TOP10 - Koszulki


Czas na kolejne TOP10, tym razem zapraszam was na najlepszą dziesiątkę koszulek Johna Ceny, opinia oczywiście moja, zapraszam do komentowania :).

10. Po spędzeniu ponad 10 lat w WWE, lider Cenation zaprezentował koszulkę ''10 years strong'', T-Shirt miał odmianę dwóch kolorów, mi osobiście do gustu przypadł bardziej kolor żółty.9. Różowa koszulka ''Never Give Up'' wspierała fundację, która zajmuje się chorobą raka piersi u kobiet, taka akcja miała miejsce w 2011, od tamtego czasu co roku, w jednym miesiącu zawodnicy mają na swoich koszulkach różowe kolory.


8. Koszulka miała swój czas w 2008 roku, gdy John Cena powrócił na gali Royal Rumble w styczniu. John wygrał po raz pierwszy w karierze Royal Rumble Match.


7. Pomarańczowa koszulka ''Never Give Up'' pojawiła się w WWE w 2009 roku, T-Shirt był prezentowany między innymi na gali TLC, gdzie John Cena mierzył się z Sheamusem w Tables Matchu o WWE Championship.


6. ''Even Stronger'', T-Shirt noszony był przez Johna Cenę w rywalizacji z Randy'm Ortonem, Lider Cenation przegrał z nim pojedynek na gali TLC w 2013, Randall zunifikował WWE Championship i World Heavyweight Championship.


5. Nowa neonowa koszulka ''Never Give Up'', debiut tejże koszulki miał na początku 2014 roku.


4. Koszulka była stworzona pod feud z Kanem na początku 2012 roku, gdzie ulubiony demon diabła chciał, aby John Cena wyzwolił w sobie nienawisc, stąd napis na koszulce ''Rise Above Hate''.


3. Koszulka z okazji walki z The Rockiem w ''Once in a life time'' na WrestleManii XXVIII. Pojedynek wygrał mistrz publiczności, The Rock.


2. Podczas feudu z Brayem Wyattem John zaprezentował swoją koszulkę ''You Can't Stop Me'', koszulka miała pokazac, że lider Cenation niczego się nie obawia.


1. T-Shirt został zaprezentowany na Survivor Series w 2008 roku, kiedy to powrócił i zawalczył z Chrisem Jericho, wtedy zdobył po raz pierwszy pas wagi ciężkiej w karierze.

Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

2 komentarze

Kliknij tutaj komentarze
Anonimowy
Jakub
18 czerwca 2013 17:49 ×

Super opisane

Odpowiedz
avatar
Anonimowy
Jakub
24 lutego 2016 17:18 ×

Dobra robota.

Odpowiedz
avatar

ConversionKonwersja BuźkiBuźki