WWE RAW 08/04/2013 - Raport


Pierwsze RAW po WrestleManii 29 otwiera nowy mistrz WWE - John Cena! Lider Cenation stwierdził, że marzenie każdego zawodnika być takie samo, walka wieczoru WrestleManii. Ale najlepszym uczuciem jest zwycięstwo oraz wyjście tutaj do takiej widowni. Stwierdza, że niektórzy są zawiedzeni, tak jak on, albowiem WrestleMania dobiegła końca. WWE nie jest jak dzień po świętach, zawsze dzieje się tutaj coś ekscytującego. Na przykład w zeszłym roku powrócił Brock Lesnar, który skopał mu tyłek. Fani zaczęli być już znudzeni gadaniem Ceny, więc ten postanawia zagrać im na nosie. Pyta się ich o jego heel turn, po czym zaczął kręcić swoją piętą o matę :). Cena podnosi pas WWE do góry, i mówi - The Champ is Here! Przyszedł on tutaj dzisiaj aby walczyć. Nie obchodzi go to czy zmierzy się z Dolphem Zigglerem, Randy'm Ortonem czy kimkolwiek innym. Dzisiaj będzie bronić pasa WWE oraz rozpocznie kalendarzowy rok wrestlingu. Po tych słowach wybrzmiewa muzyka...Marka Henry'ego. Ten kazał nie zwracać Cenie uwagi na fanów, którzy skandowali ''Sexual Chocolate''. Zasugerował, że obaj mogliby się ze sobą zmierzyć. Cena natomiast odpowiedział mu, że jeżeli chce tej walki, dostanie ją. Na rampie pojawia się Booker T. Mówi, że docenia fakt, że Cena chce być walczącym mistrzem, ale nie może sam sobie ustalać walk. Mówi, że The Rock zasługuje na rewanż. Cena pyta się, czy ma być 'One in a Lifetime Best Out of Three''. Ale Booker T mówi, że do walki dzisiaj nie dojdzie, ponieważ The Rocka dzisiaj z nami nie ma. Ale jeśli Mark Henry chce otrzymać title shota, musi pierw pokonać Johna Cenę. Henry zapowiedział, że wprowadzi go dzisiaj do Hall of Pain!
---
Walka: John Cena vs. Mark Henry

Jesteśmy już w trakcie walki, a cała akcja dzieje się poza ringiem. Mark Henry rozebrał stół, po czym starał się wykonać Cenie World Strongest Slam, ale nic z tego. Próba Attitude Adjustment również nieudana, Cena zostaje wepchnięty w stalowy narożnik!!! Henry następnie chciał wepchnąć Cenę w stalowe schodki, ale ten zrobił kontrę! Cena ucieka do ringu, a sędzia wylicza Henry'ego do dziesięciu!!!!

Zwycięzca: John Cena poprzez wyliczenie

Po walce, Henry powrócił do ringu i atakuje swojego przeciwnika clothesline'm! Do tego mamy także World Strongest Slam!!! Henry wznosi pas WWE do góry, gdy w między czasie wybrzmiewa muzyka...Rybacka! Ten bez większych problemów pozbył się go z ringu! Fani wraz z Rybackiem zaczęli skandować 'Feed Me More', a Cena się temu przyglądał. Ryback skupił swoją uwagę na Cenie, podał mu rękę, po czym pomógł mu wstać. Panowie przyglądają się sobie, aż Cena postanawia wejść na narożnik w geście triumfu. Ryback znowu chantuje 'Feed Me More', gdy z zaskoczenia wykonuje Cenie clothesline'a!!! Do tego mamy jeszcze Shellshocked!!! Ryback na koniec wznosi pas WWE do góry!!!
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki