WWE SummerSlam 2010 - Raport


Tag Team Elimination Match: Team WWE vs. Nexus 

6 gwiazd WWE (John Cena, Chris Jericho, Edge, John Morrison, Bret Hart oraz R-Truth)  są już przy ringu, słyszymy theme song... The Miz'a!  Lider grupy John Cena mówi, że nie miał zamiaru tyle czekać, więc wybrał siódmego członka drużyny WWE a jest nim... Daniel Bryan! Mamy bójkę w ringu, zwycięsko wychodzi drużyna WWE.

Rozpoczynamy Daniel Bryan oraz Darren Young. Obaj zawodnicy rzucają się na siebie z pięściami, D-Bryan zyskuje sobie przewagę. Kolano w brzuch oraz dwa kopnięcia w plecy. Young wykonuje Irish Whip do narożnika, Daniel odbija się od niego i zapina gilotynę, przejście do Cross Face. Darren klepie!

Darren Young wyeliminowany! (Nexus)

Następny wchodzi Justin Gabriel. Kopnięcie w brzuch od Bryana i mamy zmianę w drużynie WWE, wchodzi Chris Jericho. Y2J powala Gabriela łokciem. Back Suplex od Jericho i zmiana, wchodzi R-Truth. Truth zyskuje sobie przewagę, Stunner Suplex dla Gabriela. Pin 1..2..Kick Out! Justin Gabriel wykorzystuje nieuwagę i kopnięciami powala R-Truth'a. Zmiana, wchodzi Michael Tarver. Tarver zasypuje ciosami Truth'a w narożniku, Irish Whip do przeciwnego narożnika. Truth blokuje atak i zmienia się z Morrisonem. John Morrison wykonuje Clothesline, dwukrotnie Drop Kick, Disaster Kick oraz wykonuje swoją akcję kończącą Starship Pain. Pin 1..2..3!!

Michael Tarver wyeliminowany! (Nexus)

Grupa Nexus naradza się poza ringiem i wysyła do ringu Skip'a Sheffield'a (obecny Ryback) Mamy zwarcie, Morrison zostaje odepchnięty. Jon zaczyna atakować, ale to nic mu nie daje, ponieważ to nie działa na Skip'a, który wykonuje mu Skoop Slam. Mocny Irish Whip do narożnika. Po chwili to samo, ale w innym narożnika. Morrison otrzymuje trzykrotnie Suplex. Pin 1..2..Kick Out! John Morrison zaczyna atakować, odbija się od lin i otrzymuje tam Round Kick od Justina Gabriela, Sheffield dorzuca mocny Clothesline. Pin 1..2..3!!

John Morrison wyeliminowany! (Team WWE)

Do ringu wchodzi R-Truth, który atakuje Sheffield'a. Truth odbija się od lin i wykonuje Scissor Kick, ale Skip mija to i wykonuje potężny Clothesline. Pin 1..2..3!!!

R-Truth wyeliminowany! (Team WWE)

Z drużyny WWE do ringu wbiega Chris Jericho atakuje oponenta w narożniku, Irish Whip odwrócony i Press Slam od Skip’a. Zmiana z liderem grupy, Wade osłabia byłego mentora w NXT kopnięciami w narożniku. Kolejna zmiana do ringu wchodzi David wyprowadza dwa ciosy i Body Slam. Zmiana z Barrettem który zapina dźwignię, Y2J zdołał wstać lecz mamy Irish Whip Wade chciał nabiec na Chrisa w narożniku ale nadział się na nogi. Podopieczny Teamu WWE dorzuca Missile Drop Kick. W obu Teamach nastąpiły zmiany w ringu Bret Hart i Heath Slater, przewagę uzyskuje Hitman częstuje członka Nexusa serią ciosów następnie obija w narożnik. Widzimy Irish Whip od Harta i cios w brzuch następnie atak z łokcia w był głowy. Członek Teamu WWE wykonuje Body Slam następnie Elbow Drop. Następnie Atomic Drop i mocny cios Heath powalony a Kanadyjczyk zapina Sharpsootera nagle w któryś z członków Nexusa wrzuca do ringu krzesełko, Bret puszcza chwyt i atakuje nim Sheffielda przez co zostaje wyeliminowany. 

Bret Hart wyeliminowany! (Team WWE)

Do ringu wchodzi ponownie Chris Jericho. Sheffield wstaje i mamy Codebreaker! Zmiana z Edge'm. Spear dla Skip'a Sheffield'a. Pin 1..2..3!!!

Skip Sheffield wyeliminowany! (Team WWE)

W ringu widzimy Justina Gabriela, który zostaje powitany Big Bootem. Edge kontroluje pojedynek, ale chwilowo był zagrożony, ponieważ Gabriel blokuje jego atak łokciem. Flapjack dla Justina Gabriela. Pin 1..2..Kick Out! Justin powala Edge'a Spinning Wheel Kickiem. Pin 1..2..Kick Out! Zmiana, wchodzi Heath Slater. Slater rusza z atakiem i przydusza przeciwnika na linach. Sędzia odciąga go, a Wade w miedzy czasie kopnął w głowę Edge'a. Wchodzi lider grupy Nexus, Wade Barrett. Wade wykonuje kilka uderzeń i mamy Irish Whip do narożnika, Edge się odbija, więc Barrett wykonuje Backbreaker. Pin 1..2..Kick Out! Mamy Chin Lock, Rated R Superstars wydostaje się i powala Wade'a Spinning Wheel Kickiem. Edge próbował DDT, ale lider grupy Nexus kontruje na Neckbreaker. Zmiana, wchodzi David Otunga. Edge kontruje akcje Otungi na Edgecution. Rated R Superstars zmienia się z Chrisem Jericho! Y2J wykonuje dwa Shoulderblocki, Moonsault i przechodzi do Walls of Jericho. Otunga poddaje się!

David Otunga wyeliminowany! (Nexus)

Kolejnym zawodnikiem w ringu jest Heath Slater. Walka przeniosła się przez chwilę poza ring, gdzie Y2J dawał sobie ze Heathem radę. Wracamy do ringu, Flying Elbow dla Slater'a. Szykuje się Bulldog, ale zamiast tego Jericho uderza w Johna Cene! Heath to wykorzystuje i wykonuje Sweetness. Pin 1..2..3!!

Chris Jericho wyeliminowany! (Team WWE)

John Cena i Edge wchodzą równocześnie do ringu. Edge zaczyna się kłócić i po chwili odpycha Johna. Cena przyjął to spokojnie i ustąpił mu. Slater pcha Edge'a na Johna i wykonuje Roll Up 1..2..3!!

Edge wyeliminowany! (Team WWE)

Rated R Superstars wykonuje Spear liderowi drużynie WWE, Y2J dorzuca kopnięcie w brzuch i obaj wychodzą z areny. John jest obijany w ringu przez Barrett'a. Irish Whip do narożnika i Big Boot w plecy. Lider Cenation przy linach atakuje Wade'a i Gabriela, ale szybko zostaje powalony Clotheslinem. Pin 1..2..Kick Out! Wchodzi Justin Gabriel. Gabriel utrzymuje kontrolę nad Johnem, Arm Bar. John wydostaje się i próba Attitude Adjustment, ale kontra i DDT dla Ceny. Pin 1..2..Kick Out! Wade wraca i okłada Johna. Lider Nexusa chciał wykonać Suplexa, ale to John Cena zrobił. Wade zdążył się zmienić z Heathem, a Johnowi się to nie udało. Slater mocnym Irish Whipem wbija w narożnik lidera Cenation. Heath robi to po raz kolejnym, tym razem John odbija się od narożnika i mamy Double Clothesline. Były mistrz WWE zmienia się z Danielem Bryanem. D-Bryan powala Slatera Big Bootem i dorzuca Flying Clothesline oraz Suicide Dive poza ring! Wracamy do ringu, Bryan wykonuje Missle Drop Kick z narożnika. Drop kick także dla Wade'a i Justina. Slater przechodzi do Roll Upu, ale Daniel Bryan kontruje to na Cross Face. Heath klepie!!

Heath Slater wyeliminowany! (Nexus)

Po chwili zjawia się.. The Miz, który atakuje Daniela Bryana walizką Money in the Bank! Sędzia tego nie zauważył, ponieważ zajmował się Slaterem. Wade przechodzi do pinu 1..2..3!!

Daniel Bryan wyeliminowany! (Team WWE)

Wade wrzuca Johna do ringu i zmienia się z Gabrielem. Gabriel wykonuje Splash w narożniku. Próba kolejna nieudana, Cena wykonuje dwa Shoulderblocki, Proto Bomb i Five Knuckle Shuffle. Justin wyniesiony pod Attitude Adjustment, Wade klepie w plecy Justina, więc mamy zmianę. Lider Cenation przez dłuższy czas jest obijany przez Barrett'a oraz Gabriela. Big Boot dla Ceny i ten wypada z ringu. Poza ringiem Wade i Justin zdejmują materace z podłogi. DDT na beton od Barrett'a! Wracamy do ringu, Wade zmienia się z Barrett'em. Gabriel na narożniku i wykonuje 450 Splash, ale w matę John przechodzi do pinu 1..2..3!!

Justin Gabriel wyeliminowany! (Nexus)

Zostają dwaj liderzy swoich drużyn, czyli John Cena i Wade Barrett. Wade podnosi Johna, a ten go podcina i zapina STF! Po chwili lider grupy Nexus klepie!

Wade Barrett wyeliminowany! (Nexus)

Zwycięzcy: Team WWE
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

1 komentarze:

Kliknij tutaj komentarze
11 sierpnia 2013 20:58 ×

Świetny raport :) . Walka była długa a poziom bardzo wysoki. Bardzo przyzwoita postawa Nexusa w tym starciu. Widać było że doświadczenie Teamu WWE pozwoliło im na wygranie pojedynku ;).

Mateusz Hustle
Odpowiedz
avatar

ConversionKonwersja BuźkiBuźki