''Od Royal Rumble do WrestleManii'' - 2017 rok


Już w niedzielę zakończymy Road To WrestleManię 34, dlatego czas przypomnieć sobie tą ostatnią w wykonaniu Johna Ceny, czyli zeszłoroczną :)

Royal Rumble 2017
Podczas tego PPV, John Cena znalazł się w pojedynku mistrzowskim o pas WWE, który był wówczas w posiadaniu AJ Stylesa. Po wielkich emocjach, i wyrównanym boju, lider Cenation pokonał swojego rywala, co pozwoliło mu zostać 16-krotnym World Championem. Dzięki temu zrównał się liczbą zdobytych tytułów do Rica Flaira. (Raport)

Na pierwszym SmackDown w drodze do Elimination Chamber, Bray Wyatt wraz z Randy'm Ortonem wtrącili się w przemowę mistrza WWE. Miało dojść do bójki, ale u boku lidera Cenation stanął...Luke Harper. Taki zbieg zdarzeń doprowadził do walki tag teamowej, w której górą był Wyatt z Ortonem.

Drugie i zarazem ostatnie SmackDown przed Elimination Chamber przyniosło nam pojedynek z Randy'm Ortonem. Pojedynek wygrał John Cena.

Elimination Chamber 2017
Tutaj odbył się Elimination Chamber Match, gdzie oczywiście na szali znalazł się pas WWE. Lider Cenation nie miał łatwego zadania. Udało mu się wyeliminować The Miza, jednak później wyeliminował go Bray Wyatt. I to właśnie on został zwycięzcą tego pojedynku, i tym samym nowym mistrzem WWE! (Raport)

14 lutego na SmackDown, John Cena wykorzystał swój rewanż na pas WWE, i to samo zrobił AJ Styles, dzięki czemu doszło do triple threat matchu, który i tak padł łupem Braya Wyatta.

Jako, że Wyatt nie miał jeszcze rywala na WrestleManię, został zorganizowany Battle Royal o miano pretendenta do pasa WWE. John Cena zdołał wyeliminować Miza, i to on powrócił później do ringu, i się pozbył lidera Cenation!

Ostatnie SmackDown w lutym dało nam MizTV z udziałem Johna Ceny, podczas którego włączona została także Nikki Bella. I to właśnie od tego momentu rozpoczęliśmy rywalizację dwóch par.

7 marca zobaczyliśmy pierwszą walkę drużynową Johna i Nikki, bez większych problemów pokonali Jamesa Ellswortha oraz Carmellę. Po samej walce, Miz i Maryse zaatakowali swoich rywali, i tym razem to oni byli górą.

Kolejne SmackDown przyniosło nam kolejne MizTV, gdzie tym razem gośćmi byli John Cena i Nikki Bella. Ostatecznie skończyło się na tym, że Daniel  Bryan ogłosił walkę drużynową na WrestleManię 33!

21 marca na SmackDown, John Cena pokonał Fandango w bardzo krótkim pojedynku, podczas którego Tyler Breeze (przebrany za Nikki Bellę) także oberwał, tyle że od bliźniaczki Belli.

Na ostatnim SmackDown przed WrestleManią 34, John Cena i Nikki Bella skonfrontowali się z Mizem i Maryse po raz ostatni. I ten ostatni raz należał do Ceny i Belli, którzy zniszczyli swoich rywali w pojedynku na słowa.

WrestleMania 33
Sam pojedynek nie był jakiś genialny, ale zwycięstwo poszło na konto Ceny i Belli. Najważniejsze w tej historii było jednak to, co wydarzyło się po samym pojedynku. Lider Cenation oświadczył się swojej kobiecie na oczach miliony widzów, Nikki oczywiście przyjęła oświadczyny! (Raport)

Przeczytaj również:
''Od Royal Rumble do WrestleManii'' - 2004 rok
''Od Royal Rumble do WrestleManii'' - 2005 rok
''Od Royal Rumble do WrestleManii'' - 2006 rok
''Od Royal Rumble do WrestleManii'' - 2011 rok
''Od Royal Rumble do WrestleManii'' - 2012 rok
''Od Royal Rumble od WrestleManii'' - 2013 rok
''Od Royal Rumble do WrestleManii'' - 2015 rok
''Od Royal Rumble do WrestleManii'' - 2016 rok
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki