WWE RAW 29/07/2013: Raport


Tables Match: John Cena vs Ryback

Od samego początku przeważa Ryback, ale John zrywa się z atakiem i Clotheslinem wyrzuca Ryback'a z ringu. Poza ringiem John wyjmuje stół, ale zostaje zaatakowany od tyłu przez Ryback'a. Ryback bierze stół i chce nim zaatakować Johna, ale ten unika tego i spotyka się z metalowym narożnikem. 

Po przerwie Ryback wykonuje Belly to Belly Suplex, John wypada z ringu. Poza ringiem Ryback chciał wykonać Power Bomb na stół, ale Cena zsunął się i atakuje. Irish Whip w stalowe schody dla Johna Ceny. Ryback bierze część schodków do ringu, idzie w stronę Johna, a ten go wbija w krawędz ringu i barierkę. John położył część stołu na metalowych schodach, a drugą część na krawędzi ringu. Lider Cenation chciał wykonać Suplex na ten stół, ale mamy kontrę od Ryback'a. Ryback wyjmuje kolejny stół z pod ringu i wrzuca do ringu. W ringu John podcina Ryback'a i zapina STF! Ryback doczołgał się do końca ringu. Ryback schował się pod ring i wyszedł z drugiej strony. Spear dla Johna Ceny. Atak schodami, Ryback robi kolejną konstrukcje, tą samą co John Cena. Ryback chciał wykonać Skoop Slam, ale Cena wydostał się i pchną go na stół rozwalając tą konstrukcje. Gorilla Press Slam dla Ceny, który został przerzucony przez stół. Obaj zawodnicy mają schodki w ręku i rzucają w prost na siebie. John wraca do ringu. Mamy wymianę ciosów, John wykonuje Proto Bomb oraz Five Knuckle Shuffle na schodki! John wychodzi z ringu i wraca z powrotem ze stołem. Ryback powala przeciwnika, ustawia stół w narożniku i wykonuje Running Clothesline Johnowi. John mija kolejny Running Clothesline i wykonuje Attitude Adjustment na stół!

Zwycięzca: John Cena


Po walce zjawia się Daniel Bryan, który bierze pas WWE i wchodzi do ringu. Po chwilowym wymierzaniu wzroku. Wszyscy skandowali "YES", a wtedy John wyrwał mu pas. 


Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki