WWE RAW 22/04/2013: Raport


Oficjalne - na Extreme Rules Ryback zmierzy się z Johnem Ceną o pas WWE!

W szatni Mick Foley jest z WWE Championem, Johnem Ceną! John powiedział Mickowi, że czasami trzeba posłużyć się nie odwagą, ale inteligencją, bo Ryback jest groźny i on sam najlepiej się o tym przekonał. Mick stwierdził, że Ryback rzucił mu wyzwanie, a on nie zamierza go odrzucać. John odparł, że to może być największy błąd Foley'a w życiu. Mick odparł, że cała jego kariera opierała się na błędach i ten może być tym największym, ale to jego decyzja i chce by  ją uszanował. John Cena po chwili namysłu zgodził się i podał mu krzesło, żeby Mick wziął je na ring w razie czego.


Na ring przyszedł Hardcore Legend i WWE Hall of Famer, Mick Foley! Mick powiedział, że nie przychodził tu z intencją konfrontacji, ale wdał się w jedną. Ryback twierdzi, że powinien z nim rozmawiać twarzą w twarz? On tu jest, brakuje tylko jeszcze jednej osoby. Na ring przyszedł Ryback! Ryback zaczął od spytania Foley'a jak ma mu pomóc to krzesełko, które dostał od John'a Ceny. Mick odparł, że gdy John dał mu to krzesło to z początku poczuł się urażony, bo w końcu to on - Hardcore Legend, Hall of Famer. W swoim czasie walczył jak równy z najlepszymi i najgroźniejszymi zawodnikami. Nie zawsze wygrywał, ale bez względu na to czy miał pinezkę w nosie czy wyrwane ucho, to zawsze potrafił znaleźć drogę by się podnieść. Teraz jednak jego czas minął już dawno i zapewne jeśli Ryback będzie chciał to powali go i on już się nie podniesie. Nie może go zatem do niczego zmusić, ale jeśli się zgodzi to ma do niego parę pytań i filmik. . Ryback po zobaczeniu filmu powiedział, że wie co zrobił i podobało mu się to i to nawet bardzo. Mick spytał co się stało z gościem, który w zeszłym roku sztormem wtargnął do WWE z jedynie trzema słowami. Co stało się z gościem, który niczego się nie bał, bo domagał się szacunku? Gościem który brał cały świat na barki i mówił "Feed Me More". Ryback radził Mickowi uważać na to czego chce, bo może to dostać. Foley odparł, że słuchał jak Ryback mówił ile razy Cena zostawiał go bez pomocy, a czy Ryback wie ile razy on leżał tu pobity bez pomocy? On sam tego nie wie, bo nigdy tego nie liczył. Nigdy nie patrzył na jakieś statystyki tylko dawał z siebie wszystko. I jak się okazało to wystarczyło mu by 3 razy zostać mistrzem WWE. Nie wiemy za to do czego zdolny jest Ryback, bo nie pokazał nam jeszcze wszystkiego co potrafi. Pewnie zostanie mistrzem WWE. Są między nimi wielkie różnice. On wygrał pas WWE dumą i sercem, a Ryback ma wszelkie warunki fizyczne by zdominować to miejsce, tak długo jak będzie chciał. Jednak czy chce zostać mistrzem odrzucając wyzwanie Ceny i patrząc jak bije go Shield? Czy sobie zdaje z tego sprawę czy nie, to Extreme Rules szybko się zbliża i Ryback musi się obudzić. "Shut Up Foley!" - Ryback. Rok po roku Mick przychodzi tu wtrącając swój nos w nieswoje sprawy. Gada swoje mądrości z przeszłości i po co to wszystko? By przeżyć kolejne dni chwały? By sprzedać nowe DVD? On z kolei doskonale wie co robi i dostaje to czego chce. Chciał wysłać wiadomość do SuperCeny? Wysłał ją. Chciał walki o pas WWE? Ma ją. Chce być mistrzem WWE i zostanie nim na Extreme Rules. Nie obchodzi go już czy Foley, Cena i ci głupi ludzie mają z tym problem. Foley chce uczyć go jak być mężczyzną?
 Niech spojrzy na siebie - stoi tu z bronią, więc zapyta go jeszcze raz: co to darowane mu przez Cenę krzesło da mu w starciu z Rybackiem? Mick odparł by to Ryback mu to powiedział, po czym stanął z krzesłem gotowy do walki. Panowie stanęli ostro twarzą w twarz i Ryback wyrzucił poza ring krzesło. Foley był gotowy walczyć, gdy zjawił się... John Cena! Przywitany buczeniem Cena wparował na ring pokazując, że to z nim Ryback ma walczyć. Mick wyszedł z ringu na którym szykowała się walka, ale wybrzmiała muzyka The Shield!


John Cena wyszedł z ringu i stanął na rampie, gdy Shield otoczyli Rybacka. Shield rzucili się na Rybacka, ale wtedy jednak na ring wrócił Cena z krzesłem, którym przegonił The Shield. W ringu Cena wyrzucił krzesło i stanął twarzą w twarz z Rybackiem, któremu nagle wykonał Attitude Adjustment! RAW kończy się John'em Ceną na rampie pokazującym w ringu Rybackowi "You Can't See Me"

Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki