WWE RAW 22/07/2013: RaportPodczas zeszłotygodniowego WWE Raw dowiedzieliśmy się kto został nowym pretendentem do pasa WWE i stoczy pojedynek na PPV SummerSlam z obecnym mistrzem WWE John'em Ceną, a tą gwiazdą jest Daniel Bryan zwany''Kozioł''.

Znajdujemy się na żywo w Austin w Texasie. Show rozpoczynamy od Generalnego Managera WWE Raw Brad Maddox'a, który czeka w ringu i wziął mikrofon oraz mówi o swojej decyzji podczas zeszłotygodniowego WWE Monday Night Raw, kiedy pozwolił, aby mistrz WWE John Cena wybrał sobie przeciwnika na PPV SummerSlam. Brad dodał, że dziś odbędzie się oficjalne podpisanie kontraktu. 
Do ringu przybył WWE Champion John Cena podzczas mieszanej reakcji tłumu, a John zasiadł wygodnie w ringu i pozwolił, aby Brad Maddox mówił. Następnie mistrz WWE i Brad Maddox rozmawiali na temat, dlaczego Cena wygrał Bryana, lecz na arenie rozbrzmiała muzyka Daniel'a, który przybył do ringu przy większym popie tłumu niż John Cena. Daniel pochwycił mikrofon i mówi, lecz kibice zaczynają skandować jego nazwisko, a Maddox pyta się co się stanie jeśli Daniel Bryan zdobędzie pas i zostanie nowym mistrzem WWE, a John Cena odpowiedział, że wybrał Bryana ponieważ ludzie odpowiedzialni za sprawowanie talentów boją się ich wybrać i dać im szansę, nawet kiedy brodą wpatrują ci się w twarz. Cena podał kilka nazwisk, w których znalazły się takie gwiazdy jak: Shawn Michaels, Rey Mysterio 
i Eddie Guerrero, czyli zapaśnicy którzy kiedyś dostali szansę i ją wykorzystali, a następnie wielokrotnie bronili pas WWE i nie liczy się tylko wielkość i siła. Fani chantują nazwisko Guerrero, a Cena powiedział, że Daniel zdobył oraz zasługuje na ponowne zdobycie pasa WWE oraz dodał iż po zdobyciu wręczy mu pas WWE. Cena podpisał umowę i dodał, że musi się przygotować na PPV SummerSlam, a następnie obronić tytuł WWE. John dodał, że najlepszym przeciwnikiem dla niego obecnie jest Danielm który nie raz udowodnił, że w WWE nie liczy się siła, ani warunki fizyczne, lecz pasja do tego co robisz. Następnie Daniel Bryan podpisał umowę i mówi, lecz Maddox przerwał mu po czym dodał, że zaraz odbędzie się pojedynek, a Daniel krzyczy na Brad'a i mówi, że udowodnił już wszystkim, że zasługuje na miano pretendenta. Brad Maddox mówi, że Daniel dziś stoczy pojedynek, lecz poprawia się i zaczyna śpiewać No, a więc Bryan odpowiada mu śpiewając Yes.
Tym wydarzeniem zakończyliśmy pierwszy segment.

Na zapleczu rozgrzewa się Daniel Bryan, a do niego podszedł John Cena i powiedział, że jest zdziwiony iż Daniel podjął decyzję Maddox'a, lecz ten mu odpowiedział iż sobie poradził, a Cena powiedział, że chce aby Daniel do SummerSlam był w jednym kawałku. 

Po pojedynku Ryback chwycił Daniel'a, lecz na ratunek przybył mu John Cena, który wyczyścił ring i wyzwał Ryback'a na Tables Match w przyszłym tygodniu. Na zapleczu Vince McMahon spotkał Brad Maddox'a, który przechwala się pojedynkiem który odbędzie się za tydzień, a Vince pyta się Maddoxa o pojedynek za tydzień, więc ten mu odpowiedział iż Daniel Bryan zmierzy się z Kane'm.
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki