WWE RAW 15/04/2013: Raport


Ryback jest w czarnym pomieszczeniu, Ryback mówi, że 7 kwietnia 2013 John Cena miał najwspanialszy moment w karierze ale najgorszą noc. John zdobył odkupienie i zdobył tytuł WWE. John Cena jest na szczycie świata a Ryback na samym dole. Jest tylko jeden sposób aby to odwrócić.John Cena powiedział Fanom WWE , że są oni dobrymi przyjaciółmi. Ile razy John Cena zostawił go w drodze do zbawienia? Gdzie był John Cena gdy Ryback był blisko zdobycia pasa WWE? Cena powiedział mu iż może mu zaufać ale The Shield atakowało go 6 razy. Gdzie on był? Czyżby projektował nowy T-Shirt? Trzy razy The Shield atakowało Cene. Ryback był tam za każdym razem. On rozumie to iż John ma priorytety i to iż chciał odzyskać pas. John miał szczęście na Royal Rumble. Na Elimination Chamber Cena zostawił go gdy otrzymał Speara. W zeszłym tygodniu wysłał wiadomość iż to on jest największym zagrożeniem dla tytułu Johna Ceny.


Na ring wychodzi John Cena. John mówi iż mistrz jest tutaj, on ma coś dla Rybacka. Ryback wychodzi na ring.John Cena mówi , że Ryback zniszczył wszystko. Dał on otwarte wyzwanie dla każdego. Ryback przyszedł a potem znokautował go. Co Ryback zrobi dziś wieczorem? Ryback jest w cieniu ponieważ on nie jest mistrzem z takiego powodu iż John Cena nim jest. Ryback chcę tytuł. Cena chce wiedzieć czy Ryback wie z kim ma do czynienia. John był na wojnie z Randym Ortonem, Shawnem Michaelsem, Triple H'em. To są jego przyjaciele. WWE Championship jest wszystkim. Johnowi nie podoba się sposób jakim Ryback wysłał swoją wiadomość. Rybackowi brakuje dwóch rzeczy - mistrzostwa oraz przestrzeni między uszami a nogami. W zeszłym tygodniu Ryback zaatakował go, uniósł tytuł i czuł się wspaniale. John mówi iż dziś powinnyśmy zrobić to trochę inaczej. John Cena zdejmuje koszulkę ale Ryback opuszcza ring.


Na ring wchodzi The Shield. Ryback zatrzymał się i czekał. Na ring weszło The Shield które zaatakowało Johna. Ryback na rampie patrzy na atak a The Shield wykonują Triple Power Bomb i tak kończy się dzisiejsze RAW.Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki