DZIEŃ Z HISTORII


STYCZEŃ
1 stycznia 2004 - Na SmackDown, John Cena i Chris Benoit pokonali The FBI, i to dało im kwalifikacje do Royal Rumble Matchu.
1 stycznia 2007 - Kevin Federline pokonał Johna Cenę dzięki interwencji Umagi. Tego samego wieczoru doszło też do Handicapu 4 na 1, w którym Cena pokonał Umage, Estrade, Nitro i Federline'a. Na pożegnanie gwiazda otrzymała FU.
1 stycznia 2019 - Podczas noworocznego SmackDown, John Cena w drużynie z Becky Lynch pokonali Andrade Almasa oraz Zelinę Vegę.
2 stycznia 2006 - Kurt Angle pokonał Johna Cenę w First Blood Matchu. Warto zaznaczyć, że Angle klepał nawet po STFU, no ale nie to się w tej walce liczyło.
3 stycznia 2017 - na SmackDown doszło do podpisywania kontraktu na walkę Johna Ceny z AJ Stylesem na gali Royal Rumble, gdzie na szali znajdzie się pas WWE
5 stycznia 2009 - John Cena i Shawn Michaels pokonali Randy'ego Ortona i Chrisa Jericho na RAW.
6 stycznia 2005 - na SmackDown doszło do Battle Rapu, w którym John Cena zmierzył się z Kenzo Suzuki. Oczywiście nie mogło skończyć się inaczej niż zjechanie tekstami Japończyka, który później zaatakował Cenę.
7 stycznia 2007 - John Cena pokonał Umage na gali New Year's Revolution, broniąc tym samym pas mistrzowski WWE.
7 stycznia 2012 - John Cena pokonał Dolpha Zigglera na RAW.
7 stycznia 2016 - John Cena ogłosił, że będzie musiał pauzować ze względu na operację kontuzjowanego barku.
7 stycznia 2019 - John Cena, Finn Balor oraz Seth Rollins pokonali Deana Ambrose'a, Drew McIntyre'a oraz Bobby'ego Lashleya na RAW.
8 stycznia 2006 - Na gali New Year's Revolution doszło do Elimination Chamber Matchu, w którym John Cena bronił pasa WWE, i ostatecznie mu się to udało. Po walce, Edge zainkasował na nim walizkę Money in the Bank, co pozwoliło mu zdobyć mistrzostwo WWE.
9 stycznia 2006 - Na RAW doszło do bardzo słynnej Sex Celebracji Edge'a i Lity w ringu, która została przerwana przez Rica Flaira. Jako, że ten dostał łomot od mistrza, na pomoc przybył mu John Cena. Edge uciekł, a Lita została w ringu. Cena nie miał oporu, albowiem wymierzył jej FU!
10 stycznia 2017 - na SmackDown, John Cena pokonał Barona Corbina.
11 stycznia 2010 - Randy Orton pokonał Johna Cenę i Kofiego Kingstona w starciu o miano pretendenta do pasa mistrzowskiego WWE.
12 stycznia 2009 - Na RAW, Shawn Michaels zdołał pokonać ówczesnego mistrza wagi ciężkiej, którym był John Cena.
12 stycznia 2015 - Seth Rollins pokonał Johna Cenę w Lumberjack Matchu.
13 stycznia 2013 - John Cena pokonał Damiena Sandowa na RAW.
14 stycznia 2012 - John Cena pokonał Dolpha Zigglera w Steel Cage Matchu.
14 stycznia 2019 - Na RAW, Finn Balor pokonał Johna Cenę, Drew McIntyre'a oraz Barona Corbina o pretendenta do pasa Universal.
15 stycznia 2004 - John Cena pokonał Rhyno w "Wash Your Mouth outlet with soap". No i po walce, John Cena z pomocą Chrisa Benoita wyładował mydło do ust.. Paula Heymana.
16 stycznia 2003 - Na SmackDown, Los Guerreros pokonało Johna Cenę i B-2, ale nie to było w tym dniu najważniejsze. Po walce, John Cena przeszedł tak jakby Heel Turn atakując swojego partnera.
17 stycznia 2011 - John Cena przegrał z CM Punkiem przez dyskwalifikacje, albowiem Punk został zaatakowany przez zamaskowanego faceta, którym okazał się Mason Ryan. Jako, że Punk rządził Nexusem, Ryan okazał się nowym członkiem grupy.
17 stycznia 2017 - Podczas SmackDown, John Cena skonfrontował się z AJ Stylesem. W walce wieczoru zasiadł przy stoliku komentatorskim, gdzie Styles walczył z Mizem. Obecność Ceny spowodowała, że AJ skupił się na jego osobie, i po zaatakowaniu go, uciekł. Na koniec zobaczyliśmy Attitude Adjustment na Mizie.
18 stycznia 2010 - John Cena i Kofi Kingston pokonali Cody'ego Rhodesa i Teda DiBiasego w tag team matchu na RAW.
19 stycznia 2002 - John Cena pokonał Randy'ego Ortona podczas epizodu OVW.
19 stycznia 2003 - John Cena wziął udział po raz pierwszy w Royal Rumble Matchu, który ostatecznie zakończył się zwycięstwem Brocka Lesnara.
19 stycznia 2015 - John Cena pokonał Big Showa, Kane'a i Setha Rollinsa dzięki pomocy Stinga. To pozwoliło powrócić Zigglerowi, Rowanowi i Rybackowi na RAW.
20 stycznia 2005 - John Cena pokonał Renee Dupree w kwalifikacyjnym starciu do Royal Rumble Matchu.
21 stycznia 2013 - John Cena wygłosił promo przed Royal Rumble Matchem, który według niektórych uważane jest za jedno z najgorszych w wykonaniu Johna w karierze. Standardowo pod koniec doszło do konfrontacji uczestników pojedynku.
22 stycznia 2004 - na SmackDown, John Cena i Chris Benoit pokonali Brocka Lesnara, Big Showa, Matta Morgana oraz Rhyno.
22 stycznia 2018 - Podczas 25-lecia RAW, John Cena przerwał 'koncert' Eliasa. Ostatecznie doszło do bójki między nimi, z której zwycięsko wyszedł Elias.
23 stycznia 2006 - John Cena w drużynie z Ricem Flairem pokonał Edge'a i Chrisa Mastersa na RAW.
24 stycznia 2011 - John Cena jako sędzia specjalny wziął udział w walce CM Punka z Wade'm Barrettem. Przez całą walkę, praktycznie od samego początku robił sobie  jaja z rywali. Starcie ostatecznie zakończyło się remisem.
24 stycznia 2017 - Podczas SmackDown doszło do konfrontacji słownej pomiędzy Johnem Ceną a AJ Stylesem, było to ostatni epizod przed Royal Rumble.
25 stycznia 2004 - John Cena wziął udział w Royal Rumble Matchu. Nie wygrał, ale znalazł się w finałowej szóstce, z której został wyeliminowany przez Big Showa. Podczas upadku nieprzyjemnie upadł na nogę, lecz nic mu się złego nie stało.
25 stycznia 2009 - John Cena obronił pas wagi ciężkiej przeciwko JBL'owi na gali Royal Rumble.
25 stycznia 2015 - Brock Lesnar pokonał Johna Cenę i Setha Rollinsa w Triple Threat Matchu na Royal Rumble, broniąc tym samym pas WWE World Heavyweight Championship.
26 stycznia 2009 - John Cena pokonał Shawna Michaelsa, dzięki czemu zakwalifikował się do Elimination Chamber Matchu na gali No Way Out.
26 stycznia 2012 - John Cena pokonał Cody'ego Rhodesa na RAW.
27 stycznia 2008 - tego dnia John Cena powrócił na Royal Rumble, gdzie wziął udział w Royal Rumble Matchu, ostatecznie go wygrywając.
27 stycznia 2013 - dokładnie 5 lat później wygrał Royal Rumble March po raz drugi w karierze.
27 stycznia 2014 - John Cena, Sheamus i Daniel Bryan pokonali The Shield, kwalifikując się tym samym do Elimination Chamber Matchu o pas WWE World Heavyweight Championship.
28 stycznia 2007 - Na Royal Rumble, John Cena pokonał Umagę w ostrym Last Man Standing Matchu. Oczywiście na szali znalazł się pas WWE, który pozostał u lidera Cenation.
28 stycznia 2008 - Na RAW, John Cena postanowił wybrać mistrzostwo, o które się zmierzy. Oczywiście wybrał pas WWE należący do Randy'ego Ortona. Mało tego, nie wykorzysta tej szansy na WrestleManii, wykorzystuje ją na galę No Way Out.
28 stycznia 2018 - Podczas Royal Rumble Matchu, John Cena wyeliminował trzech rywali - Eliasa, The Hurricane'a oraz Finna Balora. Walki jednak nie wygrał, ponieważ został wyeliminowany przez Shinsuke Nakamurę.
29 stycznia 2006 - John Cena pokonał Edge'a na gali Royal Rumble, dzięki czemu został nowym mistrzem WWE.
29 stycznia 2007 - John Cena i Shawn Michales pokonali Randy'ego Ortona i Edge'a na gali Royal Rumble w walce o pasy tag team.
29 stycznia 2017 - Na Royal Rumble, John Cena pokonał AJ Stylesa, dzięki czemu stał się oficjalnie 16-krotnym mistrzem WWE!
29 stycznia 2018 - Na RAW, John Cena pokonał Finna Balora w walce kwalifikacyjnej do Elimination Chamber Matchu.30 stycznia 2005 - Podczas Royal Rumble Matchu, John Cena znalazł się w finałowej dwójce, obok Batisty. Przy tej walce było dużo zamieszania, kiedy obaj wyelimnowali siebie nawzajem w tym samym czasie. Po kontrowersjach walka została wznowiona, a wygrał ją Dave Batista.
30 stycznia 2011 - Na Royal Rumble, John Cena wszedł z numer 22, zdołał wyeliminować 4 członków Nexusa. Znalazł się w finałowej szóstce, a został wyeliminowany przez The Miza, który nawet nie brał udziału w tym starciu.
31 stycznia 2010 - John Cena wziął udział w Royal Rumble Matchu, gdzie znalazł się w finałowej dwójce. Został wyeliminowany jako ostatni przez powracającego Edge'a.
31 stycznia 2017 -  Podczas SmackDown, Randy Orton i Bray Wyatt pokonali Johna Cenę i Luke'a Harpera.

 LUTY
1 luty 2010 - John Cena pokonał Cody'ego Rhodesa na RAW w starciu o szansę uczestnistwa w Elimination Chamber Matchu o pas WWE. Po RAW, Cena zebrał potężny łomot od Batisty, kiedy to przyszedł na pomoc Bretowi Hartowi.
2 luty 2002 - Na epizodzie OVW, John Cena jako Prototype pokonał Rona Watermana.
2 luty 2007 - John Cena chciał aby Undertaker jako zwycięzca Royal Rumble podjął decyzję, z kim zmierzy się na WrestleManii, lecz ten tego ostatecznie nie zrobił.
2 luty 2009 - Na RAW, John Cena pokonał Chrisa Jericho w non-title matchu.
3 luty 2005 - Na SmackDown, John Cena skonfrontował się z mistrzem WWE - JBL'em, jasno wskazując co go interesuje.
4 luty 2008 - Na RAW doszło do podpisywania kontraktu na walkę Johna Ceny z Randy'm Ortonem na No Way Out. John Cena wykorzystał swojego title shota z WrestleManii wcześniej. Tego samego wieczoru, Cena wziął udział w Arm-Wrestling Matchu przeciwko Markowi Henry'emu, który zakończył się interwencją Ortona. Skończyło się tym, że Henry otrzymał FU.
5 luty 2007 - Undertaker na RAW wybrał Batistę oraz pas wagi ciężkiej, o który zmierzą się na WrestleManii, dlatego też Shawn Michaels postanowił wyzywać na pojedynek Johna Cenę.
5 luty 2018 - Podczas RAW, John Cena wziął udział w triple threat matchu, w którym zwycięzca zgarniał ostatnie wejście w Eliminiation Chmaber Matchu. Lider Cenation musiał uznać wyższość Eliasa, który go odliczył.
6 luty 2006 - Na RAW, John Cena i Maria pokonali Edge'a oraz Litę w starciu tag teamowym.
7 luty 2011 - Tego dnia na RAW, John Cena został pokonany przez CM Punka poprzez dyskwalifikację. Cena wykonał low blow spodziewając się ataku z zewnątrz. Po walce zjawiła się grupa Nexus, lecz Jerry Lawler wspomógł Cenę podając mu krzesełko, co ich odstraszyło.
7 luty 2017 - John Cena pokonał Randy'ego Ortona w non-title matchu na SmackDown.
8 luty 2010 -  Podczas RAW miało dojść do walki Johna Ceny z Tedem DiBiase'm, lecz ostatecznie walka się nawet nie zaczęła, ponieważ lider Cenation zaatakował swojego rywala, kończąc na STF.
9 luty 2009 - Chris Jericho, Mike Knox oraz Kane pokonali Johna Cenę, Kofiego Kingstona oraz Reya Mysterio na RAW.
10 luty 2005 - John wziął udział w turnieju o miano pretendenta do pasa WWE, pokonując w pierwszej rundzie Orlando Jordana.
10 luty 2014 - John Cena pokonał Randy'ego Ortona na RAW w non-title matchu.
10 luty 2014 - Fundacja Make-A-Wish poinformowała, że John Cena spełnił 400 marzenie, najwięcej w historii.
11 luty 2008 - Na RAW, John Cena pokonał Marka Henry'ego w singlowym starciu.
11 luty 2013 - John Cena, Sheamus i Ryback pokonali Jindera Mahala, Drew McIntyer'a oraz Heatha Slatera w six-man tag team matchu.
12 luty 2004 - John Cena i Eddie Guerrero pokonali Brocka Lesnara oraz Big Showa na SmackDown.
12 luty 2007 - John Cena, Shawn Michaels, Batista oraz Undertaker pokonali Edge'a, Randy'ego Ortona, Mr. Kennedy'ego oraz MVP na RAW.
12 luty 2017 -  Na gali Elimination Chamber, John Cena bronił pasa WWE w Elimination Chamber Matchu. Niestety w trakcie pojedynku został wyeliminowany przez Braya Wyatta, który finalnie wygrał pojedynek, zostając tym samym nowym WWE Championem.
12 luty 2018 - Lider Cenation pokonał The Miza na RAW, i według wcześniejszych ustaleń,  przegrany rozpoczynał jako pierwszy w nadchodzącym Elimination Chamber Matchu.
13 luty 2003 - John Cena przegrał z Brockiem Lesnarem na SmackDown. Po walce, Lesnar wymierzył Cenie F5 na ring post.
13 luty 2012 - John Cena pomógł Eve Marie, która była w opresji, gdy 'napadał' na nią zamaskowany Kane. Nieco później, Eve pocałowała Johna, co zauważył Zack Ryder, któremu to się oczywiście nie spodobało.
14 luty 2011 - Na RAW, John Cena ponownie przegrał z CM Punkiem, lecz tym razem po tym jak dostał jakimś przedmiotem. Nieco później wspomógł Randy'ego Ortona przy ataku Nexusa, a na koniec The Rock zaczął po raz pierwszy w WWE TV wrzucać na byłego mistrza WWE.
14 luty 2017 - lider Cenation stanął przed szansą odzyskania pasa WWE na SmackDown, gdzie wziął udział w triple threat matchu przeciwko Brayowi Wyattowi i AJ Stylesowi. Niestety tytułu nie odzyskał, mało tego, został odliczony przez Wyatta.
15 luty 2004 - Na gali No Way Out, Kurt Angle pokonał Johna Cenę oraz Big Showa w walce o miano pretendenta do pasa WWE na WrestleManię 20.
15 luty 2009 - John Cena stracił pas wagi ciężkiej, albowiem Edge wygrał Elimination  Chamber Match o ten tytu. Warto podkreślić, że początkowo Edge nie był nawet w tym pojedynku, lecz przed walką zaatakował Kofiego Kingstona i zajął jego miejsce.
16 luty 2002 - Na OVW, John Cena przegrał w singlowym pojedynku z Davidem Flairem.
16 luty 2007 - John Cena i Shawn Michaels pokonali Mr. Kennedy'ego i MVP na SmackDown.
16 luty 2009 - John Cena chciał rewanżu o pas wagi ciężkiej, lecz Edge nie był tego samego zdania co on.
17 luty 2005 - John Cena pokonał Bookera T w półfinale turnieju o miano pretendenta do pasa WWE na WrestleManii 21.
17 luty 2008 - John Cena pokonał Randy'ego Ortona poprzez dyskwalifikację w walce o pas WWE, przez co mistrzostwo nie zmieniło właściciela. John był wściekły, więc wyładował złość na swoim rywalu, wykonując mu FU oraz STFU.
17 luty 2013 - Na gali Elimination Chamber, John Cena, Sheamus i Ryback polegli w starciu z The Shield.
18 luty 2007 - Na gali No Way Out, John Cena i Shawn Michaels pokonali Undertakera i Batistę w tag team matchu.
18 luty 2008 - Na RAW, John Cena pokonał Randy'ego Ortona, a Triple H był sędzią specjalnym. To dało mu title shota na WrestleManię 24, gdzie miało dojść do triple threat matchu.
19 luty 2004 - John Cena i Kurt Angle pokonali The Bashams Brothers w tag team matchu na SmackDown.
19 luty 2007 - John Cena pokonał Randy'ego Ortona poprzez dyskwalifikację. Powodem był Edge.
19 luty 2012 - Na Elimination Chamber, John Cena zdołał pokonać Kane'a w Ambulance Matchu.
19 luty 2018 - Podczas RAW odbył się Gauntlet Match z udziałem wszystkich uczestników Elimination Chmaber Matchu. John Cena musiał jednak uznać wyższość Setha Rollinsa.
20 luty 2002 - Na gali OVW, John Cena jako Prototype pokonał Leviathana (Batistę), zgarniając tym samym pas OVW Heavyweight Championship.
20 luty 2005 - Ku zaskoczeniu wszystkich, John Cena pokonał Kurta Angle'a w finale turnieju o miano pretendenta, dzięki czemu na WrestleManii dostał szansę walki o pas WWE przeciwko JBL'owi.
20 luty 2011 - Na Elimination Chamber, John Cena pokonał pięciu rywali w Elimination Chamber Matchu, dzięki czemu zyskał miano pretendenta do pasa WWE.
21 luty 2010 - John Cena wygrał Elimination Chamber Match zdobywając tym samym pas WWE. Tytuł stracił jakieś 5 minut później, albowiem musiał się zmierzyć z powracającym Batistą.
21 luty 2011 - John Cena i The Miz zdobyli pasy tag team pokonując Justina Gabriela i Heatha Slatera. Pasy stracili tego samego wieczoru, albowiem byli mistrzowie wzięli rewanż, gdzie Miz odwrócił się od Johna Ceny.
21 luty 2017 -  Na SmackDown odbył się 10-osobowy Battle Royal o miano pretendenta do pasa WWE. Lider Cenation zdołał wyeliminować Miza, który postanowił się na nim odegrać. Wrócił do ringu i wyeliminował Cenę, przez co ten stracił szansę na zdobycie kolejnego title shota.
22 luty 2002 - John Cena pokonał Leviathana (Batistę) w walce o pas OVW Heavyweight Championship.
22 luty 2010 - Na RAW, John Cena chciał dostać walkę rewanżową o pas mistrzowski  WWE, który dzień wcześniej stracił na rzecz Batisty. Vince McMahon dał mu taką możliwość, lecz żeby dostać title shota na WrestleManii, musiał pokonać..Batistę. Tak też się stało, tzn. walka zakończyła się dyskwalifikacją, ponieważ Cena otrzymał do rywala low blow.
22 luty 2010 - John Cena przegrał z Rusevem na Fastlane poprzez techniczne poddanie (sędzia przerwał pojedynek) w walce o pas Stanów Zjednoczonych.
23 luty 2009 - Na RAW, John Cena pokonał Chavo Guerrero w bardzo szybkim starciu, kończąc FU i STFU.
23 luty 2014 - Na Elimination Chamber, John Cena przegrał w Elimination Chamber Matchu o pas WWE World Heavyweight Championship, a powodem eliminacji był atak The Wyatt Family.
24 luty 2005 - Na SmackDown, John Cena i Big Show pokonali JBL'a oraz Orlando Jordana w tag team matchu.
25 luty 2008 - John Cena i Triple H pokonali Randy'ego Ortona i Mr. Kennedy'ego w tag team matchu na RAW.
25 luty 2008 - tego dnia rozpoczęły się zdjęcia do filmu 12 Rund, w którym John grał główną rolę.
25 luty 2013 - John Cena zmierzył się z CM Punkiem w walce wieczoru RAW, gdzie na szali znalazł się title shot, który John wywalczył w Royal Royal Rumble Matchu. Ostatecznie go pokonał, i to on miał zawalczyć z The Rockiem na WrestleManii 29.
25 luty 2018 - Na Elimination Chamber odbył się pojedynek w komorze, gdzie na szali znalazło się miano pretendenta do pasa Universal. John Cena został wyeliminowany przez Brauna Strowmana, a pojedynek wygrał Roman Reigns.
26 luty 2004 - Big Show oraz Chavo Guerrero pokonali Johna Cenę i Reya Mysterio w tag team matchu.
26 luty 2007 - John Cena i Shawn Michaels pokonali Rated RKO na RAW, broniąc tym samym pasów tag team.
26 luty 2018 - Lider Cenation wyzwał  Undertakera do walki podczas WrestleManii 34, jednak po tym stwierdził, że nie jest to możliwe. Postanowił więc przenieść się na SmackDown, aby tam znaleźć swoje miejsce na WrestleManii.
27 luty 2009 - Na SmackDown, John Cena przegrał z Big Showem po wystraszeniu ze strony Edge'a.
27 luty 2012 - Podczas RAW odbył się rewanż z WrestleManii 27, gdzie John Cena pokonał The Miza. Tego samego wieczoru doszło do kolejnych wypowiedzi Ceny i Rocka.
27 luty 2018 - John Cena pokonał AJ Stylesa w main evencie SmackDown, i dzięki temu został dodany do walki o pas WWE na Fastlane.
28 luty 2011 - Na RAW, John Cena zmierzył się z Alexem Rileyem w Steel Cage Matchu, gdzie na szali była posada Rileya. Jeśli przegra, zostaje zwolniony, i tak się właśnie stało.
28 luty 2017 - John Cena pojawił się w MizTV, gdzie skonfrontował się z Mizem i Maryse. Jako, że miało to oczywiste podłoże, właśnie tego wieczoru zobaczyliśmy Johna Cenę i Nikki Bellę w ringu WWE po raz pierwszy.
28 luty 2020 - John Cena powrócił na SmackDown, gdzie szukał wyzwania na WrestleManię. Koniec końców spotkał się na rampie z 'The Fiendem' Brayem Wyattem.

MARZEC
1 marca 2010 - Tego dnia na RAW, John Cena i Batista skonfrontowali się słownie ze sobą po raz pierwszy w trakcie trwania ich feudu.
2 marca 2009 - John Cena dostał swój upragniony rewanż o pas wagi ciężkiej przeciwko Edge'u, lecz walka w ostateczności zakończyła się dyskwalifikacją. Po walce, Edge poznał swojego rywala na WrestleManię 25, a został nim.. Big Show.
2 marca 2015 - Na RAW, John Cena pokonał Curtisa Axela w singlowym starciu.
3 marca 2005 - Na SmackDown, John Cena stracił pas Stanów Zjednoczonych na rzecz Orlando Jordana, a powodem tej porażki był jego rywal z WrestleManii - JBL.
3 marca 2008 - Na RAW, John Cena pokonał Mr. Kennedy'ego. Nieco później, John interweniował w walce Triple H'a z Randy'm Ortonem.
4 marca 2004 - Na epizodzie niebieskiej tygodniówki, John Cena pokonał A-Traina.
5 marca 2007 - John Cena pokonał Johnny'ego Nitro poprzez dyskwalifikację, ponieważ jego kumple zaatakowali mistrza WWE. W ostateczności HBK przybył mu na pomoc.
5 marca 2018 -  Podczas RAW doszło do konfrontacji pomiędzy Johnem Ceną a Goldustem, która zakończyła się walką. Pojedynek wygrał oczywiście John Cena.
6 marca 2006 - Na RAW, John Cena pokonał Big Showa w starciu singlowym po imponującym FU.
6 marca 2009 - Na SmackDown doszło do podpisywania kontraktu na walkę pomiędzy Edge'm a Big Showem, lecz przerwał to John Cena, który zniszczył swoich rywali, po czym na sam koniec powiedział coś na ucho Vickie Guerrero.
7 marca 2011 - John Cena wygłaszał klasyczne promo, które dotyczyło The Rocka. W pewnym momencie zjawił się Miz, który zaatakował Cenę pasem mistrzowskim, po czym na koniec wymierzył mu Skull Crushing Finale oraz People Elbow.
7 marca 2017 - Na SmackDown, John Cena i Nikki Bella po raz pierwszy w historii połączyli siły, i pierwszy raz skutecznie, pokonali Jamesa Ellswortha i Carmellę. Po pojedynku, Cena i Bella zostali zaatakowani przez Miza i Maryse.
8 marca 2010 - Vince McMahon pokonał Johna Cenę w Handicap Gauntlet Matchu, gdzie Vince miał swoich pupilków, a skończył to ostatecznie Batista.
9 marca 2002 - John Cena jako OVW Champion przegrał w non-title matchu z Markiem Jindrakiem.
9 marca 2009 - Na RAW doszło do ponownej próby podpisywania kontraktu pomiędzy Edge'm a Big Showem. Ponownie zjawił się John Cena, i jak się okazało Vickie Guerrero oficjalnie dodała go do pojedynku o pas wagi ciężkiej na WrestleManii 25. Tuż po tym, Cena wyjawił jej sekret.
10 marca 2005 - John Cena chciał zemścić się na JBL'u po utracie pasa Stanów Zjednoczonych, lecz nie doszło do ich konfrontacji. Zjawił się Teddy Long, który zakazał im konfrontacji fizycznej do czasu WrestleManii, wiec John postanowił wymierzyć mu FU!
10 marca 2008 - Na RAW, John Cena zmierzył się z Shawnem Michaelsem. Walka zakończyła się dyskwalifikacją, ponieważ interweniował, który otrzymał później FU na krzesełko!
10 marca 2014 - Na RAW, John Cena pokonał Ericka Rowana w singlowym pojedynku.
11 marca 2004 - Na SmackDown, John Cena pokonał Rhyno, a nieco później miał ostatnią konfrontację z Big Showem przed WrestleManią XX.
11 marca 2017 - John Cena poprowadził ceremonię Nickelodeon Kids Choice Awards 2017.
11 marca 2018 - Podczas Fastlane, John Cena wziął udział w Six-Pack Challenge Matchu o pas WWE, ale walki nie zdołał wygrać, mistrzem pozostał AJ Styles.
12 marca 2007 - John Cena i HBK pokonali trzy różne drużyny, dzięki czemu zdołali obronić pasy mistrzowskie tag team.
12 marca 2012 - Na RAW, John Cena powrócił do swojego starego gimmicku rapera, gdzie zdissował The Rocka, natomiast pod koniec show, Rock zagrał swój koncert na żywo.
12 marca 2018 - John Cena zjawił się na RAW, gdzie oficjalnie wyzwał Undertakera do walki podczas WrestleManii 34.
13 marca 2006 - Na RAW, John Cena w drużynie z Big Showem i Kane'm zmierzył się z Triple H'em, Carlito oraz Chrisem Mastersem. Walka ostatecznie skończyła się brakiem rezultatu.
13 marca 2020 - Na pierwszym SmackDown bez publiczności, John Cena udzielił wywiadu dla Michaela Cole'a, w który wmieszał się także Bray Wyatt, co też prowadziło ich do walki na WrestleManii.
14 marca 2004 - tego dnia, John Cena zdobył pierwszy pas w WWE. Na WrestleManii XX pokonał Big Showa, co pozwoliło mu zdobyć pas Stanów Zjednoczonych.
14 marca 2011 - John Cena pokonał Alberto Del Rio poprzez dyskwalifikację, ponieważ interweniował w tym starciu Brodus Clay. Potem zjawił się Miz przebrany za The Rocka, który wymierzył Cenie Rock Bottom oraz Skull Crushing Finale.
14 marca 2017 - Na SmackDown doszło do kolejnej konfrontacji Johna Ceny i Nikki Belli z Mizem i Maryse. Generalny menadżer SmackDown - Daniel Bryan ogłosił na koniec, że dojdzie do tag team matchu na WrestleManii 33.
15 marca 2010 - Na RAW, John Cena przegrał w starciu z Big Showem, a powodem porażki był Batista, który odwrócił uwagę lidera Cenation.
16 marca 2009 - John Cena zmierzył się z Edge'm w walce, gdzie sędzią specjalnym była Vickie Guerrero. Starcie zakończyło się brakiem rezultatu, ponieważ zjawił się Big Show, co wiązało się z tym, że Cena zgarnął łomot. Na koniec, Edge zaskoczył Big Showa spearem.
17 marca 2005 - John Cena, Eddie Guerrero oraz Rey Mysterio pokonali JBL'a oraz Bashams Brothers na SmackDown. Tego dnia doszło do debiutu nowego entrance Johna Ceny, czyli dobrze nam znany ''My time is Now''. Również podczas tego wieczoru zadebiutował taunt ''you can't see me''.
17 marca 2008 - John Cena i Randy Orton pokonali cały roster RAW w Handicap Matchu poprzez dyskwalifikację. Potem pojawił się Triple H, który zniszczył swoich przeciwników.
18 marca 2004 - Na SmackDown, John Cena po raz pierwszy bronił pasa Stanów Zjednoczonych skutecznie pokonując Rhyno.
18 marca 2006 - John Cena i Triple H reprezentowali RAW na gali Saturday Night Main Event w starciu przeciwko trzem gwiazdom SmackDown. Ostatecznie udało im się pokonać Kurta Angle'a, Randy'ego Ortona oraz Reya Mysterio.
19 marca 2007 - Na RAW, John Cena jako mistrz WWE pokonał mistrza Stanów Zjednoczonych - Chrisa Benoita, i to poprzez STFU.
19 marca 2012 - John Cena pokonał Marka Henry'ego poprzez Attitude Adjustment. Po walce zjawił się The Rock, który wymierzył Markowi Rock Bottom, po czym po prostu wyszedł z ringu i odszedł.
19 marca 2018 - Lider Cenation czekał na odpowiedź Undertakera dotyczącej walki, jednak zamiast niego, do ringu przyszedł Kane, który miał dla niego Chokeslama.
20 marca 2006 - Triple H i Shane McMahon pokonali Johna Cenę i Shawna Michaelsa. Zjawił się Vince McMahon, który ustalił Handicap Match bez udziału Johna Ceny. To  zakończyło się brakiem rezultatu albowiem Cena później pomógł swojemu koledze.
20 marca 2020 - Do kin trafił film Playing With Fire, w którym jedną z ról zagrał John Cena.
21 marca 2011 - Tego dnia John Cena skonfrontował się z Mizem i Rileyem, gdzie ten drugi zebrał ostry łomot od niego, a mistrz WWE się desperacko temu przyglądał z daleka.
21 marca 2014 - Na SmackDown, John Cena pokonał Luke'a Harpera w singlowym starciu.
21 marca 2017 - John Cena skonfrontował się na SmackDown z Fandango i Tylerem Breezem. Ostatecznie doszło do walki, w której John Cena pokonał Fandango, w bardzo krótkim pojedynku. Swoje zrobiła tutaj też Nikki Bella.
22 marca 2010 - Ostatnie RAW przed WrestleManią 26 przyniosło nam konfrontację Johna Ceny z Batistą, która zakończyła się brawlem na korzyść pretendenta.
23 marca 2002 - Na epizodzie OVW, John Cena bronił pasa wagi ciężkiej w starciu z Davidem Flairem. Ostatecznie pas nie zmienił właściciela, ponieważ walka zakończyła się poprzez dyskwalifikację.
24 marca 2005 - Na przedostatnim SmackDown przed WrestleManią 21, John Cena zniszczył limuzynę JBL'a, po czym sprayem namalował FU na koszuli JBL'a.
24 marca 2008 - John Cena, Triple H, Shawn Michaels i Ric Flair pokonali JBLa, Randy'ego Ortona, Big Showa oraz Umagę.
26 marca 2007 - Undertaker i Batista pokonali Johna Cenę i Shawna Michaelsa na RAW. Panowie nie byli się w stanie dogadać, przez co przegrali pojedynek. Na koniec, Cena z zaskoczenia otrzymał Sweet Chin Music!
26 marca 2012 - Na RAW doszło do ostatniej konfrontacji słownej Johna Ceny i The Rocka przed ich walką na WrestleManii 28.
26 marca 2018 - Podczas RAW, John Cena pokonał Kane'a. W trakcie walki, Cena wykonywał taunty charakterystyczne dla Undertakera. Po samej walce myślał, że Undertaker się pojawi, ale nic z tego.
27 marca 2003 - John Cena zaprezentował swój nowy finisher na SmackDown, który znany jest nam do dziś. Tego samego wieczoru pokonał Rikishiego.
27 marca 2006 - John Cena zmierzył się z Vince'm McMahonem. Sama walka zakończyła się poprzez dyskwalifikację, ponieważ Vince wykonał low blow. Po walce, Triple H zdemolował Johna Cenę oraz Shawna Michaelsa.
27 marca 2009 - film 12 Rund miał swoją premierę w kinach.
28 marca 2010 - John Cena zdobył pas mistrzowski WWE na WrestleManii 26, pokonując Batistę poprzez STF.
28 marca 2011 - Tego dnia doszło do pierwszej w historii konfrontacji Johna Ceny i The Rocka w ringu. Przerwali im Miz i Riley, którzy zaatakowali Rocka, po czym kiedy sobie z nimi poradził, Cena wymierzył mu Attitude Adjustment!
28 marca 2017 - Na SmackDown doszło do kolejnej edycji MizTV, gdzie John Cena i Nikki Bella skonfrontowali się po raz ostatni z Mizem i Maryse.
29 marca 2010 - Na RAW, John Cena został zaatakowany przez Batistę. Jack Swagger jako posiadacz walizki Money in the Bank chciał skorzystać z tej okazji, lecz John Cena zdołał się ogarnąć do tego czasu. W walce wieczoru, John Cena i Randy Orton pokonali Batistę i Jacka Swaggera.
29 marca 2015 - John Cena pokonał Ruseva na WrestleManii 31 w walce o pas Stanów Zjednoczonych.
30 marca 2002 - Na OVW, John Cena w drużynie z Seanem O'Haire pokonali Mr. Blacka oraz Jerome'a Crony.
30 marca 2009 - Na WrestleManii 24, Randy Orton obronił pas WWE pokonując Johna Cenę i Triple H'a.
31 marca 2005 - John Cena został aresztowany przez policjantów w trakcie swojej walki na SmackDown, oczywiście z rozkazów JBL'a.

KWIECIEŃ
1 kwietnia 2004 - Na SmackDown, John Cena pokonał Nunzio oraz Johnny'ego Stamboli w ''Great American Award Nomination'' Matchu.
1 kwietnia 2012 - Na WrestleManii 27, John Cena przegrał z The Rockiem w ''Once in a Lifetime'' Matchu.
2 kwietnia 2007 - Na RAW, John Cena i Shawn Michaels obronili pasy tag team w 10-drużynowym Battle Royal, lecz w drugim już nie dali rady, a to przez to, że HBK wyeliminował Johna Cenę.
2 kwietnia 2012 - tego dnia do WWE powrócił Brock Lesnar, który wymierzył Cenie F5!
2 kwietnia 2015 - Na ceremonii WWE Hall of Fame, John Cena wprowadził do Alei Sław Snoop Doga.
2 kwietnia 2017 - Na WrestleManii 33, John Cena i Nikki Bella pokonali The Miza i Maryse. Po samej walce, John Cena zaskoczył wszystkich i oświadczył się Nikki Belli. Ta je przyjęła!
2 kwietnia 2018 -  Lider Cenation wygłasza finalne promo przed WrestleManią 34. Było to kolejne promo, w którym John próbował wyzwać do walki Undertakera, ale ten w ogóle nie odpowiedział.
3 kwietnia 2003 - John Cena pokonał Eddiego Guerrero w ćwierćfinale turnieju o miano pretendenta do pasa WWE.
3 kwietnia 2005 - John Cena pokonał JBL'a na WrestleManii 21, dzięki czemu został mistrzem WWE po raz pierwszy w karierze.
3 kwietnia 2006 - Na RAW, Triple H i Edge pokonali Johna Cenę w handicap matchu.
3 kwietnia 2016 - Lider Cenation niespodziewanie powrócił na WrestleManii 32, gdzie w segmencie z The Rockiem rozprawił się z The Wyatt Family.
3 kwietnia 2020 - Na SmackDown odbyła się ostatnia konfrontacja Johna Ceny z 'The Fiendem' Brayem Wyattem przed WrestleManią 36.
4 kwietnia 2011 - John Cena i The Rock wspólnie ustalili na RAW, że zmierzą się ze sobą na WrestleManii 27.
5 kwietnia 2002 - Na gali OVW Spring Breakout, John Cena i Sean O'Haire przegrali z Davidem i Ric'em Flairem.
5 kwietnia 2009 - John Cena pokonał Edge'a oraz Big Showa na WrestleManii XXV, zostając tym samym dwukrotnym mistrzem wagi ciężkiej.
5 kwietnia 2010 - Na RAW, John Cena i Batista mierzyli się z Big Showem i Mizem. Walka ostatecznie zakończyła się wyliczeniem, ponieważ Batista sobie po prostu poszedł. Chwilę później walka odbyła się od nowa, tym razem miejsce Batisty zajął David Otunga. Wygrał Miz i Big Show, a po walce Cena został zaatakowany przez Batistę!
5 kwietnia 2020 - 'The Fiend' Bray Wyatt pokonał Johna Cenę w Firefly Fun House Matchu na WrestleManii 36.
6 kwietnia 2002 - Na na epizodzie OVW, John Cena jako The Prototype pokonał Leviathana, tym samym obronił pas wagi ciężkiej OVW.
6 kwietnia 2014 - John Cena pokonał Braya Wyatta na WrestleManii XXX.
6 kwietnia 2015 - W swoim US Open Challenge, John Cena pokonał Stardusta na RAW.
6 kwietnia 2018 - Do kin trafił kolejny film z udziałem Johna Ceny - Strażnicy Cnoty.
7 kwietnia 2008 - Na RAW, John Cena pokonał JBLa i Triple Ha w handicap matchu, dzięki czemu zyskał title shota na pas mistrzowski WWE na Backlash.
7 kwietnia 2013 - John Cena pokonał The Rocka w walce o pas mistrzowski WWE na WrestleManii 29.
7 kwietnia 2019 - Na WrestleManii 35, John Cena przerwał koncert Eliasowi, gdzie go zdissował i na koniec zaatakował.
8 kwietnia 2013 - Na RAW, John Cena pokonał Marka Henry'ego poprzez wyliczenie. Następnie zjawił się Ryback, który ku zaskoczeniu wszystkich zaatakował mistrza WWE.
8 kwietnia 2018 - Podczas WrestleManii 34, John Cena w końcu dostał to, czego chciał. Pierw po rozprawieniu się z Eliasem, do ringu przybył on, Undertaker. Doszło do wymarzonej walki, która potrwała niecałe 3 minuty. Undertaker zesquashował Johna Cenę.
10 kwietnia 2003 - John Cena pokonał Undertakera w półfinale turnieju o miano pretendenta do pasa WWE.
10 kwietnia 2006 - Na RAW, John Cena i Triple H pokonali Edge'a w handicap matchu.
10 kwietnia 2009 - John Cena pojawił się okazjonalnie na SmackDown w The Cutting Edge, gdzie ustalony został Last Man Standing Match pomiędzy nim, a Edge'm na  Backlash.
11 kwietnia 2011 - Podczas RAW, John Cena mierzył się z R-Truthem. Sama walka zakończyła się brakiem rezultatu, ponieważ  interweniował Miz i Alex Riley.
12 kwietnia 2010 - John Cena pokonał Davida Otungę w singlowym starciu na RAW.
12 kwietnia 2012 - Podczas pierwszego live eventu WWE w Polsce (Gdańsk), John Cena pokonał Kane'a w Last Man Standing Matchu.
13 kwietnia 2009 - Na RAW odbył się draft, podczas którego John Cena pokonał Jacka Swaggera w ''Champion vs. Champion'' Matchu.
13 kwietnia 2015 - John Cena pokonał Bad News Barretta w swoim US Open Challenge na RAW.
14 kwietnia 2005 - John Cena jako mistrz WWE postanowił zmienić wygląd mistrzostwa. Od tego momentu pas mistrzowski WWE miał w sobie kręcącą się literkę 'W'.
15 kwietnia 2004 - Na SmackDown, John Cena pokonał Chavo Guerrero w ''Champion vs. Champion'' Matchu.
15 kwietnia 2018 - Nikki Bella opublikowała komunikat, w którym poinformowała, że wraz z Johnem Ceną postanowili się ze sobą rozstać.
16 kwietnia 2007 - Na RAW we Włoszech, John Cena pokonał Randy'ego Ortona i Edge'a w handicap matchu.
16 kwietnia 2012 - John Cena przegrał z Lordem Tensaiem w Extreme Rules Matchu na RAW.
16 kwietnia 2015 - Na SmackDown, John Cena i Daniel Bryan pokonali Cesaro oraz Tysona Kidda.
17 kwietnia 2003 - John Cena pokonał Chrisa Benoita w finale turnieju o miano pretendenta do pasa WWE.
17 kwietnia 2006 - Na RAW, John Cena i Edge pokonali Triple H'a w handicap matchu.
18 kwietnia 2011 - John Cena w drużynie z Sin Carą pokonał The Miza oraz Alexa Rileya na RAW.
19 kwietnia 2010 - John Cena wykonał krótkie promo dotyczące Batisty poprzez połączenie satelitarne. Lider Cenation był nieobecny na RAW, ponieważ był jeszcze w Wielkiej Brytanii, kiedy doszło do erupcji wulkanu.
20 kwietnia 2009 - Podczas RAW doszło do walki Johna Ceny z Chrisem Jericho, która zakończyła się interwencją Edge'a. Na sam koniec, Edge zaczął liczyć do 10, co miało oznaczać, że na Backlash wygra to starcie.
21 kwietnia 2005 - Na SmackDown, John Cena pokonał Orlando Jordana w non-title matchu.
21 kwietnia 2008 - John Cena w drużynie z Undertakerem, Triple H'em i Kane'm przegrał z Edge'm, Chavo Guerrero, Randy'm Ortonem oraz JBL'em w walce wieczoru RAW.
21 kwietnia 2014 - Na RAW, John Cena pokonał The Wyatt Family w Handicap Matchu.
22 kwietnia 2004 - Na epizodzie SmackDown, John Cena uratował Torrie Wilson z ataku Renee Dupree. Tej samej nocy, Cena przegrał z braćmi Guerrero z powodu Dupree,
23 kwietnia 1977 - właśnie tego dnia, John Cena się urodził.
23 kwietnia 2007 - Na RAW doszło do prawie godzinnego starcia Johna Ceny z Shawnem Michaelsem, które wygrał ostatecznie HBK.
24 kwietnia 2003 - Na SmackDown, John Cena pokonał Rikishiego. Tego samego wieczoru, John Cena wymierzył Brockowi Lesnarowi FU.
24 kwietnia 2018 - John Cena poprowadził po raz drugi z rzędu Nickelodeon Kids Choice Awards.
25 kwietnia 2010 - John Cena pokonał Batistę w Last Man Standing Matchu o pas WWE na gali Extreme Rules.
25 kwietnia 2011 - Podczas draftu, John Cena został wylosowany na przejście do SmackDown, lecz jeszcze tej samej nocy powrócił na RAW, ponieważ draft go ponownie wybrał.
26 kwietnia 2009 - Na Backlash, John Cena stracił pas wagi ciężkiej, po tym jak przegrał z Edge'm w Last Man Standing Matchu. Przegrał to starcie, ponieważ zaatakował go Big Show.
27 kwietnia 2000 - John Cena pokonał Smelly'ego w walce o pas UPW Championship.
27 kwietnia 2003 - John Cena po raz pierwszy w karierze stanął przed szansą zdobycia pasa WWE, lecz na gali Backlash uległ Brockowi Lesnarowi.
27 kwietnia 2008 - Na Backlash, Triple H pokonał Johna Cenę, Randy'ego Ortona i JBLa w Fatal 4-Way Matchu, tym samym zdobył pas mistrzowski WWE.
27 kwietnia 2013 - John Cena po raz drugi odwiedził Polskę, a tak dokładniej to Łódź. Lider Cenation pojawił się na live evencie WWE, gdzie w drużynie z Danielem Bryanem i Kane'm pokonali Dolpha Zigglera, Big E Langstona oraz Rybacka.
27 kwietnia 2018 - Podczas specjalnego eventu Greatest Royal Rumble w Arabii Saudyjskiej, John Cena pokonał Triple H'a w openerze.
28 kwietnia 2005 - Na SmackDown, John Cena pokonał Renee Dupree w non-title matchu.
29 kwietnia 2004 -  John Cena po raz drugi uratował Torrie Wilson, która zmuszona była walczyć z Renee Dupree.
29 kwietnia 2012 - John Cena pokonał Brocka Lesnara w Extreme Rules Matchu na gali Extreme Rules.
29 kwietnia 2013 - Na RAW, The Shield pokonało Johna Cenę i Team Hell No w 6-Man Tag Team Matchu.
30 kwietnia 2006 - Na gali Backlash, John Cena zdołał pokonać Edge'a i Triple H'a w walce o pas mistrzowski WWE.
30 kwietnia 2007 - Podczas RAW doszło do pierwszej konfrontacji pomiędzy Johnem Ceną, a Khalim, która zakończyła się małą walką, wygraną przez olbrzyma.

MAJ
1 maja 2006 - Na RAW, John Cena bronił pasa WWE przeciwko członkowi Spirit Squad - Kenny'emu Doane'owi. Oczywiście go pokonał bez większych problemów.
1 maja 2011 - Na gali Extreme Rules, John Cena pokonał The Miza i Johna Morrisona w Steel Cage Matchu. To zwycięstwo dało mu mistrzostwo WWE.
1 maja 2012 - John Cena złożył papiery rozwodowe do sądu.
2 maja 2001 - John Cena zadebiutował w Ohio Valley Wrestling, gdzie przegrał z Leviathanem (Batistą).
2 maja 2011 - Lider Cenation pojawił się na urodzinowym przyjęciu The Rocka na RAW. Tej samej nocy obronił pas WWE w walce przeciwko Mizowi.
3 maja 2010 - Na RAW doszło do Beat The Clock Challenge, gdzie John Cena i Batista dostali swoich rywali, a osoba, która szybciej wygra, wybierze stypulację. Wygrał John Cena, który pokonał Wade'a Barretta. WWE Champion wybrał ''I Quit'' Match!
4 maja 2002 - Na gali OVW, John Cena i Sean O'Haire pokonali Nicka Dinsmore'a i Roba Conwaya.
4 maja 2014 - Bray Wyatt pokonał Johna Cenę w Steel Cage Matchu na gali Extreme Rules.
4 maja 2015 - Na RAW, John Cena pokonał Samiego Zayna w swoim US Open Challenge.
6 maja 2004 -  Podczas SmackDown doszło do brawlu między Johnem Ceną a Renee Dupree, które zakończyło się powerbombem dla lidera Cenation na stół komentatorski!
7 maja 2007 - John Cena zmierzył się z Randy'm Ortonem na RAW, gdzie sama walka zakończyła się brakiem rezultatu, ponieważ John został zaatakowany przez Khaliego.
8 maja 2006 - Na RAW, John Cena i Shawn Michaels przegrali ze Spirit Squad w handicap matchu.
9 maja 2011 - John Cena pokonał Alexa Rileya w singlowym starciu na RAW.
9 maja 2014 - Na SmackDown, The Wyatt Family pokonało Johna Cenę oraz braci Uso.
10 maja 2005 - tego dnia album Johna Ceny ''you can't see me'' ruszył do sprzedaży.
10 maja 2010 - John Cena został zaatakowany na RAW przez Batistę i Sheamusa, lecz na pomoc przybył mu Mark Henry.
11 maja 2002 - Na gali OVW, John Cena po raz kolejny pokonał Leviathana w walce o pas OVW Championship.
11 maja 2015 - Neville pokonał Johna Cenę w jego US Open Challenge poprzez dyskwalifikacje, ponieważ ten został zaatakowany przez Ruseva.
12 maja 2008 - John Cena zmierzył się z Randy'm Ortonem w walce, gdzie sędzią specjalnym był JBL. Walkę przegrał, ponieważ podczas pinu, JBL szybko policzył do trzech. Obaj potem zaczęli bić Johna, ale skończyło się to, kiedy zjawił się Triple H.
12 maja 2017 - w kinach pojawił się nowy film z udziałem Johna Ceny - The Wall.
13 maja 2013 - Podczas RAW doszło do eliminującego tag team matchu, w którym John Cena i Team Hell No zmierzyli się z The Shield. Ostatecznie to właśnie Johnowi udało się wytrzymać jako ostatniemu.
14 maja 2007 - Na RAW, John Cena chciał się zemścić na Khalim, atakując go, lecz tylko mu się bardzo oberwało za to.
15 maja 2006 - John Cena w drużynie z Robem Van Damem przegrał z Triple H'em, Sheltonem Benjaminem oraz Chrisem Mastersem w Texas Tornado Matchu.
16 maja 2004 - Na gali Judgment Day, John Cena pokonał Renee Dupree, tym samym obronił pas Stanów Zjednoczonych.
16 maja 2011 - John Cena pokonał Jacka Swaggera w No Hollds Barred Matchu na RAW.
17 maja 2009 - Na Judgment Day, John Cena pokonał Big Showa po wykonaniu Attitude Adjustment.
17 maja 2010 - Na RAW, John Cena zmierzył się z Sheamusem. Walka zakończyła się interwencją Batisty, który zniszczył Johna Cenę, lecz mimo tego nie chciał wypowiedzieć słów ''I Quit''.
17 maja 2015 - Na Payback, John Cena po raz kolejny pokonał Ruseva w walce o pas Stanów Zjednoczonych, tym razem w I Quit Matchu.
18 maja 2002 - John Cena przegrał z Novą, przez co także stracił pas OVW Championship.
18 maja 2003 - Na gali Judgment Day, John Cena w drużynie z Johnnym Stamboli oraz Chukiem Palumbo pokonali Chrisa Benoita, Rhyno oraz Spanky'ego.
18 maja 2007 - John Cena pojawił się na gali Chaotic Wrestling, gdzie w trakcie walki wieczoru lider Cenation był sędzią specjalnym. W trakcie tej walki Vince McMahon otrzymał od Ceny FU!
18 maja 2008 - Na gali Judgment Day, John Cena pokonał JBL'a w grudge matchu.
18 maja 2009 - Na RAW, John Cena i Batista pokonali Randy'ego Ortona, Cody'ego Rhodesa i Teda DiBiasego w Handicap Matchu.
19 maja 2005 - John Cena pokonał The Bashama Brothers w handicap matchu.
19 maja 2008 - Randy Orton i JBL pokonali Johna Cenę i Triple H'a w tag team matchu w walce wieczoru RAW.
19 maja 2013 - Na Extreme Rules, John Cena obronił pas WWE przeciwko Rybackowi w Last Man Standing Matchu, po tym jak walka zakończyła się brakiem rezultatu.
20 maja 2004 - Na SmackDown, John Cena po raz drugi zmierzył się z Renee Dupree. Tym razem przegrał poprzez wyliczenie poza ringowe, a to przez to, że otrzymał od rywala low blow.
20 maja 2007 - Na Judgment Day, John Cena pokonał Khaliego poprzez poddanie, tym samym obronił pas WWE.
20 maja 2012 - Na gali Over the Limit, John Cena zmierzył się z Johnem Laurinaitsem. W pewnym momencie jego rywal uciekł, ale przyprowadził go Big Show. I to właśnie on spowodował, że John Cena przegrał ten pojedynek.
20 maja 2016 - John Cena powrócił na RAW po kontuzji barku, rozpoczynając tego samego wieczoru feud z AJ Stylesem.
21 maja 2007 - Na RAW doszło do konfrontacji Johna Ceny z Khalim, podczas którego lider Cenation otrzymał double-handed chokeslam.
21 maja 2011 - John Cena pokonał The Miza w I Quit Matchu o pas mistrzowski WWE na gali Over the Limit.
22 maja 2003 - Na SmackDown, John Cena pokonał Spanky'ego aka Brian Kendrick.
22 maja 2005 - Na gali Judgment Day, John Cena pokonał JBLa w I Quit Matchu o pas mistrzowski WWE.
22 maja 2006 - Na RAW, John Cena pokonał Chrisa Mastersa w non-title matchu.
23 maja 2010 - John Cena pokonał Batistę w I Quit Matchu o pas mistrzowski WWE na gali Over the Limit. Tej samej nocy został zaatakowany przez Sheamusa.
24 maja 2010 - Na RAW, Edge pokonał Johna Cenę i Chrisa Jericho, co pozwoliło mu zyskać szansę na pas mistrzowski WWE.
25 maja 2002 - John Cena jako The Prototype pokonał Chrisa Kanyona na gali OVW.
25 maja 2009 - Podczas RAW doszło do walki drużynowej pomiędzy Lakersami a Clevleand. John Cena znalazł się w drużynie Los Angeles Lakers, gdzie wraz z Batistą, Kennedy'm, Jerry'm Lawlerem i MVP pokonali Randy'ego Ortona, Miza, Cody'ego Rhodesa, Teda DiBiasego oraz Big Showa.
25 maja 2015 - John Cena pokonał Zacka Rydera w swoim US Open Challenge na RAW.
25 maja 2021 - John Cena za pomocą Weibo przeprosił Chiny za to, że nazwał Tajwan krajem. Wszystko dlatego, ponieważ Chiny nie uważają Tajwanu za kraj, a za swój przynależny 'teren'.
26 maja 2008 - Na RAW, John Cena w drużynie z Jeffem Hardym przegrał w starciu przeciwko JBLowi i Umadze.
27 maja 2004 - Na SmackDown, John Cena pokonał Renee Dupree w Lumberjack Matchu.
27 maja 2013 - Curtis Axel pokonał Johna Cenę poprzez wyliczenie podczas RAW.
28 maja 2007 - John Cena i Bobby Lashley przegrali z Shanem McMahonem, Umagą oraz Khalim w handicap matchu.
28 maja 2009 - Na gali Superstars, John Cena pokonał Teda DiBiasego poprzez STFU.
29 maja 2006 - John Cena pokonał Johnny'ego Nitro w non-title matchu na RAW.
30 maja 2011 - R-Truth pokonał Johna Cenę w non-title matchu poprzez wyliczenie poza ringowe.
31 maja 2010 - Na RAW, John Cena w drużynie z Evanem Bourne'm pokonali Edge'a i Sheamusa.
31 maja 2015 - Kevin Owens pokonał Johna Cenę na Elimination Chamber w swoim pierwszym pojedynku w głównym rosterze.

Czerwiec
1 czerwca 2008 - Na One Night Stand, John Cena pokonał JBLa w First Blood Matchu.
1 czerwca 2009 - John Cena i Chavo Guerrero pokonali Big Showa i The Miza na RAW, po tym jak Show znokautował swojego tag team partnera.
1 czerwca 2014 - Na gali Payback, John Cena pokonał Braya Wyatta w Last Man Standing Matchu.
2 czerwca 2005 - Podczas SmackDown, John Cena i Big Show pokonali Carlito oraz Matta Morgana.
2 czerwca 2007 - John Cena został pokonany przez Khaliego na gali Saturday Night Main Event.
2 czerwca 2008 - Na RAW, John Cena pokonał Jeffa Hardy'ego w walce o miano pretendenta do pasa WWE.
3 czerwca 2004 - Na SmackDown, John Cena wdał się w bójkę z Bookerem T, gdzie ucierpiał generalny menadżer tygodniówki - Kurt Angle, który poinformował Cenę, że zrobi wszystko, aby ten stracił pas Stanów Zjednoczonych.
3 czerwca 2007 - Na gali One Night Stand, John Cena pokonał Khaliego w Falls Count Anywhere Matchu o pas mistrzowski WWE.
3 czerwca 2013 - Curtis Axel pokonał Johna Cenę poprzez wyliczenie na RAW w walce 'bez dyskwalifikacji'.
4 czerwca 2007 - Lider Cenation zmierzył się z Khalim i Umagą w Triple Threat Matchu na RAW, gdzie na szali znalazł się pas mistrzowski WWE. Mimo wszystko zdołał wygrać ten pojedynek, mimo wielu problemów.
4 czerwca 2012 - Na RAW, John Cena dostał możliwość wyboru swojego rywala dzięki Johnemu Laurinaitsowi. Wybrał sobie Michaela Cole'a. Pierw jednak musiał zmierzyć się z Lordem Tensaiem, którego pokonał. Cole'a również pokonał, tyle że w walce bez dyskwalifikacji.
5 czerwca 2003 - John Cena pokonał Chrisa Benoita na SmackDown, po tym jak Rhyno przypadkowo uderzył Benoita łańcuchem.
5 czerwca 2006 - Na RAW doszło do podpisywania kontraktu na walkę o pas WWE pomiędzy Johnem Ceną, a Robem Van Damem. Skończyło się to tym, że Cena został zaatakowany przez gwiazdy ECW.
6 czerwca 2005 - Lider Cenation został przedraftowany na RAW jako mistrz WWE, gdzie pojawił się w Highlight Reel Chrisa Jericho.
6 czerwca 2011 - Na RAW, John Cena i Alex Riley przegrali poprzez dyskwalifikację z Mizem i R-Truthem, gdzie sędzią specjalnym był sam Stone Cold Steve Austin.
7 czerwca 2006 - Podczas gali WWE vs. ECW, John Cena pokonałSabu poprzez dyskwalifikację, ponieważ doszło do interwencji z zewnątrz.
7 czerwca 2009 - John Cena pokonał Big Showa na gali Extreme Rules w Submissions Matchu.
7 czerwca 2010 - Na RAW, John Cena zmierzył się z CM Punkiem. Sama walka zakończyła się brakiem rezultatu, albowiem pojawili się zawodnicy NXT, którzy zdemolowali Johna Cenę i cały ring.
8 czerwca 2002 - Na Velocity, John Cena przegrał z Albertem w dark matchu.
8 czerwca 2009 - John Cena zmierzył się z Mizem na RAW, lecz walka zakończyła się brakiem rezultatu, ponieważ pojawił się Big Show, który zaatakował lidera Cenation. Miz zaatakował olbrzyma krzesełkiem, po czym zaczął uciekać.
9 czerwca 2002 - Na gali Heat, John Cena został pokonany przez Sheltona Benjamina w dark matchu.
9 czerwca 2008 - John Cena pokonał JBLa na RAW, natomiast przy stoliku komentatorskim znajdował się jego przyszły rywal Triple H.
9 czerwca 2014 - Na RAW, John Cena, Roman Reigns i Dean Ambrose pokonali The Wyatt Family w Six-Man Tag Team Matchu.
10 czerwca 2004 - Lider Cenation wziął udział w Triple Play Challenge, gdzie musiał wytrzymać po pięć minut w walce z - kolejno - Bookerem T, Robem Van Damem oraz Renee Dupree. Po tym jak mu się udało, Kurt Angle ogłosił, że Cena zmierzy się z nimi wszystkimi na Great American Bash w Fatal 4-Way Matchu o pas Stanów Zjednoczonych.
11 czerwca 2006 - John Cena został pokonany przez Roba Van Dama na gali ECW One Night Stand, tym samym stracił pas WWE. To właśnie na tej gali pojawiły się słynne chanty ''Fuck You Cena'' czy ''You can't wrestle''.
11 czerwca 2007 - Podczas draftu na RAW, John Cena został pokonany przez Edge'a poprzez wyliczenie.
12 czerwca 2006 - Na RAW, John Cena pokonał Edge'a poprzez dyskwalifikację, albowiem został zaatakowany przez trzech wrestlerów ECW.
13 czerwca 2005 - Na RAW, John Cena i Chris Jericho pokonali Christiana i Tysona Tmko. Po walce, Y2J zaatakował Johna Cenę, gdzie jasno wyraził chęć na zdobycie pasa WWE.
13 czerwca 2011 - CM Punk pokonał Johna Cenę na RAW, po tym jak lider Cenation został rozproszony przez R-Trutha. Na koniec, R-Truth ukradł Johnowi Cenie pas WWE.
14 czerwca 2002 - Na gali OVW Six Flags, Jerry Lawler i Nova pokonali Johna Cenę i Seana O'Haire'a.
14 czerwca 2010 - John Cena skonfrontował się z zawodnikami NXT, którzy zostali przepędzeni przez niego i inne gwiazdy WWE. Nieco później doszło do kolejnej walki, gdzie Cena pozostawił ją, albowiem poszedł ratować Breta Harta z opresji.
14 czerwca 2015 - Na gali Money in the Bank, John Cena pokonał mistrza NXT - Kevina Owensa w Champion vs. Champion Matchu.
15 czerwca 2009 - Na RAW, Randy Orton pokonał Johna Cenę, Triple H'a oraz Big Showa o zwakowany pas mistrzowski WWE. Jeszcze tego samego wieczoru, Cena zmierzył się z Big Showem. Przegrał, ponieważ zjawił się The Miz, który odwrócił jego uwagę.
16 czerwca 2002 - Na gali Heat, John Cena pokonał Scotta Vicka w dark matchu.
16 czerwca 2008 - John Cena pokonał Umagę na RAW w Street Fight Matchu.
16 czerwca 2013 - Na Payback, John Cena pokonał Rybacka w walce 3 Stages of Hell Matchu, wygrywając dwie z trzech stypulacji, tym samym obronił pas WWE.
16 czerwca 2014 - John Cena pokonał Kane'a na RAW w Stretcher Matchu.
17 czerwca 2012 - Na gali No Way Out, John Cena pokonał Big Showa w Steel Cage Matchu. Po samej walce, Cena wziął Laurinaitisa na plecy, po czym Vince McMahon wypowiedział słowa ''You're Fired!', by następnie otrzymał AA na stół komentatorski.
18 czerwca 2007 - W walce wieczoru RAW, John Cena i Bobby Lashley zostali pokonani przez Randy'ego Ortona oraz Kinga Bookera.
18 czerwca 2012 - Na RAW, John Cena pokonał Johna Laurinaitsa, Big Showa oraz Davida Otungę w Handicap Matchu. Sam Big Show w ogóle się nie pojawił.
19 czerwca 2006 - John Cena pokonał Ballsa Mahoneya na RAW poprzez STFU. Po walce pojawił się Sabu, który w ostatecznym rozrachunku rozwalił Ceną stół komentatorski.
19 czerwca 2011 - Na gali Capital Punishment, John Cena pokonał R-Trutha w walce o pas mistrzowski WWE.
19 czerwca 2016 - Podczas Money in the Bank, John Cena został pokonany przez AJ Stylesa.
20 czerwca 2005 - John Cena pokonał Muhammada Hassana na RAW w niecałe dwie minuty, w walce, gdzie na szali znalazł się pas mistrzowski WWE.
20 czerwca 2010 - Na gali Fatal 4-Way, Sheamus pokonał Johna Cenę, Randy'ego Ortona oraz Edge'a, co pozwoliło mu zdobyć pas mistrzowski WWE.
20 czerwca 2011 - Na RAW, John Cena, Randy Orton i Alex Riley pokonali R-Trutha, Christiana i The Miza w walce na eliminacje.
20 czerwca 2014 - Na SmackDown, John Cena, Sheamus i Roman Reigns pokonali Randy'ego Ortona, Alberto Del Rio, Cesaro i Braya Wyatta w 4 vs. 3 Handicap Matchu.
20 czerwca 2016 - Na RAW, John Cena pokonał Karla Andersona poprzez dyskwalifikację. Lider Cenation został w trakcie walki zaatakowany przez AJ Stylesa.
21 czerwca 2010 - John Cena zmierzył się z Sheamusem, gdzie sędzią specjalnym był Vince McMahon. Walka zakończyła się tym, że zjawił się Nexus, który zrobił ze wszystkim porządek.
23 czerwca 2008 - Podczas draftu na RAW, John Cena pokonał Edge'a poprzez wyliczenie, dzięki czemu zgarnął zawodnika na czerwoną tygodniówkę. Pożniej odbył się Battle Royal między RAW, SmackDown i ECW, którego John Cena nie wygrał, wygrał go Edge.
24 czerwca 2004 - Na SmackDown, Undertaker pokonał Johna Cenę po tym jak znokautował go jego łańcuchem.
24 czerwca 2007 - John Cena pokonał Bobba Lashleya, Kinga Bookera, Randy'ego Ortona oraz Micka Foleya 5-Way Matchu na gali Veangance, broniąc tym samym pasa mistrzowskiego WWE.
25 czerwca 2006 - Na gali Veangance, John Cena pokonał Sabu w Extreme Lumberjack Matchu po wykonaniu STFU.
25 czerwca 2021 - Do kin trafiła kolejna już - dziewiąta - część Szybkich i Wściekłych, gdzie jedną z głównych ról zagrał John Cena.
26 czerwca 2002 - tego dnia, John Cena zadebiutował na SmackDown, gdzie odpowiedział na wyzwanie Kurta Angle'a. Pojedynek przegrał, ale pozostawił bardzo dobre wrażenie na wszystkich.
26 czerwca 2003 - Po równym roku, kiedy John Cena zadebiutował na SmackDown, lider Cenation postanowił stworzyć Open Challenge, na którym pokonał Orlando Jordana.
26 czerwca 2005 - Na Vengeance, John Cena pokonał Christiana oraz Chrisa Jericho w Triple Threat Matchu o pas WWE.
26 czerwca 2007 - Na gali ECW, John Cena zmierzył się z mistrzem tejże tygodniówki - Johnnym Nitro, którego bez większych problemów pokonał.
26 czerwca 2012 - tego dnia, John Cena obchodził 10-lecie swojej kariery w WWE.
27 czerwca 2002 - John Cena zadebiutował na SmackDown, gdzie został pokonany przez Kurta Angle'a.
27 czerwca 2004 - John Cena pokonał Bookera T, Rene Dupree oraz Roba Van Dama na Great American Bash, dzięki czemu obronił pas Stanów Zjednoczonych.
27 czerwca 2005 - Na RAW, John Cena w drużynie z Shawnem Michaelsem i Hulkiem Hoganem pokonali Chrisa Jericho, Christiana oraz Tysona Tomko.
27 czerwca 2011 - R-Truth pokonał Johna Cenę w Tables Matchu na RAW, po tym jak CM Punk interweniował. To właśnie tego dnia, Punk wygłosił to słynne pipe bomb.
27 czerwca 2016 - Na RAW, John Cena został pokonany przez Setha Rollinsa.
28 czerwca 2001 - Na gali Ohio Valley Wrestling, John Cena (Prototype) i Mr. Black przegrali w walce tag teamowej przeciwko Markowi Henry'emu i Big Showi.
28 czerwca 2009 - John Cena bez większych problemów pokonał The Miza na gali The Bash.
29 czerwca 2008 - Na gali Night of Champions, John Cena nie zdołał pokonać Triple H'a, przez co nie zdobył pasa WWE.
29 czerwca 2014 - John Cena zdobył pas WWE World Heavyweight Championship na gali Money in the Bank w Ladder Matchu.
29 czerwca 2015 - Na RAW, John Cena zmierzył się z Cesaro o pas mistrzowski Stanów Zjednoczonych. Walka została wygrana przez Johna Cenę, który wygrał to poprzez dyskwalifikację.
30 czerwca 2006 - John Cena pojawił się na gali OVW Six Flags, gdzie pokonał Aarona Stevensa poprzez STFU.
30 czerwca 2014 - Na RAW, John Cena i Roman Reigns pokonali Randy'ego Ortona i Kane'a poprzez dyskwalifikację

LIPIEC
1 lipca 2004 - Na SmackDown, John Cena zabawił się kosztem Kenzo Suzukiego, albowiem upokorzył go swoim rapem.
1 lipca 2013 - John Cena pokonał Alberto Del Rio w Champion vs. Champion Matchu na RAW.
2 lipca 2012 - Na RAW odbył się tag team match, w którym John Cena i CM Punk zmierzyli się z Danielem Bryanem i Chrisem Jericho, lecz walka zakończyła się brakiem rezultatu.
3 lipca 2003 - John Cena wziął udział w turnieju o mistrzostwo Stanów Zjednoczonych, lecz w pierwszej rundzie przegrał z Billy Gunnem.
3 lipca 2006 - Na RAW, John Cena stanął przed szansą zdobycia pasa mistrzowskiego WWE, lecz nie udało mu się pokonać Edge'a i Roba Van Dama. Mistrzostwo przeszło do rąk Edge'a.
4 lipca 2002 - Na SmackDown, John Cena stoczył swoją drugą walkę w WWE, zmierzył się z Chrisem Jericho, lecz przegrał. Po samej walce, Y2J chciał podać rękę Johnowi, lecz zamienił to na cios w twarz!
4 lipca 2005 - Lider Cenation pojawił się w Highlight Reel na RAW, gdzie skonfrontował się z Chrisem Jericho.
4 lipca 2011 - John Cena wymusił na McMahonie, aby ten mógł się zmierzyć z CM Punkiem o pas WWE na gali Money in the Bank, na co ten przystał, ale jeśli przegra, to zostanie zwolniony.
4 lipca 2017 - John Cena powrócił po dwumiesięcznej przerwie do WWE, a dokładniej na SmackDown, akurat na Dzień Niepodległości. W jego patriotycznej przemowie przerwał Rusev.
5 lipca 2010 - Na RAW, John Cena skonfrontował się dwukrotnie z grupą Nexus, gdzie dwukrotnie doszło do bójki między nimi, a Johnem Ceną i jego kumplami.
6 lipca 2009 - Na RAW doszło do finału turnieju o miano pretendenta do pasa WWE, walka Johna Ceny z Triple H'em zakończyła się podwójną dyskwalifikacją, albowiem interweniowało Legacy. Taki obró spraw ustalił nam triple threat match na Night of Champions.
6 lipca 2015 - W swoim US Open Challenge, John Cena pokonał Cesaro na RAW, dzięki czemu obronił pas Stanów Zjednoczonych.
7 lipca 2008 - John Cena i Cryme Tyme zniszczyli limuzynę JBL'a na RAW. Jeszcze tego samego wieczoru, Cena stanął przed szansą zostania pretendentem do pasa WWE, ale przegrał w Fatal 4-Way Matchu.
7 lipca 2014 - Na RAW, John Cena pokonał Setha Rollinsa poprzez dyskwalifikację.
8 lipca 2004 - Podczas SmackDown, John Cena zmierzył się z Bookerem T. Pokonał go poprzez dyskwalifikację. Przy tym oberwało się przypadkowo Kurtowi Angle'owi, który jako GM SmackDown zapowiedział, że odbierze Cenie pas Stanów Zjednoczonych.
9 lipca 2007 - John Cena pojawił się  w programie Larry Kinga, gdzie reprezentował WWE w dyskusji dotyczącej Chrisa Benoita.
9 lipca 2012 - Walka Johna Ceny i Kane przeciwko Chrisowi Jericho i Big Showi na RAW zakończyła się poprzez ogłoszenie braku zwycięzcy.
10 lipca 2006 - John Cena pokonał Sheltona Benjamina poprzez STFU na RAW. Lider Cenation został zaatakowany przez Edge'a, po czym ten zwiał do hotelu. Zemsta nadeszła jeszcze tego samego wieczoru, kiedy to John Cena zaatakował Edge'a w pokoju hotelowym.
11 lipca 2002 - Na SmackDown, John Cena w drużynie z Undertakerem pokonali Chrisa Jericho oraz Kurta Angle'a.
11 lipca 2005 - Na RAW, John Cena chciał skonfronotwać się z Chrisem Jericho, ale ten nie przyszedł, mimo tego udało mu się wykonać FU na Ericku Bischoffie.
11 lipca 2009 - John Cena wziął ślub z Elizabeth Huberdeau.
11 lipca 2011 - Na RAW, John Cena pokonał Davida Otungę i Michaela McGillicutty'ego w Handicap Matchu.
11 lipca 2017 - Lider Cenation odpowiedział na US Open Challenge AJ Stylesa, jednak do walki nie doszło, ponieważ nie pozwolił na to Kevin Owens i Rusev. To doprowadziło do walki tag teamowej, w której John Cena i AJ Styles pokonali Kevina Owensa i Ruseva.
12 lipca 2002 - Na OVW Summer Series, John Cena pokonał Chrisa Kanyona.
12 lipca 2010 - Na RAW, John Cena zmierzył się z grupą Nexus w Handicap Matchu. Walkę oczywiście przegrał, lecz kiedy po walce miał dostać kolejny łomot, ku zaskoczeniu wszystkich przybył mu na pomoc Sheamus, czyli jego rywal.
13 lipca 2009 - John Cena w drużynie z Triple H'em i Sethem Greenem pokonali grupę Legacy na RAW.
13 lipca 2015 - Rusev pokonał Johna Cenę poprzez dyskwalifikację na RAW, ale tylko dlatego, ponieważ interweniował Kevin Owens.
13 lipca 2016 - John Cena był gospodarzem ESPN ESPY Awards, które odbywało się w Los Angeles.
14 lipca 2008 - Na RAW, John Cena i Cryme Tyme pokonali JBL'a oraz Cody'ego Rhodesa i Teda DiBiasego poprzez dyskwalifikację. Potem doszło do brawlu między Ceną i JBL'em, który przeniósł się na parking. Tam Cena miał zostać zgnieciony przez auto, ale w odpowiednim momencie się zawinął stamtąd.
14 lipca 2013 - Na gali Money in the Bank, John Cena pokonał Marka Henry'ego w walce o pas mistrzowski WWE.
14 lipca 2014 - Na RAW, John Cena w drużynie z Romanem Reignsem pokonali Kane'a, Setha Rollinsa oraz Randy'ego Ortona w Handicap Matchu poprzez dyskwalifikację.
15 lipca 2004 - John Cena tego dnia zmierzył się w Handicap Matchu przeciwko Bookerowi T, Kenzo Suzukiemu oraz Renee Dupree. Starcie w ostateczności przegrał.
15 lipca 2006 - Na Saturday Night Main Event, John Cena pokonał Edge'a w walce o pas mistrzowski WWE, ale poprzez dyskwalifikację, dlatego też pasa nie zdobył.
15 lipca 2013 - John Cena dostał możliwość wyboru swojego rywala na SummerSlam, i z wszystkich gwiazd WWE wybrał Daniela Bryana.
15 lipca 2015 - Na gali Money in the Bank, John Cena pokonał Kane'a, Chrisa Jericho, Miza i Big Showa w Ladder Matchu, dzięki czemu zgarnął walizkę Money in the Bank.
16 lipca 2007 - Na RAW odbyła się konfrontacja słowna pomiędzy Johnem Ceną, a Bobbym Lashleyem, którzy mieli zmierzyć się ze sobą na gali Great American Bash.
16 lipca 2012 - Lider Cenation uratował CM Punka z rąk Big Showa, po czym poinformował go, że wykorzysta walizkę Money in the Bank na 1000 RAW, gdzie obaj zmierzą się ze sobą o pas mistrzowski WWE.
17 lipca 2006 - John Cena zmierzył się z Umagą na RAW, starcie przegrał, ale tylko dlatego, ponieważ wmieszał się w to Edge i Lita.
17 lipca 2011 - Na gali Money in the Bank, John Cena przegrał z CM Punkiem o pas mistrzowski WWE. To właśnie ten pojedynek zyskał maksymalną ilość gwiazdek, czyli pięć.
17 lipca 2015 - do kin weszła komedia Trainwreck, w której jedną z ról odegrał John Cena.
18 lipca 2002 - Na SmackDown, John Cena zdołał pokonać Chrisa Jericho.
18 lipca 2005 - Na RAW, John Cena wziął udział w Lumberjack Matchu przeciwko Snitsky'emu. Mimo, że Chris Jericho wybierał drwali, to i tak John Cena wygrał to starcie.
18 lipca 2007 - John Cena pojawił się na gali OVW Six Flags, gdzie pokonał Lance Cade'a.
18 lipca 2010 - Na gali Money in the Bank, John Cena przegrał z Sheamusem w Steel Cage Matchu o pas mistrzowski WWE. Grupa Nexus nie pozwoliła Cenie wyjść, dlatego przegrał. Po walce, Cena mógł się przynajmniej wyżyć na Michaelu Traverze.
18 lipca 2011 - Lider Cenation miał zostać zwolniony na RAW przez Vince'a McMahon, ale w ostatecznośći do tego nie doszło, ponieważ Vince powstrzymał Triple H.
18 lipca 2012 - John Cena wziął rozwód z Elizabeth Huberdeau.
18 lipca 2016 - Na RAW, The Club w drużynie z The Wyatt Family pokonali Johna Cenę, New Day oraz Big Cassa i Enzo Amore'a.
18 lipca 2017 - John Cena przemawiał w stronę Ruseva przed ich walką na Battleground. I po swoim speechu, i chwilowym wymachiwaniu flagą Stanów Zjednoczonych, został zaatakowany przez Bułgara, który skończył wszystko The Accolade.
18 lipca 2021 - John Cena powrócił na Money in the Bank, gdzie skonfrontował się z mistrzem Universal - Romanem Reignsem.
19 lipca 2002 - Na gali OVW Summer Series, John Cena stanął przed szansą zdobycia pasa OVW, jednak przegrał starcie z Novą.
19 lipca 2010 - John Cena skonfrontował się z Nexusem, gdzie przedstawił swoją ekipę w walce przeciwko nim na SummerSlam.
19 lipca 2015 - Na gali Battleground, John Cena pokonał Kevina Owensa, tym samym obronił pas Stanów Zjednoczonych.
19 lipca 2016 - Epizod SmackDown przyniósł nam starcie Johna Ceny z Luke'm Gallowsem, którego pokonał. Tego samego wieczoru, John Cena został przedraftowany na niebieską tygodniówkę.
19 lipca 2021 - John Cena powrócił na RAW, gdzie zapowiedział, że ma zamiar wyzwać Romana Reignsa o pas Universal na SummerSlam.
20 lipca 2008 - Na gali Great American Bash, John Cena przegrał z JBL'em w New York Parking Lot Brawl Matchu.
20 lipca 2009 - Na RAW, John Cena i Triple H pokonali grupę Legacy w Handicap Matchu.
20 lipca 2014 - Na gali Battleground, John Cena obronił pasa WWE WHC w walce przeciwko Randy'emu Ortonowi, Kane'owi oraz Romanowi Reignsowi.
20 lipca 2015 - Na RAW, John Cena, Randy Orton i Cesaro pokonali Kevina Owensa, Sheamusa i Ruseva w Six-Man Tag Team Matchu.
21 lipca 2002 - John Cena na swojej pierwszej gali PPV - Veangance - odniósł zwycięstwo pokonując Chrisa Jericho.
21 lipca 2008 - John Cena i Cryme Tyme pokonali JBL'a oraz Cody'ego Rhodesa i Teda DiBiasego w rewanżu. Nieco później, Cena przypadkowo uderzył Batistę zamiast JBL'a, co doprowadziło ostatecznie do bijatyki między nimi.
22 lipca 2004 - Na SmackDown, John Cena pokonał Luthera Reignsa, mimo że wmieszał się w to Booker T.
22 lipca 2007 - Na Great American Bash, John Cena pokonał Bobby'ego Lashleya w walce o pas mistrzowski WWE.
22 lipca 2019 - John Cena pojawił się na RAW Reunion, gdzie trochę porapował przy The Usos i Rikishim.
23 lipca 2007 - John Cena i Candice Michelle pokonali Umagę, Lance'a Cade'a oraz Trevora Murdocha na RAW. Tak naprawdę to sam John Cena to zrobił.
23 lipca 2021 - John Cena rzucił oficjalne wyzwanie Romanowi Reignsowi o pas Universal na SummerSlam, ale on postanowił wybrać Finna Balora.
23 lipca 2012 - Na 1000 RAW, John Cena pokonał CM Punka poprzez dyskwalifikację o pas WWE, mimo tego nie zdobył pasa i jako pierwszy w historii nie wykorzystał walizki Money in the Bank. Przegrał, ponieważ interweniował Big Show. Chwilę później pojawił się The Rock, który na końcu został zaatakowany przez CM Punka.
23 lipca 2017 - John Cena pokonał Ruseva w Flag Matchu na gali Battleground.
24 lipca 2006 - Na RAW, John Cena w drużynie z Ric'em Flairem pokonali Edge'a i Johnny'ego Nitro w walce wieczoru.
24 lipca 2016 - Na gali Battleground, John Cena oraz Big Cass i Enzo Amore pokonali Club w Six-Man Tag Team Matchu.
25 lipca 2002 - Na SmackDown, John Cena pokonał Testa w singlowym starciu.
25 lipca 2005 - tego dnia, John Cena wziął udział w 'bitwie kapel'. John Cena wykonał występ na żywo, a Y2J odmówił występu, dlatego też to lider Cenation to wygrał. Tego samego wieczoru, Cena przegrał z Carlito, albowiem sędzią był właśnie Y2J.
25 lipca 2011 - John Cena pokonał Reya Mysterio na RAW, gdzie na szali znalazło się mistrzostwo WWE, i to właśnie lider Cenation został nowym mistrzem.
25 lipca 2017 - Na SmackDown, John Cena skonfrontował się z mistrzem WWE - Jinderem Mahalem. Daniel Bryan na koniec ogłosił, że Cena zmierzy się z Shinsuke Nakamurą o miano pretendenta do tytułu.
26 lipca 2009 - Na gali Night of Champions, Randy Orton pokonał Johna Cenę i Triple H'a w walce o mistrzotwo WWE.
26 lipca 2010 - Mimo, że John Cena skompletował sobie ekipę, która zawalczy z Nexusem na SummerSlam, to tego wieczoru ich drużyna kompletnie się nie mogła zrozumieć.
26 lipca 2016 - Lider Cenation stanął przed szansą zdobycia title shota na pas mistrzowski WWE, lecz przegrał 6-Way Matchu, który wygrał Dolph Ziggler.
27 lipca 2003 - John Cena zmierzył z Undertakerem na gali Veangance, lecz starcie przegrał.
27 lipca 2007 - Na gali OVW Six Flags, John Cena pokonał OVW TV Championa Shawna Spearsa w non-title matchu.
27 lipca 2009 - John Cena wygrał Beat the Clock Challenge na RAW, gdzie pokonał Miza, co pozwoliło mu też uzyskać kolejnego title shota na pas WWE.  
27 lipca 2015 - John Cena bronił pasa Stanów Zjednoczonych na RAW w walce przeciwko Sethowi Rollinsowi, w ostateczności udało mu się wygrać.
28 lipca 2008 - Na RAW, John Cena i Batista pokonali JBLa i Batistę. Po walce natomiast poznaliśmy nowego menadżera RAW, który zestawił Cenę i Batistę na SummerSlam.
28 lipca 2012 - do kin wyszła ostatnia, trzecia część z serii Freda - Camp Fred, gdzie mogliśmy zobaczyć lidera Cenation.
28 lipca 2014 - Na RAW, John Cena pokonał Cesaro w non-title matchu.
28 lipca 2021 - W kinach zadebiutował film The Suicide Squad: Legion Samobójców, gdzie John Cena zagrał rolę Peacemakera.
29 lipca 2004 - John Cena wziął udział w wieloosobowym starciu o zwakowany pas Stanów Zjednoczonych, jednak to Booker T wyszedł z tego zwycięsko, co oznaczało że to on został nowym mistrzem.
29 lipca 2013 - Na RAW, John Cena zdołał pokonać Rybacka w Tables Matchu.
30 lipca 2007 - Na RAW doszło do walki Johna Ceny z Carlito. John Cena przegrał, albowiem swoje w tym zrobił Randy Orton.
30 lipca 2012 - John Cena zmierzył się z Big Showem na RAW, lecz walka zakończyła się poprzez brak rezultatu.
30 lipca 2021- Na SmackDown odbyło się podpisywanie kontraktu na walkę o pas Universal pomiędzy Romanem Reignsem a Finnem Balorem. W całość wmieszał się Corbin, który zaatakował Balora, natomiast jego John Cena, który podpisał kontrakt na walkę na SummerSlam.
31 lipca 2006 - Na RAW, John Cena pokonał Matta Strikera w bardzo szybkim pojedynku. Z rampy przyglądał się mu Edge z Litą.

SIERPIEŃ
1 sierpnia 2002 - John Cena pokonał Rico podczas epizodu SmackDown. Po samej walce, Cena został zaatakowany przez Billy'ego i Chucka.
1 sierpnia 2005 - John Cena pokonał Carlito w walce o pas mistrzowski WWE, gdzie Chris Jericho był sędzią specjalnym. Nim odniósł zwycięstwo, pierw musiał pozbyć się Y2J, który utrudniał mu pojedynek, to pozwoliło mu się skupić na przeciwniku, którego pokonał po FU.
1 sierpnia 2011 - Na RAW doszło do segmentu, w którym Cena i Triple H zapowiadali wyłonienie niekwestionowanego mistrza WWE na SummerSlam.
1 sierpnia 2017 - Podczas SmackDown, John Cena przegrał pojedynek z Shinsuke Nakamurą o miano pretendenta do pasa WWE. Po zejściu SmackDown z anteny, Cena wspomógł Japończyka, który został zaatakowany przez Barona Corbina, który otrzymał Attitude Adjustment na stół komentatorski.
1 sierpnia 2018 - Oficjalnie wszystkie plotki dotyczące powrotu Nikki Belli do Johna Ceny legły w gruzach, oboje rozstali się już na stałe.
2 sierpnia 2008 - JBL, Kane, Ted DiBiase i Cody Rhodes pokonali Johna Cenę, Batistę oraz Cryme Tyme podczas Saturday Night Main Event,
2 sierpnia 2010 - John Cena zmierzył się z Chrisem Jericho na RAW, gdzie przegrany miał opuścić Team WWE w starciu z Nexusem, i tym, który musiał odejść był Y2J.
3 sierpnia 2009 - Na RAW, John Cena pokonał The Miza w Lumberjack Matchu, przez co ten ma zakaz pojawiania się na tygodniówce.
4 sierpnia 2008 - tego dnia, John Cena i Batista zdobyli pasy tag team po tym jak pokonali Teda DiBiasego i Cody'ego Rhodesa na RAW.
5 sierpnia 2004 - Na SmackDown, John Cena pokonał Roba Van Dama o miano pretendenta do pasa Stanów Zjednoczonych.
5 sierpnia 2013 - John Cena w drużynie z Danielem Bryanem i Randy'm Ortonem pokonali The Shield na RAW.
6 sierpnia 2007 - John Cena pokonał Umagę na RAW poprzez dyskwalifikację po tym jak w starcie interweniował Randy Orton oraz Carlito.
6 sierpnia 2012 - Na RAW, John Cena pokonał Daniela Bryana.
7 sierpnia 2003 - Lider Cenation zdołał pokonać Undertakera po wykonaniu FU. Swoje zrobiła wcześniejsza interwencja A-Traina.
7 sierpnia 2006 - John Cena pokonał Viscerę podczas RAW.
8 sierpnia 2002 - Na SmackDown, John Cena pokonał Kurta Angle'a poprzez dyskwalifikację, kiedy to interweniował Chris Benoit. Nieco później doszło do six-man tag team matchu, w którym John Cena, Rey Mysterio i Edge pokonali Kurta Angle'a, Chrisa Benoita i Eddiego Guerrero.
8 sierpnia 2011 - John Cena pokonał Jacka Swaggera na RAW.
8 sierpnia 2017 - Podczas SmackDown doszło do konfrontacji Johna Ceny z Baronem Corbinem, ostatecznie ustalono ich walkę na SummerSlam.
9 sierpnia 2010 - Na RAW doszło do Lumberjack Matchu, w którym John Cena i Wade Barrett mierzyli się z Edge'm i Chrisem Jericho. Skończyło się na tym, że Team WWE się pogodził i stoczył bójkę z Nexusem.
9 sierpnia 2012 - data ta uważana jest za początek związku Johna Ceny z Nikki Bellą, który trwa do dziś.
10 sierpnia 2009 - Randy Orton interweniował w starciu Johna Ceny z Chrisem Jericho na RAW.
11 sierpnia 2008 - John Cena i Batista przegrali z Cody'm Rhodesem i Tedem DiBiasem, przez co stracili wcześniej zdobyte pasy tag team. Oczywiście panowie nie mogli się ze sobą dogadać, dlatego też po walce doszło do bójki.
12 sierpnia 2004 - Na SmackDown, John Cena w drużynie z RVD i Charlie Haasem pokonali Bookera T, Renee Dupree oraz Reignsa w Summer Games Relay.
13 sierpnia 2007 - W walce wieczoru RAW, John Cena w drużynie z Umagą pokonał Randy'ego Ortona oraz Carlito.
13 sierpnia 2012 - Na RAW, John Cena i CM Punk pokonali Big Showa i Daniela Bryana w tag team matchu.
13 sierpnia 2021 - Podczas SmackDown doszło do konfrontacji słownej pomiędzy Johnem Ceną a Romanem Reignsem przed ich walką na SummerSlam.
14 sierpnia 2003 - John Cena zmierzył się z jednonogim Zachem Gowenem, którego pokonał bez większych problemów.
14 sierpnia 2006 - Edge i Lita odwiedzili dom Johna Ceny, gdzie jego ojciec otrzymał liścia od mistrza WWE. Tego samego wieczoru, Cena zaatakował Edge'a, kiedy ten toczył pojedynek z Carlito.
14 sierpnia 2011 - Na SummerSlam, CM Punk pokonał Johna Cenę, dzięki czemu stał się niekwestionowanym mistrzem WWE.
15 sierpnia 2001 - John Cena jako The Prototype w drużynie z Rico i Jerome Crony pokonali B.J. Payne'a, Damiena i Connie Swaila podczas epizodu OVW.
15 sierpnia 2004 - Na SummerSlam, John Cena pokonał Bookera T w pierwszym starciu 5 of the Best Matchu o pas Stanów Zjednoczonych.
15 sierpnia 2005 - John Cena pokonał Chrisa Jericho i Carlito w Handicap Matchu na RAW.
15 sierpnia 2010 - Na SummerSlam, Team WWE pokonał grupę Nexus. John Cena był jedynym, który przetrwał.
15 sierpnia 2011 - Lider Cenation uratował Reya Mysterio z opresji, albowiem został zaatakowany przez Alberto Del Rio na RAW.
15 sierpnia 2017 - Na SmackDown, John Cena pokonał Jindera Mahala poprzez dyskwalifikację. W walce interweniował Baron Corbin, który następnie wykorzystał walizkę Money in the Bank. Niestety nieskutecznie, ponieważ przyczynił się do tego John Cena.
16 sierpnia 2010 - Na RAW, John Cena pokonał Darrena Younga.
16 sierpnia 2016 - John Cena pokonał Alberto Del Rio podczas epizodu SmackDown.
17 sierpnia 2002 - Podczas Velocity, John Cena pokonał Reverend D-Vona.
17 sierpnia 2008 - Na SummerSlam, Batista pokonał Johna Cenę w ''First Time Ever'' Matchu.
17 sierpnia 2009 - John Cena i Randy Orton pokonali Big Showa i Chrisa Jericho na RAW. Od razu po walce, Cena otrzymał RKO od Ortona.
17 sierpnia 2014 - Brock Lesnar zniszczył Johna Cenę podczas SummerSlam, gdzie wymierzył mu 16 german suplexów, to pozwoliło mu także zdobyć pas WWE.
18 sierpnia 2007 - Na Saturday Night Main Event, John Cena pokonał Carlito po wykonaniu STF. Po walce, John został zaatakowany przez Ortona, i w wyniku tego  otrzymał RKO na krzesełko.
18 sierpnia 2008 - John Cena pokonał Teda DiBiasego i Cody'ego Rhodesa w Handicap Matchu na RAW.
18 sierpnia 2013 - Na SummerSlam, John Cena został pokonany przez Daniela Bryana, tym samym stracił pas mistrzowski WWE
19 sierpnia 2012 - Podczas SummerSlam, CM Punk pokonał Johna Cenę i Big Showa o pas mistrzowski WWE.
19 sierpnia 2013 - John Cena poinformował podczas RAW, że musi udać się na przerwę, ponieważ czeka go operacja kontuzjowanego łokcia.
20 sierpnia 2006 - Na SummerSlam, Edge pokonał Johna Cenę o pas mistrzowski WWE. Swoje zrobiła przy tym Lita, która podała kastet swojemu chłopakowi.
20 sierpnia 2007 - Lider Cenation pokonał Snitsky'ego poprzez dyskwalifikację, gdzie otrzymał dwukrotnie RKO od Randy'ego Ortona.
20 sierpnia 2015 - Przy współpracy z fundacją Make-A-Wish, John Cena tego dnia spełnił 500 marzenie chorego dziecka.
20 sierpnia 2017 - Na SummerSlam, John Cena pokonał w openrze Barona Corbina.
20 sierpnia 2021 - Podczas SmackDown doszło do ostatniej konfrontacji Johna Ceny z Romanem Reignsem przed SummerSlam.
21 sierpnia 2003 - Na SmackDown, John Cena i A-Train pokonali Undertakera oraz Orlando Jordana.
21 sierpnia 2005 - Na SummerSlam, lider Cenation pokonał Chrisa Jericho w walce o pas mistrzowski WWE.
21 sierpnia 2006 - John Cena zaatakował Edge'a w trakcie jego pojedynku z Jeffem Hardym. Po tym jak się skończyły reklamy, mamy kontynuację ich brawlu, który kończy się tym, że Edge zostaje wrzucony do rzeki.
21 sierpnia 2016 - AJ Styles pokonał Johna Cenę w singlowym starciu na SummerSlam.
21 sierpnia 2017 - John Cena powrócił na RAW, gdzie w drużynie z Romanem Reignsem pokonali The Miza i Samoa Joe.
21 sierpnia 2021 - Na SummerSlam, Roman Reigns pokonał Johna Cenę o pas Universal. Po zakończeniu gali, lider Cenation został zaatakowany przez powracającego Brocka Lesnara.
22 sierpnia 2001 - The Damaja i Rob Conway pokonali The Prototype'a i Rico podczas gali OVW.
22 sierpnia 2005 - John Cena pokonał Chrisa Jericho w ''You're Fired'' Matchu, przez co Y2J musiał się pożegnać z federacją.
22 sierpnia 2011 - Na RAW, John Cena pokonał CM Punka, dzięki czemu zyskał miano pretendenta do pasa WWE.
23 sierpnia 2009 - Na SummerSlam, Randy Orton pokonał Johna Cenę dzięki wielokrotnemu ''szczęściu'', co pozwoliło mu zachować pas WWE.
23 sierpnia 2010 - The Miz pokonał Johna Cenę poprzez dyskwalifikację, po tym jak w starciu interweniował Daniel Bryan.
23 sierpnia 2015 - Seth Rollins pokonał Johna Cenę w ''champion for champion'' matchu, co pozwoliło mu zostać nowym mistrzem Stanów Zjednoczonych. Udało mu się to dzięki Johnowi Stewartowi, który interweniował w pojedynku.
24 sierpnia 2009 - Podczas RAW, John Cena nie pozwolił Ortonowi uciec z opresji, kiedy to DX i Vince McMahon mieli nad nim przewagę. Orton otrzymał Sweet Chin Music, a następnie Attitude Adjustment od Johna Ceny, a Vince wykonał zwycięski pinfall.
24 sierpnia 2015 - Lider Cenation zemścił się na Johnie Stewartcie, przez którego przegrał na SummerSlam z Sethem Rollinsem, wykonując na nim Attitude Adjustment.
25 sierpnia 2008 - GM RAW - Mike Adamle ogłosił, że John Cena odniósł kontuzję pleców po walce z Batistą na SummerSlam.
25 sierpnia 2014 - Podczas RAW doszło do walki Johna Ceny z Brayem Wyattem. Jako, że doszło do interwencji, powstał pojedynek drużynowy, w którym John Cena, Big Show i Mark Henry pokonali The Wyatt Family.
26 sierpnia 2004 - Booker T pokonał Johna Cenę na SmackDown w ich drugim pojedynku 5 of the Best o pas Stanów Zjednoczonych, dzięki czemu wyrównał bilans zwycięstw.
26 sierpnia 2007 - Na SummerSlam, John Cena pokonał Randy'ego Ortona, tym samym obronił pas mistrzowski WWE.
27 sierpnia 2007 - Podczas RAW odbył się pojedynek Johna Ceny z King Bookerem. Walka zakończyła się brakiem rezultatu, albowiem zjawił się Orton, który wyciągnął ojca Ceny z widowni, po czym miał dla niego punt kicka.
27 sierpnia 2012 - John Cena stoczył pojedynek z Mizem na RAW, gdzie bez większych problemów go pokonał.
27 sierpnia 2021 - Na platformę Hulu trafił film Vacation Friends, w którym zagrał oczywiście John Cena.
28 sierpnia 2003 - Na SmackDown, Eddie Guerrero pokonał Johna Cenę poprzez dyskwalifikację, tym samym obronił pas Stanów Zjednoczonych.
28 sierpnia 2006 - John Cena pokonał Chrisa Mastersa poprzez dyskwalifikację, po tym jak interweniował Edge.
28 sierpnia 2017 - Podczas RAW, John Cena i Roman Reigns pokonali Karla Andersona i Luke'a Gallowsa.
29 sierpnia 2002 - John Cena przegrał na SmackDown z D-Von Dudley'em.
29 sierpnia 2011 - Na RAW, John Cena i Sheamus pokonali Marka Henry'ego i Christiana.
30 sierpnia 2010 - Nexus pokonał drużynę RAW w walce eliminacyjnej, gdzie jedynym przetrwanym był Wade Barrett
30 sierpnia 2011 - Podczas specjalnego epizodu SmackDown, John Cena pokonał Wade'a Barretta.
31 sierpnia 2009 - John Cena był sędzią specjalnym w walce Randy'ego Ortona z Cody'm Rhodesem na RAW, jednak to wszystko była wcześniej zaplanowana intryga, na której zarówno on, jak i później DX ucierpiało.

WRZESIEŃ
1 września 2014 -  John Cena w drużynie z Romanem Reignsem i Chrisem Jericho pokonali Randy'ego Ortona, Kane'a i Setha Rollinsa na RAW.
2 września 2004 - John Cena, Rob Van Dam i Rey Mysterio pokonali Bookera T, Renee Dupree i Kenzo Suzuki na SmackDown.
3 września 2007 - John Cena wyładował swoją wściekłość na Williamie Regalu, kończąc wszystko STF poza ringiem.
3 września 2012 - Na RAW, John Cena pokonał Alberto Del Rio w Falls Count Anywhere Matchu.
4 września 2002 - John Cena zawitał do OVW na galę ''Fall Brawl'', gdzie przegrał pojedynek z Novą o pas OVW.
4 września 2003 - John Cena tego dnia skopał dupę Eddiemu Guerrero, po czym zawinął mu low-ridera.
4 września 2006 - Randy Orton, Edge i Lita pokonali Johna Cenę, Carlito i Trish Stratus na RAW.
4 września 2017 - Na RAW, John Cena pokonał Jasona Jordana.Po samej walce skonfrontował się słownie z Romanem Reignsem.
5 września 2005 - John Cena zmierzył się z Tysonem Tomko, którego rzecz jasna pokonał. Po walce jednak, Cena został zaatakowany przez Kurta Angle'a, który miał dla niego Angle Slam na schodki.
5 września 2011 - Podczas RAW, John Cena, Alex Riley, Sheamus i John Morrison pokonali Wade'a Barretta, Dolpha Zigglera, Jacka Swaggera i Christiana.
5 września 2014 - Na SmackDown, John Cena, Roman Reigns, Chris Jericho, Mark Henry i Big Show pokonali Braya Wyatta, Luke'a Harpera, Ericka Rowana, Kane'a i Setha Rollinsa.
6 września 2010 - John Cena pokonał Justina Gabriela na RAW po wykonaniu Attitude Adjustment z narożnika.
7 września 2002 - Podczas Velocity, John Cena pokonał Chavo Guerrero.
7 września 2009 - Na RAW, John Cena pokonał Cody'ego Rhodesa poprzez dyskwalifikację, albowiem interweniował Randy Orton.
7 września 2015 - John Cena w drużynie z Prime Time Players pokonali Setha Rollinsa i New Day na RAW.
8 września 2014 - Na RAW doszło do konfrontacji Johna Ceny z Paulem Heymanem, któremu kazał przyprowadzić Brocka Lesnara na kolejny epizod RAW, jeżeli tego nie zrobi, Heyman będzie musiał walczyć z nim.
9 września 2016 - Podczas live eventu WWE w Manili, John Cena pokonał Big Showa po Attitude Adjustment.
10 września 2007 - Mimo, że John Cena miał zakaz wchodzenia na arenę, pojawił się po to, aby zemścić się na Randy'm Ortonie.
10 września 2010 - w kinach pojawił się film Legendary, gdzie jedną z ról odegrał John Cena.
11 września 2003 - Eddie Guerrero pokonał Johna Cenę w Latino Street Fight Matchu na SmackDown, dzięki pomocy powracającego Chavo Guerrero.
11 września 2006 - Na RAW, John Cena w drużynie z Jeffem Hardym i Carlito pokonali Randy'ego Ortona, Edge'a i Johnny'ego Nitro.
11 września 2017 - John Cena pokonał Brauna Strowmana poprzez dyskwalifiakcję, po tym jak ten wykonał na nim running powerslam na schodki.
12 września 2005 - Na RAW, John Cena pokonał Kurta Angle oraz Tysona Tomko w Handicap Matchu.
12 września 2011 - W walce wieczoru RAW, John Cena w drużynie z Bretem Hartem pokonali Alberto Del Rio i Ricardo Rodrigueza.
13 września 2009 - John Cena pokonał Randy'ego Ortona o pas mistrzowski WWE w I Quit Matchu na gali Breaking Point.
13 września 2010 - Randy Orton pokonał Johna Cenę w Tables Matchu, kiedy to skontrował Attitude Adjustment na RKO.
13 września 2016 - John Cena i Dean Ambrose pokonali AJ Stylesa i The Miza na SmackDown.
14 września 2015 - Na RAW, John Cena i Sting pokonali Setha Rollinsa i Big Showa w tag team matchu.
15 września 2014 - John Cena skonfrontował się z Paulem Heymanem na RAW, gdzie domagał się Brocka Lesnara. Jako, ze nie mógł się go doczekać, wziął ze sobą Heymana i zamknął w pomieszczeniu, które było pilnowane przez Khaliego. W późniejszym segmencie, Cena wziął go i wrócił do ringu, i tutaj w końcu się doczekał Lesnara. Doszło oczywiście do brawlu, który został przerwany przez gwiazdy WWE.
16 września 2001 - Prototype i Rico pokonali Seana Caseya i Chrisa Michaelsa, dzięki czemu zachowali pasy tag team OVW.
16 września 2004 - Na SmackDown, John Cena pokonał Bookera T, dzięki czemu wyrównał bilans na 2-2 w 5 of the Best Matchu o pas Stanów Zjednoczonych.
16 września 2007 - Na Unforgiven, John Cena pokonał Randy'ego Ortona poprzez dyskwalifikację, do której sam doprowadził. Orton próbował ponownie wymierzyć ojcu Ceny kopniaka w głowę, ale tym razem tak się nie stało. Cena przeszedł do STF, a ojciec Ceny wymierzył Ortonowi kopniaka w głowę.
16 września 2012 - Na Night of Champions, John Cena stoczył pojedynek z CM Punkiem o pas WWE, gdzie walka ostatecznie skończyła się remisem.
17 września 2006 - Na Unforgiven, John Cena pokonał Edge'a o pas mistrzowski WWE w TLC Matchu.
17 września 2007 - Lider Cenation pokonał Santino Marellę poprzez dyskwalifikację, albowiem interweniował Randy Orton.
17 września 2012 - Podczas RAW, John Cena w drużynie z Sheamusem pokonali CM Punka i Alberto Del Rio.
18 września 2003 - John Cena rapował tego dnia z dachu areny, na którym odbywało się SmackDown.
18 września 2005 - Na Unforgiven, Kurt Angle pokonał Johna Cenę, kiedy to lider Cenation zaatakował swojego rywala pasem. Na koniec, Angle otrzymał FU na stół komentatorski.
18 września 2006 - Edge, Trevor Murdoch i Lance Cade pokonali Johna Cenę, Triple H'a i Shawna Michaelsa poprzez dyskwalifikację na RAW.
18 września 2010 - do kin weszła pierwsza część filmu Fred: The Movie, gdzie gościnnie wystąpił John Cena.
18 września 2011 - Podczas Night of Champions, John Cena zdobył pas mistrzowski WWE w walce przeciwko Alberto Del Rio.
19 września 2002 - Na SmackDown, John Cena podjął się walki z Brockiem Lesnarem, lecz w ostatecznym rozrachunku odniósł porażkę.
19 września 2005 - John Cena, Matt Hardy, Shawn Michaels i Big Show pokonali Kurta Angle'a, Edge'a, Chrisa Mastersa i Snitsky'ego na RAW.
19 września 2010 - Randy Orton wygrał Six-Pack Challenge o pas mistrzowski WWE, w którym udział brał także John Cena.
19 września 2011 - John Cena w drużynie z CM Punkiem pokonał The Miza i R-Trutha.
20 września 2010 - Na RAW, John Cena pokonał grupę Nexus w Gauntlet Matchu. Generalnie przy czwartym zawodniku, Cena został zaatakowany przez całą grupę.
20 września 2015 - Podczas Night of Champions, John Cena pokonał Setha Rollinsa, dzięki czemu odzyskał pas Stanów Zjednoczonych.
20 września 2016 - Dean Ambrose pokonał Johna Cenę na SmackDown.
21 września 2009 - John Cena i Randy Orton podpisali kontrakt na walkę o pas WWE na Hell in a Cell. Nieco później doszło do walki drużynowej, w której Randy Orton, Chris Jericho i Big Show pokonali Johna Cenę, MVP i Marka Henry'ego.
21 września 2014 - Na Night of Champions, John Cena pokonał Brocka Lesnara o pas WWE, ale poprzez dyskwalifikację, co oznaczało, że tytuł nie zmienił właściciela. W walce interweniował Seth Rollins.
21 września 2015 - Na RAW, John Cena bronił pasa Stanów Zjednoczonych w starciu przeciwko Sethowi Rollinsowi, którego oczywiście pokonał.
22 września 2006 - John Cena podziękował Theodorowi Longowi na zapleczu SmackDown za pomoc, i obaj ustalili, że ten zjawi się na kolejnym epizodzie i stoczy pojedynek.
22 września 2014 - John Cena pokonał Randy'ego Ortona poprzez dyskwalifikację na RAW.
24 września 2007 - Coachman chciał pozbawić Johna Cenę pasa WWE, lecz Vince McMahon na to nie pozwolił. Ustalił jednak Tables Match, w którym Cena był oczywiście górą.
24 września 2017 - Roman Reigns pokonał Johna Cenę podczas gali No Mercy.
25 września 2002 - John Cena przegrał z Kenny'm Bolinem w starciu, w którym przegrany musiał opuścić Ohio Valley Wrestling.
25 września 2003 - Lider Cenation sprowokował na SmackDown bijatykę z Kurtem Anglem, która ostatecznie skończyła się ucieczką Johna Ceny i gonitwą Kurta.
25 września 2006 - Podczas RAW doszło do walki Johna Ceny z...Litą. Tyle, że John Cena miał związaną jedną rękę, i do tego był to No Holds Barred Matchu. Dzięki małej pomocy wygrał ten pojedynek. Po samej walce, Cena został zaatakowany przez Bookera, Finlaya i Regala.
25 września 2013 - WWE wydało w tym dniu nową grę mobilną John Cena Fast Lane, gdzie oczywiście znalazła się postać Johna Ceny.
26 września 2005 - Carlito i Chris Masters pokonali Johna Cenę i Shawna Michaelsa w Tables Matchu.
26 września 2011 - John Cena toczył walkę z Christianem na RAW, gdzie w trakcie ich pojedynku doszło do bijatyki Punka z Del Rio. Generalnie skończyło się na tym, że Meksykanin zniszczył ich krzesełkiem.
27 września 2010 - Edge pokonał Johna Cenę podczas RAW, jednak jako, że noga Ceny była na linie podczas pinu, walka została wznowiona, i to pozwoliło mu przejść do STF i wygrać pojedynek.
28 września 2002 - Podczas Velocity, John Cena pokonał Reverend D-Vona.
28 września 2009 - John Cena wziął udział w Gauntlet Matchu, gdzie pokonał poprzez dyskwalifikację Chrisa Jericho i Big Showa. Ostatnim zawodnikiem był Randy Orton, ale skończyło się na tym, że w dół poszła klatka Hell in a Cell, a co za tym szło, była walka na szczycie, gdzie Orton wyłapał Attitude Adjustment.
28 września 2015 - Na RAW, New Day pokonali Johna Cenę i Dudley Boyz w 6-Man Tag Team Matchu. Jeszcze przed tą walką, Cena walczył z Xavierem Woodsem, lecz doszło do interwencji, stąd też taki pojedynek drużynowy.
29 września 2006 - Na SmackDown, John Cena, Batista i Bobby Lashley pokonali Kinga Bookera, Finlaya i Williama Regala.
29 września 2014 - John Cena i Dean Ambrose pokonali Kane'a i Randy'ego Ortona poprzez dyskwalifikację na RAW.


PAŹDZIERNIK
1 października 2007 -  John Cena doznał kontuzji klatki piersiowej podczas walki z Mr. Kennedy'm. Mimo tego, był w stanie dokończyć pojedynek i wygrać, a nawet przyjąć jeszcze RKO od Randy'ego Ortona na stół komentatorski.
1 października 2010 - Lider Cenation zmierzył się z Kane'm w Lumberjack Matchu na SmackDown, gdzie drwalami była grupa Nexus. Walka zakończyła się brakiem rezultatu, ze względu na próbę ataku Nexusa na Cenę.
2 października 2003 - Na SmackDown, John Cena w drużynie z Brockiem Lesnarem pokonali Kurta Angle'a i Undertakera. Cena znokautował Kurta swoim łańcuchem.
2 października 2006 - Na RAW, John Cena pokonał Edge'a w Steel Cage Matchu o pas WWE, przy małej pomocy grupy DX.
2 października 2007 - Vince McMahon poinformował podczas gali ECW, że z powodu dłuższej przerwy Johna Ceny, pas mistrzowski WWE został mu odebrany.
2 października 2009 - SmackDown obchodziło tego dnia swoje 10-lecie, i też z tego powodu doszło do wielkiego tag team matchu, w którym John Cena, Undertaker, Shawn Michaels i Triple H pokonali Randy'ego Ortona, Cody'ego Rhodesa, Teda DiBiasego i CM Punka.
2 października 2011 - Na Hell in a Cell, Alberto Del Rio pokonał Johna Cenę i CM Punka w walce o pas WWE, w Hell in a Cell Matchu. Po walce, Miz i R-Truth brutalnie zaatakowali trójkę zawodników, ale też i sędziów. 
3 października 2004 - John Cena pokonał Bookera T na gali No Mercy, dzięki czemu udało mu się zdobyć pas Stanów Zjednoczonych.
3 października 2005 - Podczas WWE RAW Homecoming, John Cena pokonał Erica Bischoffa w starciu, gdzie na szali znalazł się pas WWE. Po samej walce doszło do ogromnego brawlu między RAW a SmackDown.
3 października 2006 - w kinach zadebiutował pierwszy film z Johnem Ceną w roli głównej - The Marine.
3 października 2010 - John Cena przegrał z Wade'm Barrettem na gali Hell in a Cell, i zgodnie z tym, że przegrał, musiał dołączyć do Nexusa. 
3 października 2014 - Na SmackDown, John Cena w drużynie z Deanem Ambrosem zmierzyli się z Kane'm i Randy'm Ortonem. Walka zakończyła się zwycięstwem face'ów poprzez dyskwalifikację.
3 października 2015 - Podczas gali nagrywanej na żywo w Madison Square Garden, John Cena pokonał Setha Rollinsa w Steel Cage Matchu.
4 października 2009 - Na gali Hell in a Cell, John Cena bronił pasa mistrzowskiego WWE w Hell in a Cell  Matchu przeciwko Randy'emu  Ortonowi. Niestety przegrał pojedynek, a co za tym idzie, stracił tytuł.
4 października 2010 - Nexus zaprezentował na RAW swojego nowego członka, Johna Cenę. Nieco później, Cena w drużynie z Michaelem Tarverem przegrali z Markiem Henrym i Evanem Bournem. John nie był w ogóle zainteresowany pojedynek, po samym starciu zwyczajnie zniszczył swojego nowego kolegę. W walce wieczoru odbył się Battle Royal o miano pretendenta do pasa WWE. W finałowej dwójce został John Cena i Wade Barrett. Lider Nexusa kazał Cenie opuścić ring, co oczywiście musiał uczyć, i w ten sposób przegrał pojedynek.
4 października 2011 - Na RAW, John Cena, CM Punk, Sheamus, Kofi Kingston i Evan Bourne pokonali Alberto Del Rio, Christiana, Cody'ego Rhodesa, Dolpha Zigglera, Jacka Swaggera i Davida Otungę. 
5 października 2009 - John Cena i Randy Orton postanowili stoczyć swój ostatni pojedynek w swojej długiej rywalizacji, dlatego też podpisali kontrakt na RAW, na Iron Man Match podczas gali Bragging Rights.
5 października 2015 - Na RAW, John Cena zorganizował US Open Challenge, na który odpowiedział Big E. Mimo małych trudności, to lider Cenation wyszedł zwycięsko z tego pojedynku.
6 października 2014 - Podczas RAW doszło do Handicap Matchu, w którym John Cena pokonał Randy'ego Ortona, Kane'a i Setha Rollinsa poprzez dyskwalifikację.
7 października 2004 - Lider Cenation stracił pas Stanów Zjednoczonych podczas SmackDown na rzecz debiutującego Carlito, który zaatakował go jego własnym łańcuchem.
9 października 2003 - Kurt Angle wyzwał Johna Cenę na Battle Rap, który zakończył się atakiem ze strony byłego mistrza olimpijskiego.
9 października 2006 - W walce wieczoru RAW, John Cena zmierzył się z Undertakerem. Sama walka długo nie trwała, ponieważ doszło do wielu interwencji. W ostatecznym rozrachunku to John Cena stał jako jedyny na nogach.  
10 października 2002 - Podczas SmackDown, John Cena wziął udział w turnieju o pasy tag team, gdzie w drużynie z Billym Kidmanem przegrał pojedynek z Kurtem Angle'm i Chrisem Benoitem.
10 października 2005 - Kurt Angle, Carlito i Edge pokonali Johna Cenę, Shawna Michaelsa i Big Showa na RAW.  
10 października 2011 - John Cena, CM Punk i Sheamus okazali się jedynymi zawodnikami, którzy stanęli za Triple H'em, reszta się odwróciła i nie pojawiła. Jako, że show musiało trwać, została ustalona walka. John Cena zmierzył się z Sheamusem, CM Punk był komentatorem, a Triple H sędzią. Wszystko zostało w trakcie przerwane przez Vince'a McMahona.
11 października 2004 - WWE poinformowało, że John Cena został ranny w momencie, kiedy znajdował się w jednym z barów w Bostonie. Wszystko to oczywiście work, który miał wypisać Johna z TV.
11 października 2010 - The Miz pokonał Johna Cenę na RAW w walce o miano kapitana Teamu RAW na Bragging Rights. Po walce, Husky Harris i Michael McGillicutty zaatakowali Johna Cenę. 
12 października 2009 - Lider Cenation wziął udział w triple threat matchu przeciwko Cody'emu Rhodesowi i Tedemu DiBiasemu, gdzie na szali było miejsce w drużynie RAW na gali Bragging Rights. Wygrać udało się Rhodesowi. 
12 października 2015 - Na RAW, John Cena pokonał Dolpha Zigglera w swoim US Open Challenge o pas Stanów Zjednoczonych.
12 października 2020 - John Cena i Shay Shariatzadeh wzięli ze sobą ślub!
13 października 2006 - tego dnia doszło do premiery The Marine w kinach.
13 października 2014 - John Cena w drużynie z Deanem Ambrose'em pokonali Goldusta i Stardusta oraz braci Usos w 3-way tag team matchu. Jeszcze tego samego wieczoru, Dean Ambrose pokonał Johna Cenę w No Holds Barred Contract on a Pole Matchu.
16 października 2003 - Podczas SmackDown, John Cena skonfrontował się z Kurtem Angle'm, gdzie lider Cenation ponownie oberwał.
16 października 2006 - Podczas RAW, John Cena po segmencie z Kevinem Federline'm, wymierzył mu FU, przez co narobił trochę zamieszania w mediach.  
17 października 2002 - John Cena pokonał Billy'ego Kidmana na SmackDown.
17 października 2011 - Na RAW, John Cena i Jim Ross pokonali Alberto Del Rio i Michaela Cole'a. Po walce, Del Rio zaatakował Cenę, ale skończyło się na tym, że wpadł pod Attitude Adjustment. Chwilę później oberwał schodkami, po czym Cena zaczął liczyć do 10. Następnie poinformował Del Rio, że na Vengeance zmierzą się w Last Man Standing Matchu.
18 października 2010 - John Cena w drużynie z Randy'm Ortonem pokonali Husky'ego Harrisa i Michaela McGillicutty'ego. Po samej walce, Nexus zaatakował Ortona, a Barrett kazał Cenie się przyglądać.
19 października 2003 - Na gali No Mercy, John Cena poddał się po Ankle Locku, co oznaczało porażkę z Kurtem Angle'm.
19 października 2009 - Na RAW, John Cena odbył swój 'ostatni' pojedynek na tygodniówce przed galą Bragging Rights. Niestety przegrał z Triple H'em.
19 października 2015 - The New Day pokonali Johna Cenę i Dudley Boyz podczas RAW. 
20 października 2006 - John Cena wspomógł Batistę na SmackDown, kiedy ten został zaatakoway przez Finlaya i Big Showa w trakcie walki z Bookerem T.
20 października 2014 - Podczas RAW doszło do handicap matchu, w którym John Cena i Dean Ambrose przegrali z Sethem Rollinsem, Randy'm Ortonem i Kane'm.
21 października 2011 - tego dnia doszło do premiery filmu Reunion z udziałem Johna Ceny.
22 października 2011 - w kinach zadebiutowała druga część filmu z serii Freda, z gościnnym występem Johna Ceny.
23 października 2003 - John Cena w drużynie z A-Trainem zmierzył się z Kurtem Angle'm i Chrisem Benoitem na SmackDown. Walka zakończyła się brakiem rezultatu, albowiem pomiędzy Benoitem a Angle'm doszło do sprzeczki.
23 października 2006 - Na RAW, John Cena pokonał Johnny'ego Nitro w non-title matchu, gdzie przy ringu znajdował się Kevin Federline.  
23 października 2011 - John Cena przegrał na Vengeance z Alberto Del Rio o pas mistrzowski WWE. Przegrał przez Miza i R-Trutha, którzy interweniowali w tym pojedynku.
24 października 2002 - Na SmackDown doszło do rewanżu między Johnem Ceną, a Billym Kidmanem. Tym razem wygrał Kidman, lecz na samym końcu to Cena był zwycięski, albowiem brutalnie zaatakował swojego przeciwnika. 
24 października 2005 - Kurt Angle pokonał Johna Cenę w non-title matchu, gdzie sędzią  specjalnym był Mick Foley. Generalnie decyzja sędziowska była taka, że John Cena się poddał, jednak wszystko było ukartowane przez Angle'a i Bischoffa.
24 października 2010 - John Cena i David Otunga pokonali Drew McIntyre'a i Cody'ego Rhodesa o pasy tag team. W walce wieczoru, Cena był obok ringu w walce o pas WWE. Interweniował w niej, przez co Wade Barrett przegrał z Randy'm Ortonem. Na koniec Cena otrzymał RKO od Ortona.
24 października 2011 - John Cena miał się zrewanżować na Mizie i R-Truthie na RAW, lecz w trakcie handicap matchu doszło do dyskwalifikacji. W efekcie John Cena otrzymał Skull Crushing Finale i Lie Detector. John Laurinaitis ogłosił więc tag team match na Survivor Series, gdzie Cena mógł wybrać sobie partnera, i wybrał...The Rocka.
25 października 2009 - Na gali Bragging Rights, John Cena pokonał Randy'ego Ortona w Iron-Man Matchu o pas mistrzowski WWE, stosunkiem 6-5. To pozwoliło mu zostać po raz kolejny WWE Championem.
25 października 2010 - John Cena i David Otunga stracili pasy tag team na rzecz Heatha Slatera i Justina Gabriela. Barrett kazał Otundze się podłożyć, stąd przegrany pojedynek. Nieco później, Cena zmierzył się z Ortonem, i tutaj interweniował Wade Barrett. Na szali była generalnie stypulacja, i Barrett zadecydował, że Cena będzie sędzią specjalnym na Survivor Series. Jeśli Wade wygra, odejdzie z Nexusa, jeśli natomiast przegra, będzie musiał odejść z WWE.
25 października 2015 - Na Hel in a Cell odbył się US Open Challenge Johna Ceny, na który odpowiedział powracający Alberto Del Rio. Ku zaskoczeniu wielu, to Meksykanin wygrał, tym samym stał się nowym mistrzem Stanów Zjednoczonych.
26 października 2014 - Lider Cenation pokonał Randy'ego Ortona w Hell in a Cell Matchu o miano pretendenta do pasa WWE. 
27 października 2001 - Podczas gali OVW, John Cena jako Prototype w drużynie z Rico odniósł porażkę przeciwko Randy'emu Ortonowi i Markowi Henry'emu.
27 października 2006 - Na SmackDown, John Cena i Batista pokonali Big Showa i Kinga Bookera.
27 października 2013 - John Cena pokonał Alberto Del Rio o pas wagi ciężkiej na gali Hell in a Cell, dzięki czemu zdobył ten tytuł po raz trzeci w karierze.
27 października 2014 - Na RAW, John Cena pokonał Setha Rollinsa poprzez dyskwalifikację.
28 października 2013 - Damien Sandow zrealizował swój kontrakt Money in the Bank na Johnie Cenie, wcześniej go atakując, mimo tego i tak przegrał pojedynek, a lider Cenation zachował pas WWE.
30 października 2002 - John Cena zawitał ponownie do OVW, gdzie w drużynie z Charlie Haasem i Big Bossmanem pokonali Lance Cade'a, Seana O'Haire'a i Rene Dupree.
30 października 2003 - Na SmackDown, John Cena i A-Train przegrali z Chrisem Benoitem i Kurtem Angle'm.
30 października 2006 - Podczas RAW fani wybrali rywala Johna Ceny, a był nim..Jonathan Coachman. Oczywiście wygrał lider Cenation.
31 października 2005 - Na RAW doszło do walki Johna Ceny z Shawnem Michaelsem, która zakończyła się interwencją Kurta Angle'a.
31 października 2011 - The Rock pojawił się via satellite i zaakceptował zaproszenie Johna Ceny. Tego samego wieczoru, Cena pokonał Miza poprzez STF. Po samej walce, R-Truth otrzymał Attitude Adjustment.

LISTOPAD
1 listopada 2005 - Na Taboo Tuesday, John Cena pokonał Kurta Angle'a i Shawna Michaelsa w walce o pas mistrzowski WWE.
1 listopada 2010 - Randy Orton i R-Truth pokonali Wade'a Barretta i Davida Otungę na RAW, natomiast John Cena był sędzią specjalnym tego pojedynku.
1 listopada 2013 - Podczas SmackDown, John Cena w drużynie z Cody'm Rhodesem i Goldustem pokonali Damiena Sandowa, Jacka Swaggera oraz Cesaro.
2 listopada 2009 - Chris Jericho pokonał Johna Cenę i Big Showa w triple threat matchu na RAW.
4 listopada 2013 - Na RAW doszło do rewanżu ze SmackDown, gdzie John Cena, Goldust i Cody Rhodes ponownie pokonali Damiena Sandowa, Jacka Swaggera i Cesaro.
5 listopada 1999 - John Cena zadebiutował UPW, gdzie pokonał Funky Billy Kima oraz Troubled Youth w handicap matchu. Oczywiście pod nazwą The Prototype.
5 listopada 2006 - Na Cyber Sunday, fani zdecydowali że na szali znajdzie się pas wagi ciężkiej, który należał do Bookera T, i tak też to on wygrał pojedynek, w którym udział wziął John Cena i Big Show.
5 listopada 2012 - Podczas RAW, John Cena i Ryback pokonali CM Punka i Dolpha Zigglera w tag team matchu.
6 listopada 2003 - Lider Cenation pokonał Reya Mysterio na SmackDown po FU. Po samej walce, Heyman chciał, aby John dołączył do drużyny Brocka Lesnara, lecz ten nie był tym zainteresowany. Przez to mu się oczywiście oberwało.
6 listopada 2006 - Kevin Federline wyzwał Johna Cenę na pojedynek podczas RAW 1 stycznia w Miami. Tego samego wieczoru John przyjął wyzwanie, po którym wymierzył reporterowi FU.
7 listopada 2005 -
John Cena w drużynie z Shawnem Michaelsem przegrał pojedynek przeciwko Kurtowi Angle'owi i Chrisowi Mastersowi. Doszło do dyskwalifikacji, do której doprowadził sędzia specjalny, Diavari.
7 listopada 2011 - The Miz i R-Truth pokonali Johna Cenę i Zacka Rydera na RAW.
8 listopada 2010 - Podczas RAW, John Cena bez większych problemów pokonał Davida Otungę. Nieco później, Cena był sędzią specjalnym starcia Team Orton vs. Nexus, który wygrała grupa Wade'a Barretta.
8 listopada 2013 - Na SmackDown, John Cena pokonał Rybacka w non-title matchu.
10 listopada 2014 - Na RAW, John Cena pokonał Rybacka poprzez dyskwalifikację.
10 listopada 2017 - do kin wyszła druga część filmu Daddy's Home 2, gdzie oczywiście John zagrał jedną z ról.

11 listopada 2013 - John Cena pokonał Jacka Swaggera i Cesaro w handicap matchu na RAW.
12 listopada 2012 - Na RAW, John Cena pokonał CM Punka w non-title matchu.
13 listopada 2003 - John Cena i Chris Benoit pokonali Brocka Lesnara i Big Showa na SmackDown. 
13 listopada 2006 - John Cena zmierzył się z Umagą na RAW, gdzie doszło do dyskwalifikacji.
14 listopada 2004 - John Cena, Eddie Guerrero, RVD i Big Show pokonali Kurta Angle'a, Marka Jindraka, Luthera Reignsa i Carlito podczas Survivor Series.
14 listopada 2005 - to RAW było poświęcone zmarłemu Eddiemu Guerrero. To właśnie tego wieczoru John Cena pokonał Randy'ego Ortona, po czym oddał hołd swojemu zmarłemu koledze.
14 listopada 2011 - Na RAW doszło do konfrontacji Johna Ceny i The Rocka z Mizem i R-Truthem, która zakończyła się brawlem. Miz i R-Truth otrzymali po Rock Bottom.
15 listopada 2010 - Lider Cenation pokonał Alexa Rileya na Old Schoolowym RAW.
16 listopada 2003 - John Cena i Chris Benoit (jako jedyni ocalali) pokonali drużynę Brocka Lesnara na gali Survivor Series.
16 listopada 2009 - Podczas RAW, John Cena w drużynie z Undertakerem pokonali DX oraz Chrisa Jericho i Big Showa w 3-way tag team matchu.
18 listopada 2004 - Na SmackDown, John Cena pokonał Carlito w walce o pas Stanów Zjednoczonych, tym samym odzyskał tytuł. Po walce został zaatakowany przez Jesusa.
18 listopada 2012 - CM Punk pokonał Johna Cenę i Rybacka o pas WWE na gali Survivor Series. Pomogło mu z pewnością to, że debiutujące The Shield zaatakowało Rybacka.
19 listopada 2017 - Na Survivor Series, lider Cenation powrócił do WWE, gdzie reprezentował Team SmackDown. Jego obecność niewiele dała, albowiem to drużyna RAW wyszła zwycięsko z tego pojedynku.
20 listopada 2003 - Po krótkiej konfrontacji Johna Ceny z Vince'm McMahonem, nieco później John Cena pokonał Big Showa w walce wieczoru SmackDown.
20 listopada 2006 - John Cena, Ric Flair, Triple H i Shawn Michaels pokonali Edge'a, Randy'ego Ortona, Kenny'ego Doane'a i Big Showa na RAW.
20 listopada 2011 - Na Surivor Series, John Cena w drużynie z The Rockiem pokonali The Miza i R-Trutha.
21 listopada 2002 - Na SmackDown, John Cena przegrał z Rikishim.
21 listopada 2010 - Randy Orton pokonał Wade'a Barretta na Survivor Series, gdzie sędzią specjalnym był John Cena. Wynik tego starcia spowodował, że John Cena musi odejść z WWE.
21 listopada 2011 - Na RAW, John Cena przyczynił się do zgrzytu na linii The Miz-R-Truth, który doprowadził do rozłamu ich sojuszu.
22 listopada 2010 - Podczas RAW doszło do pożegnalnej przemowy Johna Ceny, który ''żegnał się'' z WWE. Jeszcze tego samego wieczoru, Cena wrócił i nie pozwolił na to, aby Barrett pokonał Ortona o pas WWE. To właśnie tego dnia The Miz skutecznie wykorzystał walizkę Money in the Bank.
22 listopada 2009 - Na Survivor Series, John Cena pokonał Triple H'a i Shawna Michaelsa o pas mistrzowski WWE.
23 listopada 2008 - John Cena pokonał Chrisa Jericho o pas World Heavyweight Championship na Survivor Series, zostając jednokrotnym mistrzem wagi ciężkiej.
23 listopada 2009 - John Cena pokonał CM Punka na RAW, natomiast nieco później odbył się Battle Royal, gdzie na szali było miano pretendenta do pasa WWE. Pojedynek wygrał Sheamus. Jeszcze tego samego wieczoru odbyło się podpisywanie kontraktu, po którym Irlandczyk zaatakował Cenę.
23 listopada 2014 - Na Survivor Series, Team Ceny pokonał Team Authority w walce eliminacyjnej. W trakcie walki, Big Show odwrócił się od drużyny Johna, nokautując go, i tym samym eliminując. Mimo tego, sprawę uratował debiut Stinga, który po zaatakowaniu Triple H'a, dał Zigglerowi zwycięstwo.
24 listopada 2008 - Chris Jericho zaczął obrażać Johna Cenę i fanów podczas RAW, dlatego lider Cenation na to zareagował. Pojawił się wśród publiczności, po czym nieźle zlał Y2Ja.
24 listopada 2013 - Na Survivor Series, John Cena pokonał Alberto Del Rio, gdzie na szali znajdował się pas wagi ciężkiej.
24 listopada 2014 - John Cena i Dolph Ziggler pokonali Setha Rollinsa, Joeya Mercury'ego i Jamie Noble'a w handicap matchu na RAW.
25 listopada 2013 - Na RAW, John Cena i Big Show pokonali Randy'ego Ortona i Alberto Del Rio. Tego samego wieczoru zostało ogłoszone, że Cena i Orton zmierzą się w TLC Matchu, a na szali znajdzie się pas WWE oraz pas wagi ciężkiej.
26 listopada 2006 - Podczas Survivor Series, ekipa Johna Ceny pokonała drużynę Big Showa w drużynowej walce eliminacyjnej.
26 listopada 2012 - John Cena pokonał Dolpha Zigglera na RAW.

27 listopada 2003 - Na SmackDown, John Cena pokonał A-Traina, dzięki czemu dostał się do późniejszego Battle Royalu o miano pretendenta do pasa WWE. Battle Royal wspólnie wygrał John Cena z Chrisem Benoitem, którzy równocześnie wypadli z ringu. Rozwiązanie było proste, walka, który wyłoni zwycięzcę. Oczywiście na kolejnym epizodzie.
27 listopada 2005 - Na Survivor Series, John Cena pokonał Kurta Angle'a w walce o pas mistrzowski WWE, gdzie sędzią specjalnym był Daivari.
27 listopada 2006 -
Podczas RAW doszło do konfrontacji między Johnem Ceną i Umagą, do czynów nie doszło, jednak zostało ustalone, że obaj wkrótce się ze sobą zmierzą.
28 listopada 2002 - Podczas SmackDown, John Cena i Matt Hardy pokonali Edge'a i Reya Mysterio w tag team matchu.
28 listopada 2005 - John Cena pokonał, Kurta Angle'a i Chrisa Mastersa w Submissions 3-Way Matchu o pas WWE.
28 listopada 2011 - Na RAW odbył się Piper's Pit, w którym Roddy Piper starał się zmotywować Johna Cenę.
28 listopada 2012 - John zawitał gościnnie na galę Main Event, gdzie pokonał Damiena Sandowa.
28 listopada 2013 - John Cena został zaatakowany przez Damiena Sandowa, po czym postanowił wykorzystać walizkę Money in The Bank. Ostatecznie zwycięstwo i tak odniósł John Cena, który obronił pas wagi ciężkiej.
29 listopada 2010 - Lider Cenation wziął odwet na grupie Nexus, gdzie podczas RAW zaatakował Michaela McGillicuty'ego na zapleczu, Slaterowi wykonał Attitude Adjustment na stół komentatorski, aby na koniec roster RAW pomógł mu w bójce na zapleczu, gdzie Gabriel otrzymał AA na samochód.
30 listopada 2002 - Na Velocity, John Cena pokonał Danny'ego DeNucciego.
30 listopada 2009 - John Cena skonfrontował się na RAW z Carlito, i skończyło się wszystko tym, że mistrz WWE wymierzył mu Attitude Adjustment.
30 listopada 2012 - John Cena pokonał Alberto Del Rio na SmackDown.

GRUDZIEŃ
1 grudnia 2008 - Podczas RAW, John Cena pokonał Kane'a, mimo że próbował interweniować Chris Jericho. Tak czy siak, zjawił się jeszcze Manu i Orton, i Ci w trójkę wręcz zniszczyli Johna Cenę.
1 grudnia 2014 - John Cena, Dolph Ziggler i Ryback pokonali Setha Rollinsa, Kane'a i Luke'a Harpera na RAW.
2 grudnia 2013 - Epizod czerwonej tygodniówki dał nam segment z udziałem Johna Ceny i Randy'ego Ortona. Wszystko sprowadziło się do brawlu między nimi, z którego zwycięsko wyszedł lider Cenation, który wykonał mu Attitude Adjustment.
3 grudnia 2012 - Na RAW, John Cena i Sheamus pokonali Big Showa i Dolpha Zigglera w tag team matchu.
4 grudnia 2003 - Chris Benoit pokonał Johna Cenę w walce o miano pretendenta do pasa mistrzowskiego WWE. W walce interweniował Big Show. 
4 grudnia 2006 - John Cena pokonał Chrisa Mastersa w jego Masterlock Challenge, gdzie na szali znalazł się pas WWE. Po walce doszło do bójki między Ceną, a Umagą. Coachman zakazł im jakiegokolwiek kontaktu do końca roku, inaczej ich pojedynek nie będzie brany pod uwagę.
5 grudnia 2002 -  Podczas SmackDown doszło do Battle Rapu pomiędzy Johnem Ceną, a Rikishim.
5 grudnia 2011 - John Cena pokonał Zacka Rydera o miano pretendenta do pasa WWE. Jako, że Ryder nie otrzymał title shota na pas Stanów Zjednoczonych, Cena oddał mu swój. Laurinaitis się zgodził, tyle że pierw Ryder musiał pokonać Marka Henry'ego. Z pomocą Johna, udało mu się to.
6 grudnia 2010 - Po tym jak John Cena musiał opuścić WWE, ten pojawiał się tydzień po tygodniu, gdzie atakował członków Nexusa. Tego dnia nie było inaczej. Najpierw oberwało się Otundze w hotelu, a potem Gabriel i Slater stracili pasy tag team przez Johna Cenę. Na koniec, Barrett oznajmił Cenie, że go nie przywróci. Co innego mieli do powiedzenia członkowie grupy, którzy kazali mu przywrócić Johna do WWE, jeśli tego nie zrobi, oberwie.
7 grudnia 2002 - Na Velocity, John Cena pokonał Paula Londona.
7 grudnia 2009 - Podczas RAW, John Cena pokonał Carlito w non-title matchu. Jeszcze tego samego wieczoru odbyła się konfrontacja Johna Ceny z Sheamusem, która zakończyła się skutecznym atakiem Irlandczyka.
8 grudnia 2008 -  John Cena zmierzył się z Edge'm podczas RAW Slammy Awards, gdzie w trakcie walki odbyło się kilka interwencji, i tak zjawił się Chris Jericho, Triple H i Jeff Hardy.
8 grudnia 2014 - Podczas RAW doszło do walki Johna Ceny z Big Showem. W kluczowym momencie zjawił się Seth Rollins, który interweniował w pojedynku. Na nic zdała się pomoc Dolpha Zigglera, ponieważ Rollins wraz z Big Showem i Luke'm Harperem dali sobie z nimi radę.
9 grudnia 2013 - Na RAW odbyła się specjalna ceremonia mistrzów, w której udział wzięli John Cena, Randy Orton, Triple H i wielu innych byłych mistrzów WWE. Po krótkiej gadce doszło do bójki, w której ucierpiała Stephanie McMahon. Przyczynił się do tego przypadkiem Orton, co nie zmienia faktu, że Hunter wymierzył mu przez to Pedigree. Cena natomiast stanął po stronie Authority w tamtym momencie.
10 grudnia 2012 - Lider Cenation zmierzył się z Big Showem na RAW. Walkę wygrał, ale poprzez dyskwalifikację.
10 grudnia 2016 - John Cena był gościnnym gospodarzem epizodu Saturday Night Live na NBC.

11 grudnia 2003 - Podczas SmackDown doszło do Battle Rapu, w którym to John Cena zniszczył Big Showa, gdzie na koniec wymierzył olbrzymowi kopniaka w krocze.
11 grudnia 2006 - Na RAW, John Cena pokonał Alejnadro Estradę, jednak po samym pojedynku, mistrz WWE został zaatakowany przez Johnny'ego Nitro. To doprowadziło do kolejnej walki, którą wygrał lider Cenation. 
12 grudnia 2002 - John Cena interweniował w pojedynku Bulla Buchanana z Rikishim, gdzie ten drugi został znokautowany łańcuchem. 
12 grudnia 2004 - Na gali Armageddon, John Cena pokonał Jesusa w Street Fight Matchu o pas Stanów Zjednoczonych. 
12 grudnia 2005 - John Cena pokonał Daivariego w ''you can't see me'' matchu, gdzie John miał zawiązane oczy.
12 grudnia 2011 - Na RAW doszło do walki Johna Ceny z Markiem Henrym. Sama walka się w ogóle nie zakończyła, albowiem powracający Kane obrał sobie Johna za swoją ofiarę.
13 grudnia 2009 - Podczas gali TLC, Sheamus pokonał Johna Cenę w Tables Matchu o pas mistrzowski WWE.
13 grudnia 2010 - John Cena wygrał statuetkę Slammy Awards za bycie zawodnikiem roku. Tego samego wieczoru, Barrett przywrócił go do WWE, dlatego też doszło nieco później do jego walki z Davidem Otungą. Walkę nie dość, że wygrał, to jeszcze nieźle obił rywala.
13 grudnia 2011 - John Cena w drużynie z CM Punkiem i Big Showem pokonał Alberto Del Rio, The Miza i Marka Henry'ego podczas gali Tribute to the Troops.
14 grudnia 2008 - Na gali Armageddon, John Cena pokonał Chrisa Jericho, dzięki czemu obronił pas wagi ciężkiej.
14 grudnia 2009 - Na RAW odbyło się Slammy Awards, podczas którego odbył się mini-turniej, którego zwycięzca zdobywa statuetkę na zawodnika roku. I tak też John Cena pokonał CM Punka w półfinale, natomiast w finale pokonał Randy'ego Ortona.
14 grudnia 2013 - Randy Orton pokonał Johna Cenę w TLC Matchu na gali O tej samej nazwie, zdobywając tym samym pas WWE oraz pas wagi ciężkiej. Tym samym stał się pierwszym WWE World Heavyweight Championem.
15 grudnia 2006 - Na SmackDown, John Cena pokonał Fit Finlaya po wykonaniu FU.
15 grudnia 2008 -
John Cena i Batista pokonali Randy'ego Ortona, Cody'ego Rhodesa i Manu poprzez dyskwalifikację na RAW.
15 grudnia 2014 - Na RAW doszło do Steel Cage Matchu, w którym to Seth Rollins pokonał Johna Cenę. Wszystko przez to, że Brock Lesnar wszedł do klatki i spuścił łomot Johnowi Cenie.
16 grudnia 2012 - Podczas gali TLC, John Cena przegrał z Dolphem Zigglerem w Ladder Matchu o walizkę Money in the Bank. Do porażki Ceny przyczyniła się AJ Lee, która odwróciła się od niego, oczywiście na rzecz Zigglera.
17 grudnia 2006 - Na gali Armageddon, John Cena i Batista pokonali Fit Finlaya i Kinga Bookera w tag team matchu.
17 grudnia 2012 -
Na RAW doszło do tag team matchu, w którym John Cena musiał połączyć siły z...Vickie Guerrero, w walce przeciwko Dolphowi Zigglerowi i AJ Lee. Pojedynek zakończył się brakiem rezultatu, ponieważ w trakcie starcia pojawił się debiutujący Big E Langston, który zaatakował lidera Cenation. 
18 grudnia 2006 - Edge wygrał na RAW specjalny Battle Royal o miano pretendenta do pasa WWE, dlatego też tego samego wieczoru Cena bronił mistrzostwa, i zrobił to skutecznie. W skutek wielu interwencji, doszło do six-man tag team matchu, w którym John Cena i DX zmierzyli się z Ortonem, Edge'm i Umagą. Walka zakończyła się brakiem rezultatu.
18 grudnia 2010 - Na Tribute to the Troops, John Cena, Randy Orton i Rey Mysterio pokonali The Miza, Alberto Del Rio oraz Wade'a Barretta.
18 grudnia 2012 - John Cena i Sheamus pokonali Dolpha Zigglera i Big Showa na SmackDown.
19 grudnia 2002 - Na SmackDown, John Cena pokonał Chucka Palumbo.
19 grudnia 2005 - Podczas specjalnego RAW z Afganistanu, John Cena pokonał Chrisa Mastersa w non-title matchu.
19 grudnia 2010 - John Cena pokonał Wade'a Barretta w Chairs Matchu na gali TLC. Po samej walce, Cena zrzucił na Barretta stos krzesełek.
19 grudnia 2011 - Lider Cenation chciał, aby Kane wyszedł do ringu podczas RAW, jednak zamiast tego pojawił się Mark Henry. Ten tak naprawdę odwrócił tylko jego uwagę, ponieważ Kane ponownie wyszedł zwycięsko z tej konfrontacji.
19 grudnia 2012 -  John Cena pokonał Antonio Cesaro podczas gali Tribute to the Troops.
20 grudnia 2008 - Na gali Tribute to the Troops, John Cena, Batista i Rey Mysterio pokonali Randy'ego Ortona, Big Showa i Chrisa Jericho.
20 grudnia 2010 - Podczas RAW, John Cena pokonał Dolpha Zigglera w non-title matchu. Po pojedynku doszło do zaskakujących rzeczy, albowiem CM Punk zaatakował Cenę krzesełkiem.
20 grudnia 2013 - Na SmackDown, John Cena i CM Punk podjęli się walki w handicap matchu przeciwko The Shield. Pojedynek wygrali, ale klasycznie poprzez dyskwalifikację.
21 grudnia 2009 - John Cena pokonał Jacka Swaggera na RAW. Po walce, lider Cenation chciał wykorzystać swój rewanż o pas WWE, jednak Sheamus odrzucił jego propozycję.
21 grudnia 2010 - Na SmackDown, John Cena pokonał Dolpha Zigglera i Vickie Guerrero w handicap matchu. W trakcie walki, Cena pocałował Vickie, po czym wykonał AA Zigglerowi. Po walce, Cena ponownie został zaatakowany przez CM Punka.
22 grudnia 2008 - John Cena i Trish Stratus pokonali Santino Marellę i Beth Pheonix na RAW.
22 grudnia 2014 - Świąteczne RAW dało nam walkę Johna Ceny z Sethem Rollinsem, które zostało ustalone przez Hulka Hogana. Zwycięzcą został lider Cenation.
23 grudnia 2013 - Na RAW, John Cena, Big E i CM Punk pokonali The Shield poprzez dyskwalifikację. 
24 grudnia 2007 - Mimo, że John Cena był wciąż kontuzjowany, to zdołał się pojawić na specjalnym RAW z Iraku, gdzie przebrał się za Świętego Mikołaja. 
24 grudnia 2012 - John Cena pokonał Alberto Del Rio w ''Miracle on 34th Street Fight'' Matchu na RAW.
25 grudnia 2003 - Podczas specjalnego epizodu SmackDown w Iraku, John Cena pokonał Big Showa w non-title matchu. 
25 grudnia 2006 - Na gali Tribute to the Troops, John Cena pokonał Edge'a w non-title matchu.
25 grudnia 2015 - w kinach zadebiutował film Daddy's Home, gdzie pod koniec filmu pojawił się John Cena.
25 grudnia 2017 - Lider Cenation powrócił na RAW, gdzie po segmencie z Eliasem, stoczył z nim pojedynek. Po wielu trudach, John Cena pokonał rywala poprzez Attitude Adjustment.
26 grudnia 2005 - John Cena pokonał Sheltona Benjamina w Beat The Clock Challenge, jednak w ostatecznym rozrachunku nie udało mu się wygrać.
26 grudnia 2011 - Na RAW, John Cena chciał, aby Kane przyszedł do ringu, lecz zamiast niego pojawił się The Miz. To doprowadziło do ich walki, która zakończyła się wygraną Ceny poprzez wyliczenie.
27 grudnia 2010 - Podczas RAW wyszło na jaw, że CM Punk został nowym liderem Nexusa. Jednak tuż przed tą informacją, John Cena zebrał od nich łomot.
27 grudnia 2013 - John Cena pokonał Setha Rollinsa na SmackDown.
27 grudnia 2016 - John Cena powrócił na SmackDown, gdzie jednocześnie tej samej nocy stał się pretendentem do pasa WWE.
28 grudnia 2002 - Na Velocity, John Cena pokonał Chucka Palumbo.
28 grudnia 2009 - John Cena otrzymał swój rewanż o pas WWE, gdzie co prawda pokonał Sheamusa, ale poprzez dyskwalifikację. Po samym pojedynku, Cena wymierzył rywalowi Attitude Adjustment.
28 grudnia 2013 - Podczas Tribute to the Troops, John Cena w drużynie z Danielem Bryanem i CM Punkiem pokonał The Wyatt Family.
28 grudnia 2015 - John Cena wyzwał Alberto Del Rio na walkę o pas Stanów Zjednoczonych. Ten przyjął wyzwanie, i w trakcie ich walki doszło do interwencji ze strony Ruseva i Sheamusa, którzy przyczynili się do tego, że pas Stanów Zjednoczonych nie zmienił właściciela.
29 grudnia 2008 - Na RAW, John Cena w drużynie z Reyem Mysterio, Kofim Kingstonem i Cryme Tyme pokonał Kane'a, Miza, Johna Morrisona, Dolpha Zigglera i Mike'a Knoxa.
29 grudnia 2014 - Epizod poniedziałkowego RAW przyniósł nam intrygę The Authority, w którą uwikłany został Christian z Edge'm. Jako, że Cena miał władzę nad przywróceniem Authority, Seth Rollins to wykorzystał. Obrał słaby punkt lidera Cenation, czyli kontuzjowanego Edge'a. John nie miał innego wyjścia, więc przywrócił Authority do WWE. Po tym zebrał łomot.
30 grudnia 2004 - Podczas specjalnego odcinka Night of Champions na SmackDown, John Cena pokonał Rene Dupree, gdzie skutecznie obronił pas Stanów Zjednoczonych.
31 grudnia 2012 - John Cena połączył siły z Mizem, dzięki czemu pokonali Damiena Sandowa i Cody'ego Rhodesa. Jeszcze tego samego wieczoru, Cena miał niespodziankę dla świętującego Zigglera z AJ Lee, coś brązowego ;).

I to by było na tyle :D

ConversionKonwersja BuźkiBuźki