Podsumowanie 2002 roku


Ostatnio wspominałem o podsumowaniu roku 2002 roku w wykonaniu Johna Ceny, tak więc oto niezbyt długie podsumowanie jego pierwszych kroków w WWE.

Czerwiec
Tutaj wiele do opisywania nie ma, ponieważ John Cena pod koniec tego miesiąca, a dokładnie 26 czerwca, zadebiutował w WWE. Odpowiedział na otwarte wyzwanie Kurta Angle'a, starcia co prawda nie wygrał, ale pokazał się naprawdę z dobrej strony. Po walce, na zapleczu został pochwalony przez samego mistrza WWE, Undertakera.

Lipiec
Ten miesiąc był dla Johna raczej udany, w swoim pierwszym feudzie dla WWE otrzymał niebyle kogo, bo Chrisa Jericho. Mierzył się z nim aż 4 razy wciągu tego miesiąca, wygrywając dwa razy, w tym jedną ich najważniejszą walkę, na Vengeance. Po wygranym feudzie z Y2J'em, John na ostatnim SmackDown w lipcu pokonał Testa.

Sierpień
John Cena już na pierwszym SmackDown stoczył dwa pojedynki, w pierwszym zdołał pokonać Kurta Angle'a, a w drugim wraz z Reyem Mysterio i Edgem pokonał Eddiego Guerrero, Chrisa Benoita oraz Kurta Angle'a. Dwa tygodnie później, John wraz z Rikishim pokonał D-Vona i Batistę. Tydzień później doszło do starcia Ceny z D-Vonem, które zostało przez niego przegrane.

Wrzesień
Tutaj wiele razy John Cena się nie pojawił, wystąpił tylko raz, 19 września na SmackDown zmierzył sie z niebyle kim, bo z Brockiem Lesnarem. Starcie przegrał.

Październik
Ten miesiąc przyniósł nam rywalizacje z Billym Kidmanem. 10 października na SmackDown, John Cena i Billy Kidman zmierzyli się z Kurtem Anglem i Chrisem Benoitem w pierwszej rundzie turnieju o pasy tag team, starcie jednak przegrali po niezbyt dobrej współpracy. Tydzień później pomiędzy nimi doszło do pierwszego starcia, które wygrał John Cena. W kolejnym tygodniu czekał nas ich rewanż, tym razem starcie wygrał Kidman poprze roll up. Po walce John Cena zaatakował brutalnie swojego rywala, tym samym przeszedł po raz pierwszy w karierze heel turn! Na ostatnim SmackDown w październiku świętowany był Halloween, Cena wziął udział w krótkim segmencie ze Stephanie McMahon.

Listopad 
John na pierwszym SmackDown w listopadzie odniósł porażkę w starciu z Rikishim. Tydzień później odbył się tag team match, w którym Cena i Matt Hardy pokonali Rikishiego i Tajiriego. Kolejne SmackDown przyniosło mu kolejną porażkę z Rikishim, tego dnia John nawiązał współpracę z B2. 28 listopada, John Cena i Matt Hardy dołożyli kolejne zwycięstwo, tym razem nad Edgem i Reyem Mysterio.

Grudzień
Miesiąc dla Johna Ceny rozpoczął się od pierwszego w jego karierze Battle Rapu, jego rywalem był Rikishi. Wszystko zakończyło się atakiem ze strony Ceny i B2 na Rikishiego i Tazza, oberwali od nich. Przez następny dwa tygodnie kontynuował rywalizację z Rikishim, 19 grudnia zdołał pokonać Chucka Palumbo, po pojedynku chciał Johna zaatakował Rikishi, jednak zdołał uciec. Na ostatnim SmackDown w roku nie działo się zbyt wiele, John znajdował się przy ringu podczas walki Rikishiego z B2.

Jak na pierwsze miesiące Johna Ceny w WWE nie było źle, było powyżej przeciętnej. Miał wiele dobrych, ale także złych fragmentów w swoich wystepach, jednak zdecydowanie można zaliczyć ten rok do udanych. Już wkrótce podsumowanie 2003 roku, tak więc już teraz was zapraszam!

Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki