Kilka statystyk Johna Ceny z 2014 roku


Rok 2014 już dawno za nami, dlatego poszukałem kilka ciekawych statystyk związanych z Johnem Ceną, które odnoszą się do ubiegłego roku. Nie przedłużam dłużej, zapraszam do zapoznania się z tym.

Liczba odbytych pojedynków - 161
Na cały ranking gwiazd WWE, John Cena zajął dopiero 13 miejsce. Pierwsza trójka wygląda następująco - Seth Rollins (193), Dolph Ziggler (192) i Jimmy Uso (183).

Liczba wygranych pojedynków - 136
Na cały ranking gwiazd WWE, John Cena zajął wysokie trzecie miejsce. Przed nim znajduje się Jimmy Uso (139) i Sheamus (140).

Procent wygranych pojedynków - 84,5%
Na cały ranking gwiazd WWE, John Cena zajął siódme miejsce. Pierwsze miejsce należy do Stephanie McMahon, która zgarnęła aż 100%, jednak stoczyła ona tylko dwa pojedynki, więc nie ma co się dziwić.

Liczba przegranych pojedynków - 23
Na cały ranking gwiazd WWE, John Cena zajął dopiero 74 miejsce. O tyle dobrze, bo John nie odniósł aż tak wiele porażek. Pierwsze miejsce zajmuje Luke Harper, który przegrał aż 136 razy! 

Procent przegranych pojedynków - 14,3%
Na cały ranking gwiazd WWE, John Cena zajął 136 miejsce, podobnie jest to bardzo dobra wiadomość. Przykładowo są zawodnicy, którzy mają 100% przegranych pojedynków - Alex Riley, Brad Maddox, Curt Hawkins. 

Liczba zremisowanych pojedynków - 2
Na cały ranking gwiazd WWE, John Cena zajął 15 miejsce. Pierwszy jest Seth Rollins (6), drugi Randy Orton (5) a trzeci Roman Reigns (4).

Procent zremisowanych pojedynków - 1,2%
Na cały ranking gwiazd WWE, John Cena zajął 42 miejsce. Na pierwszym miejscu znajduje się Kevin Owens, który zgarnął aż 50%, jednak On stoczył dopiero dwa pojedynki w WWE.
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki