WWE RAW 13/05/2013: Raport


Walka: WWE Tag Team Champions Team Hell No & WWE Champion John Cena vs The Shield - 6-Man Tag Team Elimination Match


Kane rozpoczął z Ambrose'm, Kane powalił go Shoulderblockiem oraz Headlockiem, wymierzył też serie ciosów w narożniku. Zmiana z Danielem Bryanem, który w swoim stylu zaczął od kopniaków, chwile potem przeszedł do dzwigni na ramie ale Ambrose uderzył w głowę Bryana łokciem i zmiana z Rollinsem. Bryan przyjął sporo ciosów od Rollinsa w narożniku. Wchodzi John Cena!
John wbił Setha w narożnik i wykonuje Running Bulldog - 2 count! Chwile potem John wykonuje Side Headlock.

Po przerwie Daniel zapiął Surfboar na Ambrosie, został przytrzymany pod Basement Dropkick od Kane'a - 2 count. Na ring wrócił Bryan, ale Dean sprytnie zepchnął go do swojego narożnika. Zmiana, wchodzi Regins. Roman wbił w matę Daniela a chwile potem wykonał Running Shoulderblock od razu przeszedł do Chin Locku. Daniel wyszedł z tej akcji ale otrzymał mocny cios - 2 count. Zmiana i podwójna akcja Shield - Running Front Dropkick i Leg Lariat - 2 count. Seth męczył Daniela Chin Lockiem, zmiana z Ambrosem. Elbow drop - 2 count. Camel Clutch od Deana, ale Daniel Bryan się wydostał, zmiana z Kanem! Kane wykonuje Corner Clothesliny, Sidewalk Slamem i pochwili Running DDT - 2 count. Flying Clothesline, był zamiar Chokeslamu, na pomoc wbiegł Rollins, ale Kane  wysłał oby dwóch poza ring! W kane'a wstąpiła furia, wbijał w bandę, stalowe narożniki, schodki i stół komentatorski cała trójkę z The Shield. Kane wziął deskę od stołu komentatorskiego i uderzył nią Ambrose'a. Skutek dyskwalifikacja!

Kane wyeliminowany przez dyskwalifikacje.

Po kolejniej przerwie John jest w defensywie, otrzymał od Ambrose'a DDT - 2 count. John skontrował Suplexa na własny. Szybka zmiana z Rollinsem, który wykonał Flying Knee z narożnika. dało mu to tylko 2 count!Chin Lock od Setha, John jednak to przerwał i zmiana z Danielem. Bryan wyeliminował podwójnym Dropkickiem rywali, chwilę potem wykonuje Suicide Dive poza ring na Reginsa! Seth chciał zrobić to samo na Danielu, ale został zatrzymany ciosem, Rollins został wrzucony na ring i otrzymał Top Rope Missile Dropkick - 2 count. Seria No Kicków na Rollinsie, ale uniknął No Lock. Zmiana z Ambrosem. Daniel nie zauważył tej zmiany i ruszył na Rollinsa a ten wymierzył Enzuiguri! Dean wykonał Headlock Driver i wyliczył do trzech! 

Daniel Bryan wyeliminowany przez Ambrose'a!

John został sam z całą trójką The Shield, ale podbudowany dopingiem fanów ruszył do walki. John w defensywie, John niespodziewanie wykonuje kilka ciosów i Shoulderblocki, Proto Bomb i Five Knuckle Shuffle na Rollinsie. John pozbył się reszty rywali, uniknął kopniaka od Rollinsa i wykonuje mu AA - 3 count. 

Seth Rollins wyeliminowany przez Johna Cene!
John wynosi Ambrose'a na AA ale Regins odepchnął sędziego i wykonał Spear Cenie! 
DQ dla Reginsa! 

Roman Regins wyeliminowany przez dyskwalifikacje.

Dean przypina Johna ale tylko 2 count! Dean leckeważył Johna ale niespodziewanie otrzymuje STF! Wtedy na ring wkroczyło resztę The Shield, uratowali go ale przegrali przez DQ.

Dean Ambrose wyelimonowany przez dyskwalifikacje.


Po walce The Shield wymierzyło Triple Power Bombie na Cenie. Zadowoleni opuścili arenę, Wybrzmiała muzyka Ryback'a! Na początku popatrzył na leżącego Johna, ale po chwili wrócił do ringu z krzesełkiem, uderzył nim w kontuzjowaną nogę Johna!Tak kończy się ostatnie RAW przed Extreme Rules.


Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki