''Od Royal Rumble do WrestleManii'' - 2012 rok


Do WrestleManii 31 pozostało zaledwie dwa tygodnie, John Cena wydaje się być gotowy na swój pojedynek na najważniejszej gali w roku, jednak na ten moment zapraszam Was na sprawdzenie drogi do WrestleManii z 2012 roku, gdzie John rywalizował z Kane'm oraz The Rockiem.

Royal Rumble
John Cena musiał stawić czoła ulubionemu demonowi diabła, Kane'owi. Pojedynek zakończył się poprzez podwójne wyliczenie.Wszystko zakończyło się tym, że John Cena otrzymał od swojego rywala Chokeslama. (Raport)

Noc później doszło do brawlu między Johnem Ceną, a Kane'm. Lider Cenation bez większych problemów sobie dał radę, chciał także wykonać Attitude Adjustment na stół komentatorski, lecz jego rywal zdołał się wydostać i uciec przez trybuny.

Na kolejnym RAW dowiedzieliśmy się, że John Cena zmierzy się z Kane'm na Elimination Chamber w Ambulance Matchu.

13 lutego, John Cena uratował Eve Torres z opresji, Kane chciał ją z nią odjechać w karetce. Eve odwiedzięczyła się Johnowi pocałunkiem, co widział Zack Ryder. Trochę później doszło do segmentu, w którym to Zack Ryder odwrócił się od Johna Ceny. Kiedy znajdował się na stage'u, został z niego zrzucony, a przyczynił się do tego Kane.

Elimination Chamber
Jak się można było spodziewać, pojedynek wygrał John Cena, który pierw wykonał piękne Attitude Adjustment z karetki, a chwilę później wrzucił Kane'a do karetki, tym samym odniósł zwycięstwo w tym pojedynku, ale także w feudzie. (Raport)

Noc później, John Cena wygłosił promo na temat nadchodzącej jego walki z The Rockiem na WrestleManii XXVIII.

W następnym tygodniu, John Cena pokonał The Miza w rewanżu za zeszłą WrestleManię. Trochę później odbył się segment lidera Cenation z The Rockiem, którzy jak zawsze wykonali świetną robotę przy mikrofonie.

12 marca na RAW, John Cena powrócił na jedną noc do swojego dawnego gimmicku rapera. Miał kilka ciekawych dissów w stronę The Rocka. Tego samego wieczoru, The Rock miał swój koncert, gdzie miał coś dla Johna Ceny, ale też i dla Vickie Guerrero.

Kolejne RAW przyniosło nam walkę Johna Ceny z Markiem Henrym. Zwycięstwo przypadło oczywiście byłemu mistrzowi WWE.

Na finalnym RAW odbył się ostateczny segment Johna Ceny z The Rockiem. Obaj dali doskonałe promo, które podsumowało ich całą rywalizacje.

WrestleMania XVIII
John Cena poniósł porażkę w ''Once in a lifetime'' Matchu przeciwko The Rockowi. Głupi błąd na koniec walki wszystko przepłacił. Pojedynek, który pozostanie na zawsze w historii WWE. (Raport)

Nie była to zła droga do WrestleManii w wykonaniu Johna Ceny. Szkoda tylko walki na WrestleManii, gdzie John Cena odniósł porażkę z The Rockiem. Mimo wszystko cała otoczka tej drogi do WrestleManii była naprawdę świetna, dlatego uważam, że ta RTWM jest zdecydowanie na plus. 

Przeczytaj również:
''Od Royal Rumble do WrestleManii'' - 2004 rok
''Od Royal Rumble do WrestleManii'' - 2005 rok
''Od Royal Rumble do WrestleManii'' - 2006 rok
''Od Royal Rumble do WrestleManii'' - 2011 rok
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki