Podróż Johna Ceny po Money in the Bank


Już w niedzielę John Cena będzie miał niepowtarzalną szansę, może zostać pierwszy raz w karierze WWE World Championem, żeby mu się to udało musi pokonać 7 rywali w Ladder Matchu, przy okazji warto sobie przypomnieć sobie jego drogę po Money in the Bank, zapraszam! 

WWE Money in the Bank 2010
Na tej gali John Cena zmierzył się z Sheamus'em w Steel Cage Match'u o WWE Championship. Lider Cenation przegrał pojedynek z Sheamus'em dzięki grupie Nexus, która nie umożliwiła mu wyjścia z klatki. Po walce John wyładował złość na Tarverze atakując go schodami. Na sam koniec John zabrał frotkę Nexusa i odszedł. (Raport)WWE Money in the Bank 2011
Podczas tej gali John Cena zmierzył się z CM Punk'iem. Na szali był pas WWE, który był w posiadaniu Johna Ceny. Lider Cenation przegrał ten pojedynek m.in: przez Johna Laurinatis'a. Punk zakończył ten pojedynek poprzez GTS. Walka trwała prawie 40 minut i została uznana jako Five-Star Match. (Raport)WWE Money in the Bank 2012
John po raz pierwszy zmierzył się w walce Money in the bank o kontrakt na walkę o pas WWE Championship. The Champ wygrał ten pojedynek pokonując The Miz'a, Big Show'a, Chris'a Jericho oraz Kane'a. Lider Cenation zrealizował kontrakt na tysięcznym RAW wyzywając CM Punk do normalnego pojedynku. John przegrał pojedynek przez atak Big Show'a. (Raport)

WWE Money in the Bank 2013
W 2013 roku John Cena miał bardzo poważnego rywala, był nim Mark Henry, na dodatek na szali był pas WWE Championship, który posiadał oczywiście John Cena. Zwycięstwo przypadło liderowi Cenation, który wygrał po STF. (Raport)
Streak Johna Ceny wynosi 2:2. W tym roku John Cena będzie walczyć w Ladder Matchu o WWE World Heavyweight Championship, życzymy powodzenia!
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki