Podróż Johna Ceny po TLC


WWE TLC 2009 
Na tej gali John posiadał pas WWE, bronił go przeciwko Celtyckiemu Wojownikowi – Sheamusowi. Pojedynek odbył się w stypulacji Tables Match. Lider Cenation dobrze radził sobie w tym starciu w pewnym momencie, The Prototype jak i Great White byli na narożniku, Cena chciał wykonać Super Plexa na stół jednak, Sheamus popchnął go przez co Mr.Cenation upadł na stół i stracił pas WWE. (Raport)

WWE TLC 2010 
W 2010 John Cena zmierzył się w Main Evencie gali z Liderem Nexusa-Wade’m Barrettem. Panowie prowadzili ze sobą dosyć długi konflikt, decydująca walka odbyła się właśnie na Tables, Ladders & Chairs 2010. Warto dodać że pojedynek odbywał się w stypulacji- Chairs Match. Walka była bardzo wyrównana, raz na fali był John raz Wade, ostatecznie pod koniec doświadczenie wzięło górę, Cena wykonał Flying Leg Drop z krzesełkiem, po czym rozłożył sześć krzesełek na które wykonał Attitude Adjustment. (Raport)

WWE TLC 2011 
John nie walczył w 2011 roku na TLC. Warto dodać że na pewnym Raw odbyła się walka John Cena vs. Zack Ryder. Był warunek starcia jeśli John wygra będzie walczył na TLC o pas WWE, a jeśli Ryder wygra będzie walczył na TLC o pas U.S. Pojedynek wygrał Lider Cenation i dostał walkę z obecnym wtedy Mistrzem WWE CM Punk’iem, Mizem, oraz Alberto Del Rio w TLC Matchu. Po walce Johna właśnie na Monday Night Raw, Ryder był zły na Cenę. John tak tego nie zostawił poszedł do Johna Laurynaitisa, prosząc Go aby dał szansę walki Ryderowi na TLC o pas. Big Johnny zgodził się pod warunkiem że John zrezygnuje z występu w walce o pas WWE. The Prototype powiedział że był już 10 razy mistrzem a nie stało by się to gdyby nigdy nie dostał szansy. Mr.P zrezygnował z starcia. Johnny dodał że Zack musi jeszcze dziś wygrać pojedynek . Ryder zmierzył się z Markiem Henrym w No DQ Matchu. Walka od początku nie układała się Broskiemu a w pewnym momencie wszedł John Cena, wykonał AA na Heńku i Ryder uzyskał Pinfall. Na TLC Ryder swojej szansy nie zmarnował i zdobył pas U.S.

WWE TLC 2012 
Na grudniowej gali w 2012 roku John zmierzył się z Dolphem Zigglerem, w Ladders Matchu a stawką starcia była niebieska walizka Show Off’a. Pod koniec starcia John wykonał Zigglerowi AA, a ten wypadł z ringu. Natomiast do kwadratowego pierścienia weszła Vickie Guerrero wraz z krzesełkiem chciała uderzyć Johna ale do ringu wbiegła AJ Lee. Wykonała typowe dla Ceny akcję: Proto Bomb, pokazała You Can’t See Me, po czym wykonała Five Knuckle Shuffle. Lider Cenation wstał rozłożył drabinę, AJ biegała wokół niej, kiedy Mr.P był prawie na szczycie AJ zepchnęła drabinę ! Do tego Ziggy wykonał Super Kicka. Ziggler patrzył z niedowierzaniem, Diva uśmiechnęła się do niego po czym wyszła z ringu. The Show Off rozłożył drabinę, wszedł i zdjął swoją walizkę. (Raport)


Podsumowanie: John walczył na TLC 3 razy. Jego bilans wynosi 1-2 więc jest niekorzystny. W tym roku John jako Mistrz Świata Wagi Ciężkiej będzie walczył z obecnym mistrzem WWE Randym Ortonem w Tables, Ladders & Chairs Matchu, zwycięzca starcia zostanie niekwestionowanym Mistrzem. Czy John wygra pojedynek, dowiemy się w najbliższą niedzielę!.
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki