WWE RAW 27/01/2014: Raport


Na początkowym segmencie Daniel Bryan został zaatakowany przez The Shield. Na pomoc przybiegł Sheamus oraz John Cena, którzy pozbyli się swoich rywali. Taki też będzie Mian Event RAW!


Six-Man Tag Team Match: John Cena, Sheamus & Daniel Bryan vs The Shield - Zwycięzcy znajdą się w walce o pas WWE World Heavyweight Championship w komorze na Elimination Chamber.

Rozpoczyna John Cena oraz Dean Ambrose. Rozpoczynamy od zwarcia, Dean przechodzi do head locku.. Cena wydostaje się, unika ataków Ambrose'a i wykonuje shoulder tackle. Czas na Setha Rollinsa. Niespodziewanie pierwszy w historii mistrz NXT przeważa nad wielkorotnym mistrzem WWE. Seth otrzymuje uderzenie w twarz, zmiana z Romanem Reignsem. Fani skandują 'Roman Reigns'. Mamy zwarcie, Cena przechodzi do head locku.. Roman odbija go od lin i powala shoulder tackle. Przechodzimy ponownie do head locku..ponownie shoulder tackle dla Ceny. Lider Cenation próbował Attiude Adjustment, ale Reigns się wydostał. Do ringu wchodzi Sheamus. Mamy siłowe zwarcie, które ostatecznie wygrał Roman Reigns. Przewaga wraca do Irlandczyka, neck breaker od Celtyckiego Wojownika. Nieuwaga Sheamusa została wykorzystana, arm bar i Roman przechodzi do narożnika drużyny. Do ringu wchodzi Seth Rollins. Rollins szybko stracił przewagę Tarczy w tym pojedynku. Seria uderzeń w klatkę piersiową od byłego WWE Championa. Nieudana próba White Noise, Seth podcina przeciwnika i zmienia się z Amborsem. Mistrz Stanów Zjednoczonych lekceważy Sheamusa, ale tylko przez chwile, shoulder tackle dla Deana. Do ringu wchodzi Daniel Bryan, który częstuje Deana serią kopnięć oraz running drop kickiem. Mamy frankenstainer z narożnika od Bryana, pin 1..2..kick out. Piękna akcja w wykonaniu Daniela, który zmienia się z Sheamusem. Kilka uderzeń Irlandczyka i zmiana z Johnem Cena. Double back suplex dla Rollinsa, pin - 2 count. Seth niespodziewanie zaatakował Johna Cenę i odzyskuje wcześniejszą przewagę.

 Wracamy po przerwie, John Cena próbował się zmienić z kolegami z drużny, ale Dean świetnie go powstrzymał. Czas na Setha Rollinsa, który robi lekceważące uderzenia na Johnie. Lider Cenation się przebudził i rusza z atakiem, ale tylko przez chwilę. Mamy zmianę, Roman Reigns wykonuje z poza ringu flying drop kick wskakując do ringu, pin - 2 count. Superman punch dla Johna Ceny! John unika speara, Reigns wypada z ringu. Cena nie zdołał się zmienić, ponieważ szybko do ringu powrócił jego rywal. Teraz do ringu wchodzi mistrz Stanów Zjednoczonych. Mocny irish whip do narożnika od Deana. John Cena kontruje irish whip w narożnik. Ambrose zmienia się ze Sethem, który zaatakował w narożniku Daniela Bryana. Takim postępowaniem zdenerwował lekko Sheamusa, którego zatrzymał sędzia. Zmiana powrotna, członkowie The Shield wykonują podwójny suplex, pin 1..2..kick out. Ambrose przeszedł do akcji osłabiającej, po chwili zmienił tą akcje na slepper hold. John podnosi się z przeciwnikiem i wibija się z nim w narożnik. Kolano w brzuch dla Lidera Cenation! Piękne DDT od Ambrose'a, pin 1..2..kick out. Cena wykonuje Attitude Adjustment! Mamy zmiany w obydwóch drużynach. Daniel Bryan świetnie radzi sobie z całym The Shield! Rollins otrzymuje missle drop kick oraz serię kopnięć, pin 1..2..przerywa Reigns! Sheamus zajmuje się Reignsem, ale otrzymuje po chwili spear! Cena także otrzymuje spear! Daniel Bryan wykonuje running knee na Romanie Reignsie! Seth wykonuje roll up 1..2..kick out!! Daniel Bryan wydostaje się z back suplexu, jednak szybko zostaje wbity power bombem w narożnik, pin 1..2..kick out! Splash w narożniku od byłego mistrza tag team! Chybiony atak z narożnika, Bryan wykonuje Belly to belly suplex! Bryan nie trafia z running knee, ale zapina yes lock! Akcję przerywa Dean, który otrzymuje Brogue Kick od Sheamusa! Finishera Setha Rollina otrzymuje Irlandczyk! Bryan i Seth powalają się podwójnym clotheslinem. Zmiany w obydwóch zespołach, Cena zapina STF na Romanie Reignsie, który powoli zaczął rozpinać chwyt! Wybrzmiewa theme song, zgasło światło. The Wyatt Family atakuję drużynę Faceów. Mamy dyskwalifikację!

 Zwycięzcy: John Cena, Daniel Bryan & Sheamus przez dyskwalifikacje
 
 
 Trójka zawodników szybko się pozbyła Wyattów z ringu, a Justin Roberts ogłasza zwycięstwo Johna Ceny, Daniela Bryana oraz Sheamusa! Zawodnicy świętują, a poza ringiem The Shield było bardzo wściekłe, ponieważ nie pojawią się w Elimination Chamber Matchu!!
 
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki