WWE RAW 27/05/2013: Raport


RAW rozpoczyna się od mistrza WWE Johna Ceny. John mówi iż wyczuwa u siebie gniew a powodem jest to co stało się na Extreme Rules, walka Last Man Standing. Żaden z nas nie mógł wstać. Problemem jest to, że każdy z nas mówi, że zasługuje na ten pas. Ryback od razu na pierwszym RAW wyzwał mnie na Ambulance Match. John oznajmił nam, że Ryback nie wie co robi. John mówi iż miał tydzień by to przemyśleć, że ta wojna ma być ostateczna. Na Payback zmierzymy się w Three Stages Of Hell Match'u. Cena powiedział, żę jesli Ryback lubi uciekać to pierwsza walka będzie to Lumberjack Match, Ryback nie będzie mieć drogi do ucieczki. Na rampie zawitał Ryback. Ryback zgodził się z Johnem, że walka powinna być ostateczna. Zrobił to na Extreme Rule gdy rzucił się z nim w scianę LED - Chciałem go zabrać do piekła. Przywitaj się z Belzebubem, Lucyferem i Szatanem - Przywitaj się z Rybackiem! Po tym Ryback odszedł. Po chwili na arenę wychodzi Paul Heyman powiedział do Johna , aby ten przywitał się z przyszłym Hall of Famerem i WWE Championem Curtis'em Axel'em! Paul wie, że John jest walczącym mistrzem. Dlatego wie, że on nie odmówi walki WWE Champion John Cena kontra przyszły WWE Champion Curtis Axel. John ma ważną radę dla Curits'a - niech trzyma się od Paul'a jak najdalej potrafi. Cena powiedział iż tydzień temu miał farta i zobaczymy na co go stać, bo przyjmuje to wyzwanie!

 Walka: WWE Champ John Cena vs Curtis Axel (w/Paul Heyman) 

 John powalił Curtis'a Hiptossem. Axel wyszedł z ringu po to, by otrzymać porady od Heyman'a. Wracamy po przerwie, jesteśmy poza ringiem, gdzie Axel wbił John'a Cene w schodki. Curtis chciał, by John został wyliczony, ale ten zdołał wrócić do ringu a tam John otrzymał serię kopnięc, Irish Whip w narożnik, Snap Suplex i Arm Strech. Curtis puścił akcje i wykonał Clothesline. Przyduszenie na linach. Reaktywacja Johna Ceny, który wykonuje Shoulderblocki, Proto Bomb oraz Five Knuckle Shuffle. Próba AA, skontrowana na Dropkick. Pin - 2 count. John wykonuje Powerslam. Pin - 2 count. Niespodziewanie Axel wykonuje Snapmare, Neck Snap oraz Running Boot. Pin - 2 count. John niespodziewanie che wykonać STF, ale został skontrowany na Perfect-Plex. Pin - 2 count. Po chwili Curtis Axel nie trafia z Corner Splashem i otrzymał od Ceny Clothesline. Rozbrzmiał sygnał karetki, która przyjechała na arenę. John bez zastanowienia ruszył w jej kierunku. Sedzia wyliczył Johna do dziesięciu

 Zwycięzca: Curtis Axel - Count-Out


 Z karetki nikt nie wychodził, John był zaskoczony. Po chwili został zaatakowany od tyłu przez Ryback'a! Ryback chciał wykonać to samo co na Extreme Rules, ale John wydostał się. Mamy próbę AA, ale Ryback wydostał się i rzucił Johna z rampy. Ryback uciekł na zaplecze. A Show kończymy świętującym Curtis'em Axel'em i Paul'em Heyman'em w ringu!

Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki