Podróż Johna Ceny po Survivor Series


Survivor Series 2003 
John na tej gali zadebiutował w roku 2003. Lider Cenation walczył wtedy w Teamie Angle’a przeciwko Temowi Lesnara. Drużynową batalię ostatecznie wygrała drużyna Kurta. Warto dodać że to John Cena uzyskał decydujący Pinfall, wykonując Attitude Adjustment na Big Show’ie. Z Teamu przetrwał jeszcze Chris Benoit. (raport)


Survivor Series 2004 
Lider Cenation ponownie walczył w Traditional Survivor Series Elimination Tag Team Matchu. Tym razem The Prototype był w drużynie Eddiego Guerrero. Przeciwnikami był Team Angle’a. Dwunastominutową walkę ostatecznie wygrał Team Eddiego. Warto dodać że z Teamu Guerrero wyeliminowany został tylko RVD. (raport)

Survivor Series 2005 
W roku 2005 na Survivor Series John Cena był w posiadaniu pasa WWE. Bronił go przeciwko Kurtowi Angelowi, w dodatku Mistrz Olimpijski miał sprzymierzeńca w tym starciu a był nim Daivari, który był sędzią specjalnym. W pewnym momencie sędzia specjalny został wykluczony z starcia i pojawił się „prawdziwy” sędzia. Walkę ostatecznie wygrał Mr.Cenation po FU jednocześnie broniąc złota. (raport)

Survivor Series 2006 
Rok 2006 i kolejny SvS Tag Team Match, tutaj to drużyna Johna Ceny musiała stawić czoła drużynie Big Showa. Walka nie była za długa bo trwała 12 minut jednak nie zawiodła, były emocje. Lider Cenation zdobył ten decydujący Pinfall eliminując Showa po Attitude Adjustment. (raport)


Survivor Series 2008 
Gala z wielkiej czwórki w roku 2008 odbyła się w Bostonie. John Cena wrócił tam po kontuzji aby zmierzyć się z wtedy panującym wtedy mistrzem świata wagi ciężkiej Chrisem Jericho. Pojedynek wygrał właśnie Cena po swojej firmowej akcji-Attitude Adjustment. Warto dodać że wtedy John po raz pierwszy w karierze zdobył ten pas. (raport)


Survivor Series 2009 
Tak jak w roku 2005, The Prototype posiadał pas WWE. Tym razem rywali było dwóch a byli to Shawn Michaels & Triple H (DX). Wydawało się że Tag Partnerzy będą współpracować, aby „wyeliminować” mistrza. Jednak tak się nie stało na samym początku HBK wyprowadził Sweet Chin Music Hunterowi. Walka przez dłuższy czas toczyła się 1 na 1. Pod koniec walki doszedł Hunter. Świetny pojedynek wygrał Mr.Cenation, przypinając właśnie Króla Królów. (raport)

Survivor Series 2010 
Na tej gali John nie walczył jednak pojawił się w Main Evencie gali jako sędzia specjalny w starciu Barretta z Mistrzem WWE Randym Ortonem. Warto dodać że John był wtedy w Nexusie. Był warunek jeśli Barrett wygra Cena odchodzi z Grupy Nexus, jeśli Orton wygra John opuszcza WWE, i tak się właśnie stało kiedy to po Wasteland, Orton położył rękę na linie i Cena przerwał liczenie Wade miał do niego pretensje że mógł tego nie zauważyć i pominąć. W pewnym momencie Wade odepchnął Cene a ten odpłacił mu tym samym w dodatku Lidera Nexusa spotkało RKO !- Cena odliczył do 3 choć przed tym decydującym countem na chwilę się wstrzymał. Po walce wkroczyło Nexus ale Cena i Orton natychmiast sobie z nimi poradzili. Lider Cenation wręczył pas Ortonowi, po czym zdjął frotki i zasalutował w każdą ze stron publiczności. 

Survivor Series 2011 
W Madison Square Garden John stworzył Tag Team z The Rockiem. Walczyli oni wówczas z Awesome-Truth(The Miz i R Truth). Walka była niezła którą ostatecznie wygrali rywale z WrestleMani 28 oraz 29. Walka zakończyła się po People’s Elbow dla Miza. Po starciu John odchodził ale The Great One zawołał go z powrotem. Oboje weszli po kolei na narożnik, była mała wojna na reakcję publiczności którą oczywiście wygrał Rock. Po tym Lider Cenation otrzymał Rock Bootom. (raport)

Survivor Series 2012
 Na tej gali Lider Cenation miał szansę na zdobycie pasa WWE. Mistrzem był CM Punk, do tego był jeszcze trzeci przeciwnik – Ryback. Siedemnastominutowe starcie wygrał Phil, choć po trochę kontrowersyjnej sytuacji, otóż Ryback wykonał Cenie Shell Shocked chciał przejść do przypięcia jednak podopieczni z NXT, tj. Dean Ambrose, Seth Rollins, Roman Reigns zaatakowali The Big Guy’a, w ostateczności wykonali Triple Power Bomb na stół komentatorski, natomiast w ringu CM Punk przypiął Johna i uzyskał 3 county. (raport)

Survivor Series 2013
John Cena jako mistrz wagi ciężkiej musiał się zmierzyć z Alberto Del Rio, w swoim rodzinnym mieście zdołał go pokonać bez żadnych większych problemów. Po walce Randy'ego Ortona z Big Showem o pas WWE, lider Cenation wyszedł do ringu, aby ukazać siebie jako lepszego mistrza niż był nim Orton. (raport) Podsumowanie: John na Survivor Series pojawił się 10 razy ale walczył 9. Streak jest bardzo korzystny ponieważ wygrał 8 pojedynków i tylko 1 przegrał. W tym roku Survivor Series odbywa się w St. Louis. John Cena wraz ze swoją drużyną stanie na przeciwko The Authority, jednak czy uda im się wyjść z tego zwycięsko?

Autor: Hustle

[Edytowane 23/11/2014]
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki