Podróż Johna Ceny po Over the Limit


Zapraszamy was na podróż Johna Ceny po Over The Limt, którą w tym roku zastąpiło Battleground!


Over The Limit 2010
Na tej gali John posiadał pas WWE. Bronił złota przeciwko Batiscie w bardzo brutalnym starciu, mowa tu o "I Quit Match'u". Walka była zacięta a kiedy Attitude Adjustment na maskę samochodu nie wystarczyło, aby pokonać zwierzaka. Cena wszedł na dach i wykonał AA z dachu samochodu, powodując że Batista w końcu powiedział "I Quit"


Over The Limit 2011
Tak jak przed rokiem Mr. Cenation był w posiadaniu pasa WWE. Stypulacja starcia była taka sama, jednak przeciwnikiem był The Awesome One - The Miz. Natychmiast po gongu były Mistrz WWE wziął mikrofon i przekazał, że wraz z swoim podopiecznym NXY będą walczyć przeciwko mistrzowi. Obaj świetnie razem współpracowali, przyczyniło się nawet do tego, że The Miz został ogłoszony zwycięzcą tego starcia, ale sędzia znalazł telefon, na którym były nagrane słowa "I Quit". Pojedynek został kontynuowany w ostateczności wygrał John Cena, najpierw wprowadził serię ciosów paskiem, po czym na rampie zapiął STF, a The Awesome One natychmiast zrezygnował.


Overt The Limit 2012
Na tej gali John zmierzył się z Johnem Laurinaitisem. Prawie cała walka przebiegła pomyśli Johna Ceny, można powiedzieć że Mr. Cenation bawił się z obecnym wtedy GM RAW I SD. W pewnym momencie Johnny zdołał uciec, ale do ringu przyprowadził go wcześniej zwolniony Big Show. Big Johnny był w potrzasku, wydawało się że to koniec i zostanie zwolniony, Show popchnął GM'a w stronę Ceny, ten wyniósł go pod AA, a największy Atleta na Świecie ku zdziwieniu wszystkich wyprowadził Liderowi Cenation KO Punch. To przyczyniło się do porażki Johna i zachowania posady przez obecnego Generalnego Menadżera.


Podsumowanie: Jak widać bilans Johna jest korzystny, bo wynosi 2-1. W tym roku Over The Limit zastępuje gala Battleground. Lider Cenation jednak nie wystąpi na tej gali, z powodu rehabilitacji łokcia...

Autor: Hustle
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki