John Cena jako aktor - 5# Fred


Jest to na ten moment ostatni post, jeśli chodzi oczywiście o serię, wkrótce wyjdą dwa nowe filmy z Johnem Ceną, więc powrócimy. W dzisiejszym poście przyjmy się trzem częścią tytułowej trylogii Freda, w których pojawił się oczywiście John Cena. Opisy filmów nie są pisane przeze mnie, tak tylko uprzedam. W każdej części, John Cena grał rolę ojca tytułowego bohatera.


Gatunek: Komedia
Produkcja: USA
Premiera: 18 września 2010
Reżyseria: Clay Weiner
Scenariusz: David A. Goodman

Historia filmu rozpoczyna się, kiedy Fred Figglehorn (Lucas Cruikshank) zakochuje się w pięknej Judy (Pixie Lott), ale boi się do niej podejść. Jednak gdy się odważył, okazało się, że Judy wyprowadziła się. Fred wyrusza na poszukiwanie Judy.

---

Gatunek: Komedia
Produkcja: USA
Premiera: 22 października 2011
Reżyseria: Clay Weiner
Scenariusz: David A. Goodman

Film opisuje kolejne przygody Freda. Fred stara się udowodnić, że jego nowy nauczyciel, pan Devlin, jest wampirem. Fred decyduje się przyjąć pomoc Berthy na znalezienie dowodów, że pan Devlin jest wampirem.

---

Gatunek: Komedia
Produkcja: USA
Premiera: 28 lipca 2012
Reżyseria: Jonathan Judge
Scenariusz: Drew Hancock

Film opowiada o dalszych losach Freda Figglehorna (Lucas Cruikshank). Główny bohater po ukończeniu szkoły postanawia rozpocząć wakacje w najlepszym obozie zwanym Camp Superior. Niestety, rodzice Freda zamiast wysłać na wymarzony obóz Superior, wysyłają go do obozu Camp Iwannapeepee, którego nie darzy sympatią. Po dotarciu na miejsce Figglehorn poznaje osoby zarządzające obozem, a także dowiaduje się, że od 69 lat obozy Superior i Iwannapeepee rywalizują ze sobą w letnich zawodach. Fred postanawia wziąć w nim udział.


Zobacz również: 
John Cena jako aktor - 1# The Marine
John Cena jako aktor - 2# 12 Rund
John Cena jako aktor - 3# Legendary
John Cena jako aktor - 4# The Reunion
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki