WWE RAW 21/04/2014: Raport


Dzisiejszego dnia rywal Johna Ceny zostanie wybrany przez publiczność, do wyboru są trzy opcje:
- Luke Harper
- Luke Harper i Erick Rowan
- Luke Harper, Erick Rowan i Bray Wyatt

W skrócie segment z Brayem Wyattem. Lider The Wyatt Family mówi, że wolna wola jest tylko iluzją, ich naród stał się stadem bezmyślnych owiec. Dzisiejszego dnia ludzie staną przed szansą wyboru, więc jednak wolna wola istnieje. Na Extreme Rules, do klatki wejdą dwa potwory, lecz dzisiaj będzie inaczej. John Cena zda sobie sprawę, że nikt go nie będzie już uwielbiał i kochał. To są tylko dni, John do nich dołączy. Następnie Bray zaczął śpiewać, powiedział ludziom, że muszą z nim być.

Jeszcze trochę przed walką Renee Young napotyka Johna, pyta się go o jego możliwych dzisiejszych pojedynkach. Lider Cenation powiedział, że jego los spoczywa w fanach WWE. Bray powiedział wszystkim, że mają oni głos, przekonamy się, czy go słuchają. Szanuje, że fani mogą wybrać to, co chcą. Jeśli będzie musiał się zmierzyć się z całym The Wyatt Family, to tak zrobi. On nie ma zamiaru udawać, że nic nie wie. Słyszy tą samą piosenkę, która robi się coraz głośniejsza. Ma cały świat w swoich rękach. Zaczyna w końcu myśleć, że może. Jeśli fani wysyłają go do walki z trzema członkami The Wyatt Family, to będę musiał się z tym pogodzić. Jego dzisiejszym celem jest przetrwanie. Bray może mieć cały świat w swoich rękach i może próbować go zniszczyć, lecz on  na to nie pozwoli.

John Cena jest już w ringu, a my poznajemy wyniki głosowania fanów. Lider Cenation zmierzy się z całym The Wyatt Family!

Walka: John Cena vs. The Wyatt Family

Pojedynek się jeszcze nie rozpoczął,a cała trójka zaatakowała Johna Cenę, który w tamtym momencie spoglądał  na publiczność, Erick Rowan oraz Bray Wyatt wycofali się do narożnika, pozostał Luke Harper.

Mamy gong, Harper od razu rzuca się z atakiem na Johna. Dwa uppercuty oraz punch dla Ceny. Luke przydusza ręką przeciwnika w narożniku, po czym zmienia się z Erickiem Rowanem, który wykonuje skoop slam. Na trybunach słychać ''Let's go Cena, Cena Suck's''. John Cena zaczął zrwac się z atakiem, odbił się od lin i został złapany przez swojego przeciwnika, ten wykonał fallaway slam! Czas na Braya. Wyatt podniósł Johna i zaczął z nim przez kilkanaście sekund.. tańczyć! Potem dorzucił uderzenie w twarz i zaczął się śmiać, wchodzi Luke Harper. Lider Cenation kontruje irish whip do narożnika, wykonuje w nim splash. Odbicie od lin, Harper zastopował zapał Ceny uderzeniem  z łokcia w twarz. Luke został zaskoczony, otrzymał german suplex, zdołał się szybko zmienić z Rowanem. Wściekłe kopnięcia i pump handle back breaker od Ericka, pin - 1..2..kick out. Ponownie wchodzi Bray Wyatt, który miał zamiar kopnąc Johna z rozbiegu, lecz na samym końcu się zatrzymał i się uśmiechnął do niego. Zmiana z Luke'm Harperem. Mamy STF, ale szybko przerwane przez Rowana. Lider Cenation został wyrzucony z ringu, tam wbił się z Erickiem Rowanem w barierkę. Harper wbija go irish whipem w stalowe schodki, wracamy po przerwie..

Wracamy z powrotem, John był przez chwilę wyliczany przez sędziego, lecz powrócił do ringu. Znajdujemy się na narożniku, Harper chciał wykonac superplex, lecz lider Cenation odpowiednio się obronił pięściami, skacze.. mamy tornado DDT dla członka The Wyatt Family! Po raz kolejny do ringu wchodzi Bray Wyatt. Mamy coś w stylu Rock Bottom dla Ceny, pin - 1..2..kick out. Wyatt okłada pięściami swojego rywala, poza ringiem przykłada jego głowę do ring postu i także zadaje mu ciosy, dorzuca jeszcze running head butt, zaczął przez chwilę śpiewac. Zmiana z Rowanem. Lider Ceantion wydostał się z double atomic noogie. Członek The Wyatt Family nie trafia w przeciwnika w narożniku, po raz kolejny do ringu wchodzi Wyatt, który wykonuje swoją typową pozę, gdy powraca do normalnego stanu, to otrzymuje potężny clothesline od Ceny! Erick i Luke oberwali od swojego przeciwnika, a Bray otrzymał dwa shoulderblocki oraz proto bomb. Przerwac chciał Harper, lecz szybko wyleciał z ringu. Mamy ''You can't see me'', five knuckle shuffle oraz Attitude Adjustment!! Pin 1..2..Harper i Rowan przerywają liczenie i atakują Johna Cenę, sędzia zakończył pojedynek na niekorzyść Wyattów!

Zwycięzca: John Cena przez dyskwalifikacje
 


Po walce lider Cenation otrzymał splash w narożniku od Ericka Rowana, big boota od Luke'a Harpera oraz oczywiście Sister Abigail od Braya Wyatta. Luke podał Brayowi mikrofon i zaczął śpiewac, gdy głowa Johna Ceny leżała na jego nodze. Tak zakończyło się to RAW.

Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

1 komentarze:

Kliknij tutaj komentarze
Unknown
Jakub
11 maja 2014 20:07 ×

ma ktoś link do całej walki ?

Unknown
Odpowiedz
avatar

ConversionKonwersja BuźkiBuźki