Artykuł: Dlaczego John Cena jest bohaterem WWE?


Siedemdziesiąt pięć lat temu, Superman - jako oryginalny bohater - wystąpił w „Action Comics #1”. Od tamtej pory on zawsze był prawdziwy i sprawiedliwy. Co więcej, jako ostatni Syn Kryptonu stał się symbolem nadziei i inspiracji zarówno w komiksach, książkach i w świecie realnym. Mimo że był cudzoziemcem, reprezentował się dobrze, czerwony i niebieski był dobrym przykładem do motywacji. 

John Cena „nie jest w stanie latać”, ale ma marzenia i dzięki nim zawsze walczy do końca. Nie ma liczby Kryptomu, która mogłaby utrzymać mistrza. Spełnia życzenia młodych fanów zostając wystawiony na wyzwanie na zewnątrz pierścienia. 

WWE Universe często odnosi się do 11-WWE Champion, jako „SuperCena”- bezpośrednio odnosząc się do Człowieka ze stali - dysponuje nadludzką siłą, potrafi zwyciężyć nawet, gdy wszystkie pieniądze są postawione przeciwko niemu. Prawda o „SuperCenie” nie leży tylko w tym , co robi na ringu, lecz na tym co on reprezentuje. Cena wyznaje pracowitosc, lojalność i szacunek, co jest synonimem prawdy i sprawiedliwości. 

Chociaż postać skupia się na WWE Universe, do jego szafy dochodzą uporczywe rozwiązania, co jest inspiracją dla jego fanów i naśladowców.
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki