Artykuł: John Cena w Royal Rumble Matchach


Początkowo moim pomysłem na występy Johna Ceny w Royal Rumble Match'u w całej historii jego występów było opisanie każdego po kolei jako 'podróż do przeszłości', ale postanowiłem zrobić z tego artykuł, który w krótki i szybki sposób was poinformuje o jego występach. Serdecznie zapraszam :).

WWE Royal Rumble 2003

Pierwszy udział w Royal Rumble Match'u nie przyniósł Johnowi zbyt wiele. Lider Cenation wszedł z numerem 18 i dosyć szybko został wyeliminowany przez The Undertakera. John Cena nikogo nie wyeliminował. Ostatecznie ten pojedynek wygrał Brock Lesnar, który wyeliminował pogromcę Johna Ceny, Undertakera.

WWE Royal Rumble 2004

Drugie podejście w Royal Rumble Match'u było bliskie sukcesowi. John Cena z numerem 28 wszedł do ringu, Mr. Prototype utrzymał się ponad siedem minut. Ostatecznie został wyeliminowany przez Big Show'a. Walkę zwyciężył Chris Benoit.

WWE Royal Rumble 2005

Trzecia próba była najbliższa sukcesowi Johna Ceny. Lider Cenation wszedł z numerem 25 i wyeliminował aż trzech rywali Viscere, Kane'a oraz Edge'a. Końcówka tego pojedynku była mocno kontrowersyjna John Cena i Batista w tym samym czasie wyrzucili siebie z ringu i przez chaos wokół sędziów wszystko zostało wznowione. Ostatecznie wygrał Dave Batista.WWE Royal Rumble 2008

I nadszedł ten moment, który przyniósł Johnowi Cenie zwycięstwo w tym pojedynku. Lider Cenation wszedł jako numer trzydziesty. Była to niespodzianka, ponieważ John wcześniej przez kilka miesięcy leczył kontuzję. John wyeliminował Carlito, Marka Henry'ego, Chavo Guerrero oraz ostatniego Triple Ha. Cena jako jedyny swoją szanse wykorzystał przed WrestleManią, John postawił wszystko na szali podczas gali No Way Out, na której przegrał z Randy'm Ortonem o pas WWE.

WWE Royal Rumble 2010

Po roku przerwy Cena powrócił do Royal Rumble Match'u z numerem dziewiętnastym. Lider Cenation wyeliminował czterech zawodników, a byli nimi: Shelton Benjamin, Yoshi Tatsu, Kofi Kingston oraz Batista, z którym miał później feud. Cena został wyeliminowany jako ostatni przez Edge'a, który po raz pierwszy w historii wygrał Royal Rumble Match.

WWE Royal Rumble 2011 

W tym roku John Cena miał jeden z najlepszych występów w Royal Rumble Matchów. Lider Cenation wyeliminował aż 7 przeciwników! Lista wygląda następująco: Michael McGillicutty (Curtis Axel), David Otunga, Alex Riley, Tyson Kidd, Heath Slater, Mason Ryan oraz samego CM Punka! John został wyeliminowany przez Miza, z którym podczas WrestleMani walczyło pas WWE. Mimo, że Cena nie wygrał tego pojedynku (wygrał Alberto Del Rio) to było to bardzo świetny występ.

WWE Royal Rumble 2013

Po katastrofalnym 2012 roku, John Cena jako pierwszą rzecz ustalił sobie zwycięstwo w Royal Rumble Matchu. Tak też się stało, John wszedł z numerem dziewiętnastym i na samym początku wyeliminował Heatha Slatera oraz Cody'ego Rhodesa. 'Łupem' Johna znalazł się także Antonio Cesaro oraz Ryback.


Podsumowując John Cena wziął siedem razy w Royal Rumble Matchu w swojej karierze. Dwa występy były zwycięskie. Lider Cenation wyeliminował ogólnie 22 przeciwników. 
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

1 komentarze:

Kliknij tutaj komentarze
11 stycznia 2014 02:21 ×

Bardzo fajnie napisane ;) John w tym roku raczej nie wystąpi w tej prestiżowej walce bo ma pojedynek z Ortonem.. choć kto wie..;)

Mateusz Hustle
Odpowiedz
avatar

ConversionKonwersja BuźkiBuźki