WWE Payback 2013: Raport3 Stages of Hell Match o WWE Championship: John Cena vs. Ryback

Stage 1 - Lumberjack Match

Show rozpoczynamy od zwarcia, które wygrywa Ryback, a następnie wbija mistrza do narożnika, po czym ten szybko się podniósł i odbił od liny, ale zainkasował BodySlam. Na początku pojedynku Ryback kontroluje i wykonuje Suplex, a John powoli podnosi się i robi unik, po czym wyprowadza suplex i Bodyslam, a Ryback wyrzuca go z ringu, lecz drwale go nie zaatakowali. Pretendent przejmuje kontrolę w ringu i ustawia Cene w bocznym Headlock'u, a ten powoli się podnosi i ustawia go Ryback pod łamacz szczęk, który wykonuje i przypina, a sędzia odliczył do dwóch. John Cena został wyrzucony z ringu, ale drwale wrzucili go do ringu, a tam atakuje go Ryback. Ryback kopie mistrza w żebra, a następnie próbuje go wyrzucić z ringu, lecz wykonuje Five Knuckle Shuffle, lecz nie Ryback wyrzuca mistrza do drwali, którzy go atakują, po czym wrzucają do ringu, a Ryback szykuje sie do akcji kończącej, lecz został wyrzucony do drwali, którzy go zaatakowali. John Cena wyszedł na narożnik i skoczył na wszystkich drwali i ich powalił, a on wrzucili mistrza i pretendenta do ringu. John ustawił Ryback'a w STF, lecz ten wstaje i wykonuje ShellShock, po którym wygrywa i jest 

1-0.

Zwycięzca: Ryback 1-0

Stage 2 - Tables Match

Ryback rzucił się na mistrza i go powalił, a następnie z pod ringu wyciągnął stół, który rozłożył w ringu, aby wrzucić na niego mistrza. Ryback wynosi mistrza pod PowerBomb, ale John robi unik i obaj zderzyli się ze sobą, a fani skandują Ryback. John wyrzuca pretendenta z ringu i sam ustawia stół w narożniku, aby wrzucić do niego Ryback'a. Mistrz wyszedł z ringu i podszedł do Ryback'a, lecz został wrzucony na stalowe schody, których używa Ryback i wrzuca do ringu, po czym wrzucił John Cene. Następnie Ryback podnosi schody , ale to John przechwytuje schody i atakuje nimi Ryback'a. Następnie Cena wyciągnął stół z pod ringu i ledwo wtoczył się do niego. John ustawił stół, ale został uderzony schodami, następnie próbował ponowić akcję, ale zainkasował Five Knuckle Shuffle i szykował się pod AA, ale Ryback zrobił kontrę i wyprowadził SpineBuster oraz Clothesline Meathlook. Ryback ustawił stół i wyniósł mistrza pod ShellShock, lecz Cena zrobił kontrę i wyprowadził AA, po którym mamy remis.

1:1

Zwycięzca: John Cena


Stage 3 - Ambulance Match

Ryback jest wściekły i wykonał PowerBomb na stół komentatorski, po którym John Cena wygląda jak nieżywy. Ryback wrzucił mistrza do ringu, a następnie go podniósł i wrzucił do ringu, gdzie wykonał kilka uderzeń, po czym wyrzucił go z ringu i wyniósł na plecy, ale John uwolnił się i rzucił Ryback'iem o Ambulance, po czym go otworzył i chwycił nosze, którymi zaatakował Ryback'a oraz rzucił nim o Ambulance. John podniósł Ryback'a, który uderzył głową w otwarte drzwi i je rozwalił. Cena podniósł te drzwi i uderzył nimi Ryback'a, a ten padł na rampę. John podniósł Ryback'a i prawie wrzucił do Ambulansu, ale uwolnił się i rzucił mistrzem o szybę, po czym wyciągnął zderzak i nim uderzył mistrza. Ryback podniósł mistrza, ale nie udało mu się wykonać PowerBomb i Cena wyszedł na Ambulance i uderzył światłami pretendenta. Ryback się zdenerwował i wziął nosze, a następnie wychodzi na ambulance i John przejmuje nosze i atakuje nimi Ryback'a, po czym wykonuje AA na Ambulansie i wygrywa.

2-1

Zwycięzca: John Cena

Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki