WWE RAW 17/02/2014: Raport


Dzisiejsze Monday Night RAW otwiera John Cena. Lider Cenation docenia okrzyki fanów, przypomina nam że znajdujemy się obecnie w Denver. Za 6 krótkich dni pas WWE World Heavyweight Championship będzie na szali w Elimination Chamber Matchu. Jest to taki pojedynek, który mógł zakończyć kariery niektórych zawodników. Zwycięzca tego pojedynku jako mistrz zmierzy się z Batistą w Main Evencie WrestleMani 30. John twierdzi, że był na drodze do WrestleMani wiele, wiele, wiele razy. Najważniejsze w tym wszystkim jest tempo, którego nie ma Randy Orton. Przez ostatnie tygodnie Orton został pokonany kilkukrotnie, pokonał go Daniel Bryan czy on sam. To była szansa, aby udowodnić, że za 6 dni poznamy nowego mistrza. Do ringu przybywa Zeb Colter wraz z Cesaro. Szwajcar przypomniał Johnowi, że nie tylko on pokonał Randy'ego Ortona, ale on też tego dokonał. To Cesaro stanie się nowym WWE World Championem. On nie będzie tylko twarzą WWE, ale także obliczem Stanów Zjednoczonych. Lider Cenation pogratulował mu zwycięstwa nad mistrzem na SmackDown. Według niego nie oznacza to, że on ma passę, tylko to Randy Orton ma złą passę. W niedziele będzie musiał stawić czoła Randy'emu, Christianowi, Sheamusowi, Danielowi Bryanowi oraz niemu. Do ringu przybył Sheamus, który mówi że dwukrotnie brał udział w takim pojedynku, dzisiaj pokona Randy'ego Ortona. Celtyckiemu Wojownikowi przerywa Christian, który poinformował go, że wykona na nim Killswitch. Do ringu przychodzi mistrz federacji, Randall dziękuje The Authority, że ci dają mu szansę pokonania pięć wielkich gwiazd w niedzielę. Według obecnego mistrza Cesaro miał rację, że go nie docenił, ale to już się nie powtórzy. Każdy wie, że John Cena nie może go pokonać, on za każdym razem pokonywał Christiana, a dzisiaj nie będzie w pobliżu Brogue Kick'u. Jest jeden powód dlaczego The Authority uznaje go za twarz WWE.. przerywa mu wejście Daniela Bryana. D-Bryan mówi, że każdy wie, jak ważna jest gala Elimination Chamber, ponieważ ta prowadzi na ostatnią prostą do WrestleMani 30. W niedziele tylko jedno słowo będzie wykrzykiwane.. 'YES!'. Mamy nadejście Kane'a. Czerwona maszyna mówi, że dzisiaj zobaczymy pojedynek pomiędzy Randy'm Ortonem i Sheamusem, jednak ma też coś dla pozostałej czwórki. John Cena zmierzy się z Cesaro, a Daniel Bryan zmierzy się z Christianem!


Renee Young zapytała Johna Cenę, co myśli o Cesaro, który w piątek pokonał WWE World Championa Randy'ego Ortona. Lider Cenation powiedział, że Szwajcar jest wielkim talentem, ale żeby to udowodnić mu przejść najpierw jego.

Walka: John Cena vs Antonio Cesaro (w/Zeb Colter & Jack Swagger)

Mamy zwarcie, Cesaro przechodzi do roll upu - 1 count. Kolejne zwarcie, były mistrz wagi ciężkiej przechodzi do head locku, po chwili akcja nabiera rozpędu. Cesaro powalony shoulder blockiem, John blokuje przeciwnika i wykonuje hiptoss. Szwajcar wyszedł z ringu, ale po chwilowej naradzie powrócił. John Cena przechodzi do arm baru, Cesaro szybko się wydostaje, mamy head lock. Lider Cenation szybko się wydostaje, jednak zostaje powalony shoulder blockiem. Cena chciał przeskoczyć nad przeciwnikiem, lecz ten go złapał i wykonał piękny back breaker! Pin 1..2..kick out. Arm Bar, John wydostał się wykonując hiptoss. Próba ataku z rozbiegu, Cesaro sprytnie naciąga górną line i jego rywal wypada poza ring, tam był mistrz wagi ciężkiej został wbity w barierkę. Sędzia prawie wyliczył Cenę, ale zdołał ostatecznie wrócić do ringu. Drop kick dla Johna, pin - 2 count. Czas na chin lock (na widowni ''Cena, Cena''), John przechodzi z tej akcji do Attitude Adjustment, lecz nieskutecznie. Piękny elbow drop z narożnika od byłego mistrza Stanów Zjednoczonych, pin - 2 count. Cesaro próbował uderzyć swojego rywala, jednak został zaskoczony, połączenie Nelsona z neck breakerem od Johna Ceny, pin 1..2..kick out. Potężny irish whip w narożnik od Cesaro. Baseball slide i John Cena wypada z ringu.

Wracamy po przerwie, John Cena wykonuje na swoim przeciwniku hurriacnranę! Cesaro łapie ponownie Johna i wykonuje fallaway slam. Lider Cenation wydostaje się ze sleeper hold'u, ale zostaje powalony clotheslinem, pin - 2 count. Mamy ponownie sleeper hold, ale i tym razem John Cena szybko się wydostał. Mamy dwa shoulder blocki od Ceny, proto bomb skontrowany na giant swing, jednak nie STF? Nie, mamy gutwrench power bomb od Cesaro, pin 1..2..kick out! Na trybunach słychać 'This is awesome'. Nietrafiony atak w narożniku przez Szwajcara, mamy proto bomb, 'you can't see me' oraz five knuckle shuffle. Mamy wyniesienie pod Attitude Adjustment, ale nie, piękny european uppercut dla Johna Ceny! Pin - 2 count. Miało być giant swing, lecz Cena wykonuje DDT! Pin 1..2..kick out. Lider Cenation na narożniku, Cesaro zaskakuje go uderzeniem łokciem, ten wypada poza ring. John Cena znajduje się na krawędzi ringu, Szwajcar jest na narożniku, piękny suplex do ringu! Pin 1..2..kick out! Cesaro zaczyna lekceważyć Johna, więc ten ma dla niego STF. Lider Cenation puszcza i łapie go za nogę, to był błąd ponieważ nadziewa się na giant swing, około 14 kółeczek dla Johna Ceny :). Pin - 2 count. Nieudana próba Neutrelizera, to samo w przypadku Attitude Adjustment. Big boot dla Ceny, Cesaro odbija się od lin i zostaje zaskoczony clotheslinem. Cesaro leży, Cena wykonuje na nim przewrót w przód, bierze go na barki, wstaje z nim i wykonuje Attitude Adjustment!!! Pin 1..2..3!!

Zwycięzca: John Cena

W trakcie walki Sheamusa z Randy'm Ortonem The Shield zaatakowało Celtyckiego Wojownika, na pomoc przybiegli uczestnicy Elimination Chamber Matchu, po chwili pojawiło się także The Wyatt Family. Rozpoczęła się wielka bójka.Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

1 komentarze:

Kliknij tutaj komentarze
18 lutego 2014 20:39 ×

Fajny raport ;) Walka z Cesaro fenomenalna ;D

Mateusz Hustle
Odpowiedz
avatar

ConversionKonwersja BuźkiBuźki