WWE RAW 05/08/2013: RaportDo ringu przychodzi aktualny mistrz WWE John Cena! The Champ mówi, że już od dawna jest przyzwyczajony do bycia celem. Zazwyczaj walczył z tymi złymi. Nieraz mówi walczyć z faworytem wśród fanów m.in Daniel Bryan. Cena mówi, że Bryan ma racje. Tak samo jak The Rock lub CM Punk, John żyje w luksusie. "Jestem tu od 12 lat i jeśli zostanę zwolniony, to będę walczyć dalej i zdobędę ponownie tytuł". Gdy Bryan przegra na SummerSlam, to będzie musiał mi powiedzieć, że nie był lepszy od niego. Przemowę Johna Ceny przerywa... Randy Orton! Viper mówi, że John ciągle go zaskakuje oraz to, że nieważne kto wygra pojedynek na SummerSlam, ponieważ on ma walizkę. Pojawia się The Shield, które otacza ring. Zjawia się także Daniel Bryan, który staje w obronie drużyny Faceów. Na rampę wychodzi Brad Maddox i zapowiada Main Event dzisiejszego RAW - John Cena & Randy Orton & Daniel Bryan vs The Shield! To będzie naprawdę ciekawe! 


Walka: John Cena & Randy Orton & Daniel Bryan vs The Shield

Rozpoczyna Randy Orton oraz Seth Rollins. Pierwszy w historii mistrz NXT niespodziewanie przeważa nad Randy'm Orton'em. Sędzia odciąga Rollins'a od narożnika i Viper zaczyna atakować, seria ciosów na głowę, Clothesline w narożniku oraz Suplex. Pin 1..2..Kick Out! Mamy zmianę, wchodzi Bryan. Daniel Bryan wykonuje Missle Drop Kick, Rollins tak odleciał, że znalazł się w narożniku swojej drużynie. Wchodzi Dean Ambrose. Running Drop Kick dla Reigns'a. Bryan wykonuje Flying Clothesline oraz Suicide Dive Dean'owi Ambrose'owi. Daniel chciał skoczyć z krawędzi ringu na Reigns'a, ale wcześniej otrzymał Drop Kick od Ambrose'a.  Dean atakował przez pewien czas Bryan'a poza ringiem. Wracamy do ringu i mamy zmianę w drużynie The Shield, wchodzi Roman Reigns. Reigns wykonuje kilka mocnych ciosów i zmienia się z Rollins'em. Seth wypracował sobie przewagę nad Bryan'em. Rollins pokazuje You Can't See Me w stronę Johna Ceny. Mamy Chin Lock, zmiana z Reigns'em i podwójna akcja. Pin 1..2..Kick Out! Daniel powala Reigns'a High Kickiem. Wchodzi Rollins jednak Daniel sobie radzi. Mamy zmianę z Johnem Ceną. Sędzia tego nie zauważył. John i Randy są wściekli. Ambrose atakuje Johna, a Ambrose'a Orton. Rollins wpycha Bryan'a na Orton'a. Skontrowany Roll Up na Yes Lock. Wszystko przerywa The Shield i mamy dyskwalifikacje!

Zwycięzcy: John Cena & Randy Orton & Daniel Bryan


Po walce Bryan otrzymuje RKO od Orton'a. Mamy Double Clothesline dla Reigns'a  i RKO dla Johna Ceny! Wydawałoby się, że będzie realizacja walizki, ale zjawiło się znowu The Shield. Randy wycofał się, John wstaje i spear od Reigns'a! Randy Orton na rampie, a The Shield wykonuje Triple Power Bomb na Danielu Bryanie! Widokiem The Shield w ringu kończymy to bardzo ciekawe RAW!
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki