WWE RAW 25/11/2013: Raport


Do ringu przychodzi WWE Champion Randy Orton. Viper mówi, że ktoś jest mu tutaj winien przeprosiny. Randall zaprasza Stephanie McMahon oraz Triple Ha. Hunter pogratulował wczorajszego zwycięstwa i obrony pasa WWE przez Ortona. Triple H mówi o tym, że w Ortona pojedynku nie miało dojść do interwencji i nie doszło. Orton powiedział, że jest twarzą WWE, jest najlepszym zawodnikiem w 50. letniej historii WWE. On jest najlepszą gwiazdą niż ktokolwiek inny. Nie ma innej osoby...wybrzmiewa muzyka Johna Ceny. Uśmiechnięty World Champion wchodzi do ringu. Cena mówi, że Randy miał rację, gdy zapytał się kto jest mistrzem? Obecnie jest dwóch mistrzów. Lider Cenation wyzywa Randy'ego Ortona na pojedynek, gdzie na szali będzie pas wagi ciężkiej i pas WWE! Randy chciał zasłaniać się Triple Hem, ale Hunter mówi mu żeby dorósł. Jeszcze przed chwilą był pewny siebie, a teraz zaczyna marudzić. Za trzy tygodnie na TLC pas wagi ciężkiej zawiśnie na górze, pas WWE także tam się znajdzie. Będzie to epicki moment. John Cena i Randy Orton zmierzą się ze sobą w TLC Match'u! (Stoły,drabiny,krzesła) Cena i Orton wnoszą swoje pasy do góry,a Triple H i Stephanie McMahon zaczynają wychodzić. Ring opuszcza także zmieszany tą sytuacją WWE Champion. Będzie bardzo ciekawie :)

Podczas MizTV gdzie gościem Miza był gość specjalny Michael Strachan ogłosił Main Event dzisiejszego RAW, John Cena i Big Show zmierzą się z Randy'm Ortonem i Alberto Del Rio!

Walka: John Cena & Big Show vs Alberto Del Rio & Randy Orton

Rozpoczyna Big Show oraz Alberto Del Rio. Olbrzym od samego początku uzyskał sobie wielką przewagę nad rywalem, Alberto zaczyna atakować i po chwili zmienia się z Ortonem. Big Show wściekle zaatakował vipera, dorzucił dwa liście w klatkę piersiową, Skoop Slam oraz Elbow Drop. Pin 1..2..Kick Out.

Wracamy po przerwie, w ringu John Cena oraz Alberto Del Rio, który chwilę wcześniej zmienił się z Ortonem. Przewaga Meksykanina, Alberto kładzie Johna na narożniku. Rozbieg Del Rio i trafia w stalowy narożnik. Mimo że Alberto jest bardziej poszkodowany po tej akcji, to zdołał dorzucić jeszcze Enzuguri, Cena spada z narożnika. Pin 1..2..Kick Out. Zmiana, wchodzi Orton. WWE Champion osłabia Johna uderzeniami, przejście do Head Locku. John wydostaje się poprzez Back Suplex. Orton zdołał się zmienić z Del Rio. Lider Cenation wynosi swojego przeciwnika pod Attitude Adjustment, ale on wydostaje się i wykonuje piękne DDT! Pin 1..2..Kick Out. Alberto nie trafia z atakiem przy linach i wypada z ringu. Cena zmienia się z Big Showem. Big Show zdominował swojego rywala. Nietrafiony splash w narożniku przez Olbrzyma. Del Rio wykonuje niski Drop Kick i dorzuca Super Kick. Big Show'i musiało coś się stać, ponieważ gdy wstawał upadł ponownie na matę. Alberto i Randy na przemian osłabiają swojego rywala. Olbrzym nie wie co się dzieje, chciał wykonać zmianę z Ortonem. Alberto zmienia się z Ortonem. Randall zaczyna przyduszać Show'a, lekarz wchodzi do ringu i każe przestać Ortonowi atakować. Największy Atleta na Świecie otrząsł się, Orton go atakuje. Szykował się Chokeslam dla WWE Championa, ale viper kontruje to na DDT. Orton chciał wykonać Punt Kick, ale jego rywal zaskakuje go spearem! Zmiany w obydwóch zespołach. Cena wykonuje dwa shoulderblocki i proto bomb. W między czasie poza ringiem Big Showem zajmuje się lekarz. Przy wykonywaniu 'You Can't See Me' Alberto kopnął Lidera Cenation w głowę. Piękny backbreaker od Meksykanina. Pin 1..2..Kick Out! Alberto sygnalizował Cross Arm Breaker, ale John Cena kontruje na STF. Del Rio klepie!!

Zwycięzcy: John Cena & Big Show

Po walce John sprawdza co dzieje się z Big Showem, po chwili zostaje zaatakowany przez Alberto Del Rio. Lider Cenation kontruje Cross Arm Breaker na Attitude Adjustment. Momentalnie w ringu zjawia się Orton z pasem WWE, którym atakuje Cene. Viper poszedł po pas wagi ciężkiej, po czym powrócił do ringu i wniósł dwa tytuły do góry nad nieprzytomnym Johnem Cena!!

Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

1 komentarze:

Kliknij tutaj komentarze
26 listopada 2013 22:11 ×

Bardzo fajny raport, a storyline także bardzo dobry. :D Na razie raczej jednak żaden z nich, Ceny i Ortona nie będzie podwójnym mistrzem tylko pewnie zdejmą swoje pasy, albo jakoś się nimi wymienią. TLC 2013 może być udane i ładnie zakończyć gale PPV WWE w tym roku. :P

Show off Punk
Odpowiedz
avatar

ConversionKonwersja BuźkiBuźki