WWE RAW 10/02/2014: Raport


Trochę wcześniej przed walką John Cena udzielił krótkiego wywiadu dla Rennee Young. Lider Cenation powiedział, że dzisiaj to jest czas, aby zakończyć rywalizacje z Randy'm Ortonem, to dzisiaj John Cena pokona obecnego WWE World Heavyweight Championa!

Walka: John Cena vs Randy Orton

Pojedynek standardowo rozpoczyna się od zwarcia, Orton przechodzi do head locku, John wydostaje się. Lider Cenation robi kilka uników i wykonuje hiptoss na rywalu, pin - 1 count. Randy Orton wyszedł z ringu, lecz po dłużej chwili do niego powrócił. Mamy chwilowe zwarcie i head lock od Johna Ceny. Orton próbował wykonać hiptoss, jednak mamy kontrę i to były mistrz wagi ciężkiej wykonuje tą akcje, pin - 1 count. Mistrz wyszedł ponownie z ringu, sędzia zaczyna go wyliczać, więc ten wraca. Tym razem Randy Orton bierze przewagę dla siebie atakując przeciwnika pięściami. John zrywa się z atakiem i skutecznie, ponieważ po irish whipie do narożnika wykonuje bulldog, pin - 2 count. Mamy kolejny irish whip, Randy zaskakuje rywala łokciem w twarz. Czas kilka kopnięć na różne części ciała od Vipera, pin - 2 count. John wykonuje suplex, kontrując go wcześniej. Nietrafiony atak w narożniku przez lidera Cenation. Akcja przenosi się poza ring, gdzie Randy ma dla Johna back suplex na barierki. Wracamy do kwadratowego pierścienia, pin - 2 count.

Wracamy po przerwie, gdzie John Cena nadal jest atakowany, w między czasie fani skandują 'boring' (nuda). Lider Cenation zaskakuje przeciwnika skoop slamem. Mamy wymianę ciosów, którą wygrywa ostatecznie Randy Orton, który za drugim razem uniknął shoulderblocku, John wypadł z ringu, po chwili wczołguje się po krawędzi ringu, Orton wykonuje suplex znad trzeciej liny, pin - 2 count. Czas na chin lock, Cena po dłużej chwili wydostał się, próba Attitude Adjustment, ale mistrz kontruje to na DDT, pin - 2 count! Viper zaczyna osłabiać kończyny przeciwnika, przez chwilę przysłuchuje się reakcji publiki, John to wykorzystuje i przechodzi do roll upu - 2 count. Dwa shoulderblocki, proto bomb oraz five knuckle shuffle dla obecnego mistrza. Próba Attitude Adjustment skontrowana na back breaker, pin 2 count. Próba standman DDT, jednak John Cena wyrzuca swojego rywala nad trzecią liną. Randy szybko wraca do ringu, próba running cross body, ale John Cena łapie go! Próba Attitude Adjustment ponownie nieudana, power slam dla Johna Ceny, pin - 2 count. Akcja przenosi się na narożnik, ostatecznie lider Cenation otrzymuje z niego standman DDT!! Szykowało się RKO, jednak Orton zostaje zaskoczony, mamy STF, po którym zdołał jednak dojść do lin. Drop kick od WWE WHC Championa. Randy Orton wskazuje palcem na logo WrestleMani 30 i próbuje wykonać punt kick, jednak nieskutecznie. Kolejna próba Attitude Adjustment nieudana, mamy RKO dla Johna Ceny! Pin 1..2..kick out! Mistrz nie może uwierzyć w to, co się stało, Attitude Adjustment dla Randy'ego Ortona! Pin 1..2..kick out! John Cena bierze Ortona na narożnik, lider Cenation chciał wykonać Attitude Adjustment z narożnika, ale jego przeciwnik się wydostał. Zablokowany atak Randalla, mamy diving leg drop z narożnika i Attitude Adjustment od Johna Ceny!! Pin 1..2..3!!

Zwycięzca: John CenaNastępny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki