WWE RAW 29/06/2015: Raport


Czas na Open Challenge Johna Ceny. Mistrz Stanów Zjednoczonych jest już w ringu, więc czas na jego rywala, którym okazuje się..Kevin Owens! Lillian Garcia przedstawiła już zawodników, i właśnie tuż po tym, Owens wyszedł z ringu i powiedział, że zrobi to dopiero na Battleground. Jedyną osobą, która odbierze mu pas Stanów Zjednoczonych, będzie on. Szczęścia spróbuje ten gość..Cesaro!

Walka: United States Championship Match - John Cena vs. Kevin Owens

John Cena wydostaje się z akcji Cesaro, po której przeszedł do headlocku. Następnie zrobił dwa uniki w biegu, po czym wykonał monkey flip. Po chwili mamy headlocka od Cesaro, fani zaczęli chantować ''Lets Go Cena, Cena Sucks''. John Cena zrobił kolejny unik, kiedy chciał zrobić kolejny, został złapany i przez to otrzymał od Cesaro imponujący power slam! Cena chciał przejść do Attitude Adjustment z duszenia, ale nie wyszło mu to. Cesaro wykonał Cenie gutwrench powerbomb. Następnie dorzucił kilka ataków i przeszedł do arm baru w parterze. Cena w sprytny sposób przeszedł do pinu - 1..2..kick out. Cesaro wciąż miał przewagę po swojej stronie, co pozwoliło mu powalić Cenę poprzez big boota. Mistrz Stanów Zjednoczonych został wbity w narożnik całym impetem. Cena wstaje i wykonuje standind dropkick! Następnie szykowała się akcja z rozbiegu w narożoniku, ale było to nieudane. Cesaro skacze nogami na Ceny klatkę piersiową, a do tego dorzuca elbow drop z narożnika, pin - 1..2..kick out. Czas na reklamy..

Wracamy po przerwie, Cena wydostał się z próby sharpshootera. To pozwoliło mu przejść do proto bomb oraz ''you can't see me''. Five knuckle shuffle nie ma, ponieważ Cesaro wstał i wykonał Cenie potężnego clothesline'a! Pin - 1..2..kick out. Cesaro chciał wykonać katapultę na liny, lecz ten wskoczył nogami na nie, odbił się i wykonał springboard stunnera!!! Pin - 1..2..kick out! Mamy Attitude Adjustment, lecz Cesaro wstaje na nogi! Cena odbija się od lin, zostaje wyrzucony w powietrze i otrzymuje potężny uppercut!!! Pin - 1..2..kick out. Cesaro podnosi Cenę, i przez to został podcięty i wpadł pod STF! Szwajcar jakby nigdy nic, wyszedł z chwytu i przeszedł do sharpshootera! Lider Cenation nie dał się tak łatwo i doszedł do lin. Cena przeszedł do narożnika od zewnętrznej strony. Cesaro postanowił to wykorzyystać i wykonać piękny superplex! Pin - 1..2..kick out. Cesaro wbija się uppercutem w Cenę. Druga próba już zablokowana, Cena wchodzi na narożnik, skacze i wykonuje tornado DDT, pin - 1..2..kick out. Czas na wymianę ciosów, którą w ostateczności wygrał Cena, który zdołał złapać Cesaro przy cross body z narożnika! Wydawałoby się, że przejdzie do Attitude Adjustment, lecz ten postanowił go rzucić całą swoją siłą na matę!!! Pin - 1..2..kick out. Cena jest na narożniku, Cesaro zdołał wstać i wykonać mu dropkicka, przez co spadł on poza ring! Tam mamy jeszcze kolejny uppercut i wracamy do ringu, pin - 1..2..kick out. Cena wydostał się z finishera rywala i wykonał piękne przejście do powerbombu, pin - 1..2..kick out. Cesaro mimo tego zdołał wykonać Cenie Neutrelizera!!! Pin - 1..2..kick out. John otrzymał potężną serię uppercutów, a potem wpadł pod Cesaro Swing! D otego mamy przejście do sharpshootera!!! Nagle do ringu postanowił wejść Kevin Owens, który zaatakował Szwajcara!!!

Zwycięzca: Cesaro przez dyskwalifikację

Po pojedynku, Cesaro otrzymał potężny powerbomb z odbicia od lin! To samo również czekało Johna Cenę! Owens następnie wziął mikrofon i powiedział, że jedyną osobą, która odbierze pas Stanów Zjednoczonych od Johna Ceny, będzie on. I tak właśnie stanie się na Battleground. Po tych słowach odszedł na zaplecze.
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki