Wciąż nie jest wiadome na jak długo John Cena powróci do WWE, jednak pojawiają się głosy, że będzie występował na poniedziałkowych epizodach RAW. Jak wszyscy wiedzą, John Cena jest 'wolnym agentem', dlatego też może występować na RAW i SmackDown, stąd też będzie występował na grudniowych i styczniowych live eventach obu brandów.
Cena powinien trafić na raw by troche odbudować ta tygodniowke. Ostatnio Raw jest słabe a SD ma się dobrze
OdpowiedzUsuńTu masz racje. Corbin już mnie denerwuje jako GM, tak samo jeśli chodzi o najważniejsze pasy na obu tygodniówkach, na Smackdown dużo się dzieje jeśli chodzi o pas WWE, a na RAW to tylko wielkie nic
OdpowiedzUsuńNo jak główny mistrz pojawia się co jakiś czas to nie ma co się dziwić ;)
OdpowiedzUsuń