Bottom! Pin 1..2..kick out! Próba typowego clothesline'a w narożniku przez Miza nietrafiona, Cena wykonuje diving leg drop z narożnika, pin 1..2..kick out. Chybiony atak w narożniku przez lidera Cenation, Miz rozpoczyna osłabiające ataki, które dawały mu przy pinfallu 2 count. John Cena rusza z ofensywą, nietrafiony shoulderblock, Mike pozbywa się go z ringu baseball slide'm. Były WWE Champion otrzymał kolano w głowę leżąc na krawędzi ringu, pin - 2 count. Cena rusza z dwoma shoulderblockami, proto bomb i five knuckle shuffle. Attitude Adjustment skontrowane na DDT! Pin - 2 count. Nieudana próba STF, Miz wykonuje połączenie backbreakera z neckbreakerem, pin 1..2..kick out. Alex Riley odciąga uwagę sędziego a Miz zdejmuje jedną z gąbek z narożnika. Sędzia to zauważył to, Cena wykonuje roll up na przeciwniku - 1..2..kick out. Mamy STF, przeciwnik zdołał dojsc do lin. Sędzia sprawdza co z Mizem, a Alex Riley wchodzi na krawędź ringu i uderza głową Ceny o narożnik, gdzie została zdjęta ta gąbka, obecny mistrz wykonuje Skull Crushing Finaly!! Pin 1..2..kick out!! Kolejna próba finishera tym razem nieudana, John wepchnął Miza w sędziego, który został znokautowany, mamy Attitude Adjustment!! Lider Cenation chciał przejsc do pinu, lecz sędzia nie był dostępny w tym momencie, Alex Riley wchodzi do ringu i atakuje go walizką! Sędzia się przebudził, pin - 1..2..kick out!! Riley odwraca uwagę sędziego, Miz ma w ręku walizkę i niechcący zaatakował nią..swojego kolegę! Mamy kolejne Attitude Adjustment, pin 1..2..kick out!! Miz wypada z ringu, Cena bierze rozbieg i mocnym clotheslinem przerzuca przeciwnika przez barierkę. Lider Cenation resetuje licznik czasu, który naliczał sędzia. WWE Champion wszedł na drugą barierkę, a John z rozpędu wbił się w niego, oboje lądują na betonowej podłodze! Sędzia wyliczył obydwóch zawodników!!

Zwycięzca: Double Count Out - Remis

Po chwili do ringu przychodzi gospodarz WrestleManii XXVII The Rock! People Champion jest już w ringu, nagle wybrzmiewa dźwięk, który informuje o wiadomosc generalnego menadżera RAW, Rock pokazał Jimowi Rossowi oraz Jerry'emu Lawlerowi żeby siedzieli obaj na swoich miejscach. Rocky zaczyna czytać wiadomość po czym po chwili mówi ''if doesent mother what you think'', gospodarz WMki stwierdził że ta gala nie może się tak zakończyć, walka zostaje wznowiona, pojedynek będzie bez dyskwalifikacji!

No DQ Match o WWE Championship: John Cena vs The Miz

Cena szybko wrzuca Miza do ringu, wyniesienie pod Attitude Adjustment, WWE Champion łapie się lin i wypada na krawędź ringu, w ringu znajduje się The Rock, który wykonuje Johnowi Cenie Rock Bottom!!! Miz przechodzi do pinu 1..2..3!!!

Zwycięzca: The Miz

Rock spogląda na Miza z większej odległości, wbiega do ringu, Miz próbował go zaatakowac swoim mistrzostwem, ale chybił. Seria uderzeń i mamy spinebuster, do tego People Elbow i na tym zakończyło się lanie dla WWE Championa.

Zobacz także:
WWE WrestleMania XXVI: John Cena vs Batista
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki