WWE RAW 23/12/2013: Raport


Renee Young jest z CM Punkiem. Punk został zapytany o dzisiejszy plan. 'Najlepszy na świecie' odpowiedział, że Tarcza od ponad roku niszczy praktycznie wszystko, teraz chcą popsuć Boże Narodzenie. On przyszedł dzisiaj z dwoma partnerami. Langston przyszedł i powiedział, że jest tutaj aby rozdać komuś bicie. Czas na drugiego zawodnika, John Cena! Lider Cenation mówi, że każdy z członków The Shield cos chcą. Reigns chce oberwać od Langstona, Rollins chce otrzymać od Johna Ceny Attitude Adjustment, a Dean Ambrose chce pójść spać. Believe in that!

Walka: John Cena, CM Punk & Big E Langston vs The Shield

Rozpoczyna John Cena oraz Dean Ambrose. Mamy zwarcie, Cena przechodzi do Head Locku, Dean go odbija od lin i zostaje powalony Shoulderblockiem. Pierwsza zmiana w drużynie The Shield, wchodzi Seth Rollins. Pierwszy w historii mistrz NXT niespodziewanie zaczyna przeważać nad rywalem, ale tylko przez chwilę. Lider Cenation nie pozostaje mu dłużny, dorzuca kilka punchy i rusza z dwoma Shoulderblockami i Proto Bombem. Mamy 'You Can't See Me' w stronę Rollinsa, ale do Five Knuckle Shuffle nie doszło, ponieważ Seth uciekł z ringu. Seth Rollins wraca z powrotem do ringu i zmienia się z Romanem Reignsem. Mamy wymianę wzroku, Reigns odpycha Johna Cene, były World Champion oddał mu tym samym. Cena odbija się od lin i Samoan Drop od Reignsa. Pin 1..2..Kick Out. Kilka kopnięć dla Ceny, zmiana wchodzi Rollins.

Wracamy po przerwie, John Cena jest osłabiany przez Setha Rollinsa. Po chwili wchodzi Dean Ambrose, Cena zaczyna oddawać. Lider Cenation odbija się od lin a Ambrose zaskakuje go i zapina Sleeper Hold. Po dłuższym czasie John zdołał dojść z Ambrosem na plecach do swojego narożnika, wchodzi CM Punk! 'Najlepszy na świecie' pozbył się z ringu Ambrose'a, tam dorzucił dla niego Suicide Dive. Wracamy do ringu, CM Punk ma dla swojego rywala Spinning Neckbreaker. High Knee i Clothesline od Brooksa. Rollins odwrócił uwagę CM Punka, Ambrose pozbywa się go z ringu. Poza ringiem Dean Ambrose wykonuje swojemu rywalowi Suplex! W ringu pin - 2 count. Zmiana, wchodzi Rollins. Seria mocnych punchy w głowę Punka, Rollins mocny Irish Whipem wbija Brooksa w narożnik. Seth pokazuje 'You Can't See Me' w stronę Johna Ceny. Punk kontruje Irish Whip do narożnika. Seth Rollins zdołał się zmienić z Deanem Ambrosem, a Punk nie zdążył. Ambrose przez chwilę podusił rywala i zmienił się z Reignsem. Roman lekceważy Punka, co go tylko pobudziło do ataku. Członek The Shield szybko sobie poradził i przechodzi do akcji osłabiającej plecy. 'Najlepszy na świecie' wydostaje się uderzeniem łokciem, jednak szybko został powalony na matę. Wchodzi Seth Rollins. Punk wydostaje się z akcji przeciwnika i powala go Back Suplexem. Rollins zdołał się zmienić z Ambrosem. Dean zaatakował Lidera Cenation w narożniku. Poza ringiem Reigns dorzucił Johnowi Flying Clothesline! Ambrose podnosi Punka i otrzymuje od niego Round Kick! Wchodzi Reigns, który nie trafia atakiem w narożniku. Zmiana, wchodzi Big E Langston oraz Seth Rollins. Mistrz Interkontynentalny zniszczył całe The Shield, Ambrose i Rollins dzięki przewadze liczebnej dają sobie z nim radę. Enzuguri dla Langstona. Pin 1...2...przerywa John Cena! Rollins skacze z narożnika na Johna, ale ten go przechwytuje i wynosi pod Attitude Adjustment, spear od Romana Reignsa!! CM Punk wykonuje Flying Clothesline na Reignsie i pozbywa się Rollinsa z ringu. Ambrose wyrzuca z ringu 'najlepszego na świecie' a Big E Langston wykonuje na mistrzu Stanów Zjednoczonych Big Ending. Pin 1..2.. przerywa pozostała część Tarczy! Dyskwalifikacja!!!

Zwycięzcy: John Cena, CM Punk & Big E Langston przez DQ

Szykowało się Triple Power Bomb dla Langstona, ale John Cena w porę wyciągnął Reignsa z ringu i wbił go w barierkę! Langston ma podwójny Clothesline dla Ambrose i Rollinsa. Punk wykonuje GTS Ambrose'owi, a Cena Attitude Adjustment Rollinsowi!! Świętującą trójką kończymy to świąteczne Monday Night RAW!
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki