Kariera Johna Ceny w National Wrestling Alliance (NWA)

 

Swego czasu, National Wrestling Alliance oraz Ohio Valley Wrestling organizowali wspólne eventy, podczas których doszło do debiutu Johna Ceny jako Prototype'a dla obydwu organizacji. 27 czerwca 2001 roku podczas gali NWA OVW Last Dance, Prototype w drużynie z Mr. Blackiem przegrali z Markiem Henrym oraz Big Showem. Kolejne starcie to również pojedynek tag teamowy, tym razem 28 lipca podczas eventu w Jeffersonville, Prototype w drużynie z Rico Costantino pokonali Bobby'ego Eatona i Randy'ego Ortona.

Kolejna walka to już main event tygodniówki NWA OVW, który odbył się 15 sierpnia 2001 roku. Tym razem przyszedł czas na six-man tag team match, w którym Prototype, Jerome Crony i Rico Costantino pokonali Damiena i Payne'a (The Disciples Of Synn) oraz Conniego Swaila. Jeszcze tego samego wieczoru, John Cena oraz Rico zostali 'obdarowani' pasami OVW Southern, które nie posiadały wcześniej swojego właściciela. Tydzień później podczas kolejnego epizodu czekał nas kolejny tag team match, w którym tym razem Prototype i Rico Costantino zostali pokonani przez Damaja i Roba Conwaya.

16 września 2001 roku, Prototype i Rico Costantino stanęli do pierwszej obrony mistrzowskiej, w której zdołali pokonać Chrisa Michaelsa oraz Seana Caseya, dzięki czemu mogli dalej nazywać się mistrzami.

Na ostatniej już wspólnej gali NWA i OVW, która odbyła się 26 września 2001 roku, Prototype i Rico pokonali Damiena i Payne'a. Pasy OVW Southern nie znalazły się na szali. Warto odnotować dwie rzeczy. Fakt, że John Cena pod szyldem wspólnych gal National Wrestling Alliance i Ohio Valley Wrestling stoczył 6 pojedynków drużynowych oraz to, że w między czasie John Cena odbywał występy na normalnych galach Ohio Valley Wrestling, które sami organizowali, ale o tym już nie tutaj :).
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki