Artykuł: Kto będzie potencjalnym rywalem Johna Ceny podczas WrestleManii 30?


Do WrestleManii jeszcze dużo czasu, ale skoro John Cena będzie pauzować do Royal Rumble, to możemy się przyjrzeć potencjalnemu rywalowi Johna Ceny na najważniejszej gali w historii wrestlingu. Dużo mówi się iż Lider Cenation powróci podczas Royal Rumble, więc zapewne zacznie z kimś rywalizować. Wszystkie kandydatury są wybierane przeze mnie, więc jeśli kogoś brakuje, to napiszcie w komentarzu, to dopiszę :) Poniżej przedstawiam wam możliwych kandydatów do stoczenia walki z Johnem Ceną, kolejność przypadkowa:

1# Triple H 

Jest duże prawdopodobieństwo iż John Cena może się zmierzyć z Triple Hem w Main Evencie WrestleManii. Pojedynek miałby decydować, kto przejmie władze nad federacją, oczywiście John byłby przedstawicielem Vince'a McMahona. Niemal pewny jestem, że lider Cenation by przegrał ten pojedynek z oczywistych względów.

2# The Undertaker

Nie tak dawno sporo mówiło się, że John Cena miałby zmierzyć się z Undertakerem, a na szali byłby streak umarlaka. Na tej WM'ce raczej się ten pojedynek nie odbędzie, ponieważ Taker zmierzy się prawdopodobnie z Brockiem Lesnarem. Większe szanse na ten pojedynek są na WrestleManii 30 i bardzo możliwe, że byłby to Submisson Match albo I Quit Match.

3# CM Punk

Jeśli miałby się odbyć ten pojedynek, to na pewno na szali byłby pas WWE Championship. Pojedynek byłby jednym z dwóch Main Eventów tej gali, ponieważ WWE będzie chciało nagordzić obydwóch panów za wszystko co zrobili, zwłaszcza Punkowi. Na tej WrestleManii jest też możliwy Triple Threat Match o ten tytuł, z udziałem Johna Ceny, CM Punka i Daniela Bryana.

4# AJ Styles

Pewnie zastanawiacie się czemu AJ Styles skoro teraz obecnie jest w TNA. Mój wybór nie jest przypadkowy, ponieważ dużo mówi się, że Styles nie przedłuży kontraktu z obecną federacją i może powrócić do WWE. Byłaby to świetna okazja, aby obaj zmierzyli się ze sobą. Pewne jest to, że walka byłaby bardzo fascynująca i interesująca, ponieważ obaj mają zupełnie inne postacie, a to zazwyczaj przekłada się na korzyść zawodników i fanów.

5# Randy Orton

Randy Orton grając obecnie rolę Heela może zostać przeciwnikiem Johna Ceny. Pojedynek ten byłby zapewne jedną z części konfliktu pomiędzy zawodnikami a korporacją. Stawiam w ciemno, że pojedynek mógłby odbyć się z pasem w roli głównej, ale nic by się nie stało gdyby walka odbyła się bez tytułu na szali, bo obaj zawodnicy potrafią wykręcić świetne widowisko. 

6# Daniel Bryan

Kandydatura od czytelników, wydaje mi się, że do takiego pojedynku nie dojdzie, ponieważ Daniel Bryan nie przejdzie Heel Turnu będąc teraz na fali. John Cena jako twarz organizacji też nie przejdzie Heel Turnu, ale pojedynek może się odbyć. Pojedynek będzie miał tylko sens, gdy na szali będzie z któryś tytułów na szali, bo jakoś nie widzę, aby obaj rywalizowali ze sobą od tak, grając rolę Face'ów. 

To tyle z mojej strony, podałem sześciu swoich kandydatów na rywala Johna Ceny. Mógłbym podać większą ilość zawodników, ale oni raczej są na co innego planowani, m.in: Bray Wyatt, The Shield, The Rock, The Miz. Moje kandydatury mogą się nie zgadzać, bo John może zmierzyć się z kim innym, ale przekonamy się za niedługo.Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

1 komentarze:

Kliknij tutaj komentarze
Anonimowy
Jakub
29 września 2013 21:41 ×

Fajnie napisany artykuł :) Najbardziej chciałbym aby John zmierzył się z Triple H'em :D
Hustle

Anonimowy
Odpowiedz
avatar

ConversionKonwersja BuźkiBuźki