Kariera Johna Ceny w Heartland Wrestling Association (HWA)

 

Podobnie jak w federacji All Pro Wrestling, John Cena stoczył w Heartland Wrestling Association bardzo mało pojedynków. Był to czas, kiedy już zaczął występy dla rozwojówki WWE - Ohio Valley Wrestling, no ale nie o tym teraz mowa. Pierwsze starcie Prototype stoczył na gali HWA Cincinnatii, podczas której przegrał z Shark Boyem poprzez dyskwalifikację. 4 sierpnia 2001 roku, Prototype wziął udział w six-man tag team matchu, w którym w drużynie z Deanem i Chetem Jablonskim odniósł porażkę przeciwko Nigelowi McGunnessowi, Ice Cream Manowi oraz Time Bombowi. Przedostatnią walkę Prototype'a dla HWA odbyła się 9 sierpnia 2001 roku na gali 4th Annual Brian Pilman Memorial Show, gdzie zmierzył się z dobrze nam znanym Randy'm Ortonem, walkę przegrał. Warto zaznaczyć, że był to ich pierwszy pojedynek w historii.

Pierwszą, i zarazem ostatnią walkę, w HWA TV (drugi epizod w historii), stoczył 29 września 2001 roku, gdzie został pokonany przez Russa Haasa poprzez dyskwalifikację.
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

1 comments:

Kliknij tutaj comments
John cena
Jakub
24 grudnia 2017 10:51 ×

No ale nie o tym teraz mowa. Pierwsze starcie Prototype stoczył na gali HWA Cincinnatii, podczas której przegrał z Shark Boyem poprzez dyskwalifikację.

John cena
Odpowiedz
avatar

ConversionKonwersja BuźkiBuźki