Od A do Z, czyli alfabet Johna Ceny


Wpadłem na pomysł, aby stworzyć coś, co mogłoby Wam choć odrobinę 'poznać' Johna Cenę, dlatego powstał taki oto alfabet Johna Ceny. Zapraszam do zapoznania się :).

A jak aktor - Nie od dzisiaj wiemy, że dosyć istotną rolę w życiu zawodowym Johna Ceny odgrywa aktorstwo. Jego role w takich filmach jak 12 Rund czy Strażnicy Cnoty mówią same za siebie.

B jak Boston - Po prostu jego rodzinne miasto.

C jak Champion - To, co bardzo często charakteryzuje Johna Cenę to ilość zdobytych tytułów mistrzowskich; a to pas WWE, a to pas wagi ciężkiej, zdarzyło się nawet zdobycie pasów tag team, no i oczywiście pasa Stanów Zjednoczonych.

D jak debiut - Minęło już 16 lat od debiutu Johna Ceny na SmackDown, gdzie zmierzył się z Kurtem Anglem. Przegrał, ale pokazał się z bardzo dobrej strony.

E jak Entertainment - Tego z pewnością nie można odmówić Johnowi Cenie, to że potrafi przynieść rozrywkę. Potrafi rozbawić, ale i czasem przerazić.

F jak fani - To właśnie fani są siłą napędową lidera Cenation, zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym, i to on jest ich siłą napędową.

G jak gniew - będąc w TV, zdarzało się Johnowi rozzłościć, ale kiedy już do tego dochodziło, był naprawdę wściekły.

H jak Hulk Hogan - jedna z jego ulubionych postaci we wrestlingu, obok Andre The Gianta.

I jak Intercontinental Chamionship - to jedyne mistrzostwo w WWE, którego John Cena jeszcze nie wygrał.

J jak John - Tak samo na imię ma jego ojciec, który zachęcił Johna do spróbowania swoich sił jako profesjonalny wrestler, a efekty są widoczne.

K jak kontuzja - Niestety w życiu bywają takie chwile, gdzie nie ma powodu do radości, a takich chwil John przeżył już sporo w swojej karierze. Kontuzja barku, łokcia, oka czy też złamany nos mówi samo za siebie.

jak leworęczność - Pewnie wiele osób nie wie, ale John Cena jest leworęczny.

M jak motywacja - John ma to coś w sobie, że potrafi zmotywować praktycznie każdego, potrafi zainspirować i dać do myślenia.

N jak Never Give Up - hasło przewodnie Johna Ceny, które daje kopa motywacyjnego.

O jak Ohio Valley Wrestling - To właśnie w tej rozwojówce John zaczął swoją przygodę z WWE, która jak dobrze wiecie trwa do dnia dzisiejszego.

P jak pasja - To coś, co nie jest obce Johnowi Cenie, albowiem pasjonuje się samochodami, kulturystyką oraz oczywiście WWE.

Q jak 'I Quit' - To dwa słowa, których prawdopodobnie nigdy nie usłyszycie od Johna Ceny.

R jak raper - Swego czasu John Cena nawet w swojej postaci telewizyjnej był raperem. Nagrał swój pierwszy, i do tej pory jedyny album. Udało mu się nawet nagrać dwa kawałki z samym Wiz Khalifą do soundtracka WWE 2k15.

S jak SummerSlam - Najgorętsza gala roku nie jest zbyt szczęśliwa dla Johna, który przegrał większość walk na tym PPV.

T jak Today Show - poranny program telewizyjny, w którym John Cena bardzo często gości, przeważnie jako jeden ze specjalnych gospodarzy.

U jak USA - Jak to John kiedyś określił - najpotężniejsze państwo na świecie, o największym wpływie na gospodarkę zagraniczną. No i przede wszystkim to jego państwo.

V jak Veangance - Ta gala PPV była jego pierwszą karierze, na której pokonał Chrisa Jericho.

W jak WWE - wierząc w słowa Johna Ceny, WWE to całego jego życie, no i trudno się z tym nie zgodzić.

X jak... DX? - nie miałem pomysłu na tę literę, ale pomyślałem, że DX będzie odpowiednie. Były czasy kiedy John Cena był 'zjednoczony' z Triple H'em oraz Shawnem Michaelsem, wykonując nawet ich znany gest, czyli Suck IT.

Y jak ''you can't see me" - gest, który zna chyba każdy fan wrestlingu, ale i nie tylko. Gest, po którym nie możemy zobaczyć Johna Ceny :).

Z jak zarobki - mówi się, że roczne zarobki Johna Ceny w WWE wynoszą 9 milionów dolarów. Jego dorobek z pewnością jest o wiele większy, biorąc pod uwagę fakt że występuje w reklamach, programach telewizyjnych oraz oczywiście w filmach.
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

1 comments:

Kliknij tutaj comments
Anonimowy
Jakub
6 stycznia 2017 20:57 ×

Super artykuł, Propsy. Liczę na więcej podobnych w przyszłości :)

Anonimowy
Odpowiedz
avatar

ConversionKonwersja BuźkiBuźki